• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
janinko tak jsem našla zajimavou knihu o těhu tady a je zdarma pouze za poštovne http://www.babypark.cz/babyweb-do-ruky
14. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani kontvičník máme objednaný,ale my už vyzkoušeli ledasco,takže tomu nevěřím
Asus ahoj tak copak jsi si koupila???
autor
jani spíš myslím,že to ali myslela tak, že už asi taky zkusili všechno možné
14. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinko ale chleba rohliky banany zeleninu a tak však to znaš mužsky toho s papaji :wink:
14. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vali ja si myslim a jsem o tom na milion procent presvedcena, ze jsem otehotnela diky nemu........ ale uvidis
14. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám za sebou screening a máme hraniční nález NT :confounded:, takže lítám po netu a sháním info. Na plodovku jdu na 100%!!! Jinak vidět mimíska bylo super :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
As :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ja to tak neznam, tady u nas spis vse spapam ja :wink:
14. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinko :grinning: :grinning: :grinning:

alice35 snad to bude dobre nebo tě nijak vystrašily?
14. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali tak ja jdu na ten NT screeening za 14 dni ... co to bylo .. jak to probihalo.. muzes mi o tom neco prosim napsat,ja do dnes ani nevedela na co to jdu ....to az diky Dark :wink: Ja jen vedela ,ze to stoji 1600,- a ze je to spolehlive vysetreni na vrozene vady.
14. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali tak budu moc moc držet palce aby to všechno bylo vpořádku a plodovka vyšla negativně. A zkoušeli jste na ten ultrazvuk i jiného doktora? Nebo na ultrazvuku nic není a jen ty z krve sou špatné?
14. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali mě to doktor měřil přes ultrazvuk a řikal že to mame předpisove :confused:
14. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
As jak si psala o te zelenine a ovoci tak me napadla jedna babska povidacka... pry kdyz se budouci mamince zda o kulatych vecech ci ovoci jako treba micich nebo melounech bude to holcicka :dizzy_face: a jestli o podelnych predmetech nebo zelenine napr.tyce,cuketa,okurek....bude to chlapecek :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krasny teda no mě se zda tolika snu že je to děs :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali tady sem našla o tom na netu čteni tak mrkni http://www.screening-nt.cz/downuv-syndrom/
14. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pro alici
14. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali kamarádka měla ty testy pozitivní, tak jí poslali na plodovku a bylo vše vpořádku a teď má krásného zdravého dvouletého chlapečka
14. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
As tak ja si tu knizku objednala,jsem zvedava :dizzy_face:,skoda ze nejsem z Prahy nebo Brna to by byla zadara ,co :wink: ,ale i tak 150Kc to jde :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinko je tam za 120 kč :confused:
14. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi se taky porad neco zda :slight_smile: mam ted noci snad zivejsi nez dny :grinning: :wink: ale porad se mi neobjevuji ani kulate ani sisate premety,chjo....
As a co vy ....nechate si rict co to bude????
14. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jako moc mě nevystrašila, říkala že je to hraniční vzhledem k věku a že se nemám bát. No ale na druhou stranu mi přece neřekne, že je to v pr... že? :unamused: Dělala mi jen UTZ, kde se vše měří...délka miminka, srdíčko, průtok čehosi a nosní kůstka - to vše máme ok. Ta nosní kůstka je důležitá, že kdyby nebyla vidět tak ty výsledky by byly o to horší. Dívala jsem se na netu a holky měly výsledky mnohem horší a miminka mají ok, ale i tak prostě mám strach. Věřím, že to bude ok!!!! Musí být!!!
as dík jdu jukat na ten odkaz
ja zasktla i tu dobirku :confused:
janinko už jsem to mohla vědět ted ale nechtěl mimisek ukazat rozkrok :grinning: :grinning: :grinning: ale chcem vědět co tobude když nam to dovoli :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinko aha tak to jo :wink:
14. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali diky za info ja se radeji nebudu strasit dopredu,ale aspon vim co me ceka... dekuji moc.
14. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudacek se asi stydel, neeee :wink: ....... hned ukazovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinko vůbec se neboj je to normiko UTZ :wink:
14. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mam v sebe jedno ackove emryjko :wink:, aspon tak ho nazvali. to druhe sa zastavilo na 1 bunecnom vyvoji. no holky super pocit, mat v sebe drobca. 5 dni mame zakazane vsetko mozne. joj, ale bude to krasnych 9 mesiacov :wink:. a bude to denisa :wink: :wink: :wink:
14. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust moc držím pěsti :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust tak držim pěstičky a odpočivej pořadně nic nedělej :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek