Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
15. kvě 2010

eus to může byt hormonama a nebo tím, že se v těle něco děje (putuje tam embrijko) 🙂

darkwitch
15. kvě 2010

ahoj holky
eus to bude dobre...
normalne vcera me dostal manzilek, jsem mu pripomnela, ze jdeme v utery do toho gennetu a pak jsem rikala, ze pokud by nam nabidli ivf, ze bych do toho sla az na podzim po dovolenych a on se me zeptal a my uz chceme miminko opravdu? ja si myslel, ze si to jen tak uzivame... jsem ho malem klepla...

eustoma
15. kvě 2010

no dufam ze emrijko nikam neputuje 😉, bolo vlozene do delohy, tak tam nech zostane 😉

eustoma
15. kvě 2010

dark: sranda, na co chlapi myslia 😉

darkwitch
15. kvě 2010

eus fakt jsem se pobavila...

darkwitch
15. kvě 2010

eus a odpocivas?

eustoma
15. kvě 2010

jj,uhniezdujem za na vsekom moznom 😉 - gauci, kresle,... posteli 😉

eustoma
15. kvě 2010

len chodim v kuse menit podprsenky, nevydrzim v ziadnej dlho. a zas bez nej je to este horsie. takze chodim striedat.

eimmy
15. kvě 2010

holky mám nafouklé břicho jako balon 😢 ☹ měla jste to některá po IUI ??? Eust co ty měla jsi to??? jaké jsi brala prášky po IUI?

eustoma
15. kvě 2010

po iui som nemala nafuknute. ale to moze byt po stimulacii hormonmi, to som mala ja ja, su to zvecsene vajecnicky. pokial to neni bolestive, pij vela vody, pomoze to.

eimmy
15. kvě 2010

co ti eust napsali za léky po IUI??

eustoma
15. kvě 2010

ja som po iui nebrala nic

eimmy
15. kvě 2010

aha... já beru 3xdenně duphaston

eustoma
15. kvě 2010

ja si myslim ze to bude po fostimone, duphaston by mal "ozivovat" maternicu aby sa mrnousek uchytil. skor to davam tomu fostimonu.

eimmy
15. kvě 2010

ale ten jsem naposledy píchala v pondělí.... myslíš že tykto zpětně to učinkuje že jsem tak nafouklá???

darkwitch
15. kvě 2010

eimmy odpocivej a pij hodne vody a jestli te to neprejde zajdi si radsi k doktorovi, ale vypada to dobre 😉

eustoma
15. kvě 2010

no mne sa nafuklu brucho az po odbere vajicok, co bolo 2 dni po poslednej injekcii, ale som mala vecsie davky. skusit pit vela vody, ako v kuse sa niecim nalievaj a ked pomoze tak to bolo ono 😉.
ked to je bolestive, tak radsej zavolaj do centra kde chodis.

eimmy
15. kvě 2010

občas mě píchne v třísle ale nic co by bylo tragické jen to nafouknutí.... a pořád mám hlad 😀 ale díky za radu piju čaj tak uvidíme

eustoma
15. kvě 2010

a nepocitaj ze to odfukne za par hodin, ja som mala nafukle 3 dni, teda ten treti uz menej, ale bolo to stale nafukle. teraz este nemam uplne normalne brusko, ale dr. vrvaela ze kym neboli, mam pit vela vody a bude sa to zlepsovat. ze to je po stimulacii hormonmi. co sa fakt lepsi.

eustoma
15. kvě 2010

ja som inak pocitala kolko som vypila vody vcera a bolo to viac nez 7,5l. pijem prevazne cistu neperlivu vodu. sem tam nieco na chut, ako cajik 😉, ale prevlada cista voda.

eimmy
15. kvě 2010

tak uvidíme snad to bude ok 😉

eimmy
15. kvě 2010

cože 7,5 litru??? tak to bych byla v jednom kuse na wc.. 😀

eustoma
15. kvě 2010

no to je ta pointa, vyplavit s tela vsetko 😉 ja tiez sedim v kuse na vecku 😉

eustoma
15. kvě 2010

inak kocky pokukujem zase po detskej vybavicke 😉

eimmy
15. kvě 2010

já taky koukám na výbavičku eust 😀 myslím že mám favority na kočárek mám je v albu but Teutonii ( o té jsem četla že je to jeden z nej kočárku - dávala jsem sem i odkazy na výsledky testování kočárku) nebo ABC desing ( taky v albu)

darkwitch
15. kvě 2010

eimm jen pekne pij 🙂 a muzes pekne koukat po vybavicce...

eimmy
15. kvě 2010

dark : kéééééž by.... 😵

eustoma
15. kvě 2010

u na vedie inglesia. kombinacia modro-biela. ale este uvidime.

eimmy
15. kvě 2010

to je ten co máš v albu??

eustoma
15. kvě 2010

podobny, v albu mam maritu, ale kombinacia farebna je rovnaka.