• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
Přeji Vám krásnou nedělku :slight_smile:
16. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli děvčata :wink:
16. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,

co děláte v neděli. Na Slovenskuu už druhý den prší. já ted dopekla souffle.
16. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den holky. my nerobime nic, boli sme na nakupe, navsteve, zvysok cas sa doma valame :wink:
16. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust: jak ti je?
16. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský, tak mě pěkně bolí podbřišek taky, asi jsme tu matějovu léčbu nějak přehnali, já teda dneska čtu, vařim, pekla jsem skořicový šneky aměla bych vyžehlit, jo a obarvilal jsem si hlavinku a matýskovi se to moooc líbí :wink: :dizzy_face:
vyborne :wink: len chodim casto na vecko :wink:, ale to bude tym ze vela pijem
eimmy co ty ako je?
alienka - to je dobre ze jemne boli :wink:
16. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: jakou máš barvu???

eust: mě chvíleme bolí břicho jako před mrchou ale jinak okáčko.. :slight_smile:
16. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust.... no ono nebolí jemně, ale spíš hodně chvílema a nepříjemně :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu se zas muset vrhnou na mojžíšku

eimmy...no bylo na ní napsáno čokoládově hnědá, ale přijde mi to krapet do červena ale chytlo to moc pěkně :wink:
16. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to musí být hezké... já mám ráda tyto barvy ..a jakou používáš značku ali???
16. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy tak co mě zrovna napadne nebo mi padne do oka, ale tohle byla nějaká briliant, nevim jestli palette :sweat_smile:
16. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to je v celku jedno protože všechno to je na jedno brdo.. :slight_smile:
16. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy vidim ze doplnujes kocarky :wink:
ja som nad kociarikom vcera uvazovala a prisla som na super napad, ze kupime golfky, take co mozu byt od narodenia a da sa na ne nasadit autosedacka. ale este neviem. manza suhlasil. ze ked budem s malym jazdit tak autosedacka na nosenie bude pre mna tazka a golfky budu zase malinke na zaberanie miesta v aute. no uvidime casom.
16. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj eust doplňuji :slight_smile: mám favority ABC a Teutonii ale ani Mutsy nevypadá špatně ale chce to si s tím zkusit projed a hlavně složit a potěžkat ..
s těma golfkama to není špatný nápad :wink:
16. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak som bola na odbere vajicok, tak to spominala zenska, co uz jedno dietko ma a vravela ze to bolo miesto na nezaplatenie. a ze super. lebo sedacku je jasne ze mat budes, kedze dietko v aute vozit budes, tak tie golfky je super vec, ci na nakupy, ci k lekarovi.... ze sa s nicim velkym netahala.
tak som nad tym uvazovala a nasla na nete niekolko modelov, co su urcene od 0 mesiacov. stoja 5-7.000. ale na ceny som sa poriadne nepozerala. len ze nieco take je :wink:
16. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je pravda... :slight_smile:
16. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
som zistila, ze prcek uz moze meriat 0,1-0,2 mm - velky prcek :wink: a bude vo stadiu blastocysty, takze takze uz malo dojst k uhniezdeniu, resp. k vytvoreniu jamky v sliznici a zanoreniu emryjka.
16. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono prcek uz ma cca 5,5 dna, co je akurat, ked dochadza k uhniezdovaniu :wink:. no vsetko krasne sedi :wink:
16. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust....týjo máš to nastudovaný do detailu koukám :wink:
16. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už je pěkný macek :grinning:
16. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: to len tak pre zabavku ;). nechce sa mi ucit :wink:, tak studujem kde co ine :wink:
16. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už konečně doprobrali fotky a ted to nahráváme na web, tak pak přihodím odkaz :slight_smile: :wink:
16. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už asi máme vymyšlenou další dovču :wink:
16. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já chci aby se mi taky uhnízdilo !!!!!
16. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte že už se mi může uhnízdovat když bylo ve středu IUI??
16. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy....těžko říct...ono pořádně nikdo přesně neví jak to probíhá a bohužel si do bříška nevidíme, ale možný to je :wink:
16. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem nervozni jak saňky v létě tak moc chci aby to vyšlo
16. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono zavisi od ovulacie kedy prebehla. u mna to bolo presne v tom, ze som vedela, kedy emryjko je v maternici. takze k uhniezdeniu dojde cca 2 dni po dani do delohy.
u IUI sa presne nevie, kedze by sa musela presne odpozorovat ovulka. a od ovulku pocitaj cca 6 dni.
16. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já předpokládám že ovu byla ve středu.. tak to by bylo zítra nebo v úterý....to je doba než budu testovat.. až 26.5. a ty eust??
16. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek