• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
Dobre ránko Vránky :wink:
18. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
lich dneska, drzte mi palce :slight_smile: a promin, ze jsem vcera hned zmizla, ale manza se chtel tulit :wink:
18. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark držim pěsti jdeš k nijakemu doktoru ja nedočitala :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do caru
18. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark tak to jo držim moc :slight_smile:
18. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvedava co mi reknou...
18. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark no jdeš na vyšetřeni?
18. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark, tak hodně štěstí :dizzy_face: já tam jdu zítra na NT krev :wink: a ještě ráno na endokrinologii na krev, to budu tento týden vycucaná :grinning:

za chvíli budu volat gyndaře, co zjistil o těch lécích pro mě, jinka fkat nevím, ráno to docela jde, ale od páté odpo mám krizi, že sotva lezu
18. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ahojik máme furt něco , :wink: to mě furt boda vv břišku po stranach je to děs pak mě to boda do pupiku :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
as jdu na prvni konzultaci tak nevim jestli mi budou delat nejake vysetreni, pry mozna utz... uvidime a to jsem musela zrovna dneska zaspat a nestihnout sprchu...
18. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zacinam byt nervozni, a to jsem si to doted vubec nebrala...
18. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dělali UTz, taky nám myslím rovnou nabírali krev na přenosné pohlavní nemoci a když nebudeš 2 hodiny předtím čůrat tak ti vezmou i moč na chlamydie :wink: mě pak rovnou dali termín na hysteroskopii
18. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkulko drz sa, ono to nic neni a uvidis v centrach su velmi mily.
18. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky dardulko, moc moc držím palce a neboj,teď už se to bude hýbat jen tím správným a úspěšným směrem
18. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky na mna lezie tiez nervozita, co jek drobec, jak sa ma, ci sa uchytil spravne, ci pekne rastie a tak. no a uz s toho mam aj hnacku...
zatial verim ze vsetko je ok, ziadne ine riesenie dufam neni. ale nervozita sa stupnuje.
18. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
eust neboj určitě je vše ok.. bolelo tě břicho po IUI já mám pocit chvílema jako když to mám dostat
18. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,holky :wink:
Eusti moc ti drzim pesticky :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy: nejake bolesti po iui si nevybavujem.
18. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju dobré ránko :wink:
18. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám že to jsou ty správné bolesti..... :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ali, tak mám na Tebe moc moc otázek, dostala sem za úkol se Tě zeptat ohledně Islandu :grinning: Takové kravinky. Ali kde jste se naloďovali, když jste jeli odtud, jak dlouho jste byli na trajektu? Hele a ten zvěd u tuleňu je pokaždý jiný? Neříkali vám to třeba Ti rybáři? No je to taková legrační otázečka, ale moji sestřičku moc zajímá :grinning:
18. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali jinak určo to byla ovu, uvidíš. Asus mi říkala,když jsem jí psala jak moc mě ten vaječník bolí, ať počkám aspoň 3 dny, že je to určo ovu a přejde to a opravdu ta největší bolest za 3 dny odezněla a postupně i ta menší, ale ta si myslím, že spíš byla způsobena pak už přílišným tulením :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naloďovali jsme se v dánsku v esbjergu, odjížděli jsme v sobotu v 15hodin, na faerské ostrovy jsme dorazili v 5ráno v pondělí odjezd z faerů v 14hodin v pondělí a v úterý v devět jsme byli na islandu, dohromadz nějakej 58hodin cesta, jo a ty tuleni, no oni vyslali vždycky pár šmíráků, který se vrátili a pak šel zas jinej :grinning:
18. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri ty tvoje nevolnosti jsou hruza :pensive: ,mi taky byva spatne, ale ne kazdy den-a ted se to nastesti uz spis uklidnuje i kdyz nekdy je den blby.Taky me to ted chyda vetsinou k veceru. Ale nezhubla jsem spis mam tak kilco nahore,kdyz je mi dobre tak se cpu takze to vyrovnavam :wink:
Holky a co jinak noveho .... co Vali jak je?
18. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eusti kdy mas delat testik?
18. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
testit mam az 29, to je daleko
18. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: mě vždycky napadnou takové všetečné otázečky :grinning: tak se občas zeptám, nevadí? A sestřičce se šíleně líbí samozřejmě tuleni :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, myslim na Tebe, at se dnes dozvis jen pozitivni zpravy :wink:
18. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus no já celkem dobrý :grinning: Však to znáš, my těhulky se máme báječně ( :grinning: :grinning: :grinning: rádoby těhulky :grinning: )
18. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
val...v pohodě, mě to nevadí :wink: a já z tulenu měla taky velikou radost že jsme je viděli :wink:
18. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek