Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
18. kvě 2010

no nic jdu uvařit polivku mam tady ještě špagetky tak jdu papat krasný den papapa 🙂

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Dark my taky byli ok a neslo to...... a pak najednou kdyz jsem si sla pro tu listovku co mi napsala jak tobe, plus jsem byla pomalu smirena s hormony a pak i s kontrolou pruchodnosti v narkoze, jsem si koupila tehu test a bylo... nehazej nic do zita!!!!!........ ja se sice taky bala(sice pry neni ceho), ale strachy jsem radeji otehotnela,takze neboj vse dobre dopadne!!!!

koblizek.janinka
18. kvě 2010

ASU ahoj

alienka24
18. kvě 2010

tak jsem doma 😉 úkol splněn takže můžu jít večer vesele hopsat 😎

darkwitch
18. kvě 2010

jani clovek se boji neznameho 😉 a kdyz i doktorka rekne, ze hysterosonografie je neprijemna, tak se zacinam desit, protoze vsechno ostatni je podle nich pohodicka 😀

alienka24
18. kvě 2010

dark...já na HSG byla

darkwitch
18. kvě 2010

ali a prezila si, taky preziju 😉 ja myslim, ze na tom byla i eus a cell

alienka24
18. kvě 2010

dark...no co ti budu povídat, bolí to, příjemný to není, ale bolí to jen chvilku a dá se to vydržet, ono je důležitý aby na to šel člověk v pohjodě páč čím se člověk víc bojí tím si podvědomě ty vejcovody ještě stáhne a je to o to horší, takže pokud budeš muset tak se toho neboj 😉

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Dark i Eimmy na tom myslim byla... mi tu pruchodnost chteli delat v narkoze s hospitalizaci... tobe nabidli jen tuto jednu moznost a kdy na to jdes?

alienka24
18. kvě 2010

no Hsg se dělá jako ambulantní zákrok, pak je laparka pod narkozou, sem si mohla vybrat, a já bych si znova vybrala tohle i když vím že to bolí

darkwitch
18. kvě 2010

jani no me rekly ze jeste muzou delat laparku, ale ze do toho by zatim nesli... dohodneme se v patek podle patecniho utz
ali jasne budu vpohode 😉 postavim se svemu strachu celem dovolim mu aby prosel kolem me a skrz me a az odejde a zmizi zustanu pouze ja 😀

darkwitch
18. kvě 2010

asi se snazi do te narkozy jit v krajnim pripade...

alienka24
18. kvě 2010

dark...správný přístup 😀 😎

alienka24
18. kvě 2010

no tak co si budem povídat narkoza je pro tělo mnohem větší zátěž než 30vteřin bolesti

darkwitch
18. kvě 2010

ali ja vim 🙂 jen nevim jestli jsem si to zapamatovala spravne uz je to dlouho co jsem cetla Dunu 🙂

alienka24
18. kvě 2010

no já si třeba celou dobu říkala že to prostě bude dobrý, že to bude krapet bolet, ale že jinak to bude dobrý a že to vydržím, prostě pozitivní přístup....🙂

darkwitch
18. kvě 2010

ali halvne kdyz nevydrzim tohle, jak chci vydrzet porod... taky budu mit pozitivni pristup, jak jinak 🙂

koblizek.janinka
18. kvě 2010

No ja nevim co bych si nakonec vybrala,asi bych to tu s vami probirala tak mesic vkuse ,ale urcite bych to odlozila a zkusila doufat ,ze je vse v poradku a brala tu listovku a male davky hormonu plus manzovi bych taky dala vitaminy a chodila na tu kontroly jestli roste folik at vime kdy se snazit.
Dark to bych udelala ja .... ale znamenalo by to si mozna prodluzovat cekani .... ☹

darkwitch
18. kvě 2010

me vybrat nedali, takze jsem v pohode a radsi budu vedet na cem jsem nez porad cekat a pak zjistit, ze cekam zbytecne...

alienka24
18. kvě 2010

já do toho šla si po půl roce od tý doby co mi to dr. navrhla poprvé, nějak jsem k tomu musela dospět sama, že jo že už na to půjdu at mám klid

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Dark jo jo jdi do toho .. jsi sikulka moc ti budu drzet pesticky!!!!!

alienka24
18. kvě 2010

dark...ono i po tom vyšetření je 3 měsíce větší šance že se povede páč máš ty vejcovody pěkně profouknutý 😉

lichtakova
18. kvě 2010

no vidíš, neboj, eust po tom nebylo nic a cell říkala, že ji trochu táhne v ramenou

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Ali tak jsem to myslela ja, ja bych se asi musela nejak psychicky pripravit a pak bych to zrejme dala 😉 No kazdopadne Dark mas muj obdiv a podporu !!!!

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Li a co Ty ,jak se dari Tobe????

darkwitch
18. kvě 2010

jani ja se taky budu muset psychicky pripravit 😀 ale zase kdyz to budu odkladat tak to bude jen horsi 😉
lich ahojky

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Li no ja tomu nemuzu taky verit 😀 !Ze zacatku jsem musela delat moooc testu ,abych kazdy den vedela jestli tam je 😉 Ted mi to ukazuje na nevolnonostech a kdyz ne jdu se kouknout na prukajdu a je to 😉a musim verit 😵

alienka24
18. kvě 2010

tak pááá jdu se vyblbnout na trampošky 😉

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Ali tak pa 😉

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Holky kdepak jste?