• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
Eust ahoj ...jak je?
21. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne :wink: dnes neprsi :wink:, som vyspinkana :wink:. som spala od vcera poobedia do teraz :wink:
21. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
hopsani v kolektivu je fajn :slight_smile: ale muj nedobry vztah prameni spise z toho, ze jsem si poridila nove kolo a po prvnich trech vyjizdkach jsem mela na konte tri pady, tim u me kolo zkoncilo...
21. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo tak to jsi Eusti vyspinkana do sytosti :dizzy_face:
To pocasi tise zavidim :wink:, me dnes opet probudil dest... ale uz si tak nejak zvykam ... ale premyslim jestli nam to slunicko nekdo neukrad :confused: :angry:
21. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dark ty jdes dnes k tomu lekari ne???
21. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
to já zas ježdění na kole mám ráda, ale venku a v přírodě, třeba loni jsme byli na dovče orlickejch horách a najeli jsme přes 250km a to bylo super :wink: já se totiž bojím jezdit po silnicích kde je velkej provoz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
eus....ahojky :slight_smile: a odpočinula sis?
21. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak sem nakukuju, jestli tu není nějaká nová zpráva od Eimmy, ale nic. Jukala jsem jí do albíčka a má tam včera napsáno, že má strach, že to nevyjde. :frowning2:
21. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mirkf....no taky si říkám, že je divný že se tu neukázala :unamused:
21. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky eust, jen pěkně odpočívej, relaxuj a povaluj se :grinning:
asus copak jsem to četla, žádný, že sem nebudeš chodit, to už nechci slyšet. My jsme moc rády,že sem chodíš, jen toho času máš teď moc a my zase tolik ne,tak se Ti zdá, že sem tolik nechodíme a hlavně jsi naše jediná opravdu věrná těhulka :grinning:
21. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
val...to s asus jsme si včera už vysvětlily přeci....:slight_smile: to je příznak určité věci, kterou nebudu opakovat abych zas nebyla považována za zlobivou :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
t*ě*h*o*t*e*n*s*k*á d*e*m*e*n*c*e :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: mirkf :grinning:
jani za chvili jdu na utz
21. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy si ale děláte srandu, ale ona ta demece fakt je. A s přibývajícím věkem je čím dál tím horší. Moje šéfová měla malého (první dítě) až ve 41 letech a ta je fakt úplný pako - hlavně jak strašně zapomíná na věci, které po ní člověk chce
21. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ali jj vy ste si to vyvětlili, ale ještě sem se musela přidát já :grinning: já taky netěhulka, aby asus věřila :grinning:
21. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mirkf...já to myslím vážně a je mi jasný že mě to taky jednou potrefí :wink: ze svýho okolí to mám fakt potvrzeno že to tak je :grinning:
21. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dark tak budu moc držet palce na pořádnýho folíka. Ptala ses, co mohlo znamenat tedy to špinění?
21. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dark - moooc držíme palečky, ať je tam pořádný folík :wink:
21. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
val vidis to me ani nenapadlo se zeptat, ale mozna to byl jen nejaky dozvuk ms...
21. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ja vlsatne ani nevim co pro me bude znamenat kdyz tam ten folik bude :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali - to víš, že tě ta těhu demence taky brzy postihne a i všechny ostatní vrány tady - jen abychom tu pak byly schopné dát dohromady jednu kloudnou větu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, loučím se, mažu zase domů z práce - mám to tento týden jen krátké - malá totiž kašle (hlavně po spaní), tak jí nenechávám ve školce spinkat, ale vyzvedávám jí hned po obědě.
Tak papa a Dark budu čekat na zprávy, jak si dopadla a co se bude dít dál
21. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dark no to, že brzy praskne a bude ovu :grinning: :grinning: :grinning: a spousta tulískování
21. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
val :grinning: tak to jo :wink: jen nevim co to bude znamenat pro mou lecbu... ale to je jedno ona mi to dneska urcite vsechno vysvetli...
21. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dark to určitě ano, poprvé jste z toho asi byli i trošku vyjukaní a teď už budete mazáci a budete mít spoustu otázek
21. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
val ja jsem rikala, ze si informace musi sednout nez budu mit nejake otazky, ale dneska jdu sama a jen na utz tak uvidim co se bude dit dal
21. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dark...no hele pokud budeš mít velkej folík tak se hlavně zeptej na to jestli ti daj něco aby úprasknul...to je většinou ten pregnyl a pak bude tulískování :wink:
21. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dark tak pak podej zpravicky :wink: Myslim na Tebe at je folik veliky a at pak praskne a at je tam u nej pak spermijka at uz po tulinkovani nebo po inseminaci :wink:
21. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dekuju tak ja mizim at vim na cem jsem :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Val ja jsem taky trosilililinku vernaaaaa tehulka....... :cry:
Ja sem chodim jen kdyz manzel nepotrebuje PC na praci vis... a to je jen 2x tydne... jinak nemuzu.... vis :frowning2:
Ja na vas ale myslim!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek