Vrány v žitě 😃

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic 😞 uzavřená kapitola :-N
eimmy
8. únor 2010
myslíte že byla u mě ovu ? já myslím že byla 6.2.

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...
asus
8. únor 2010
no jo taky bych řekla že byla 6.2 😉
eimmy
8. únor 2010
jj taky bych řekla...... 🙂
alienka24
8. únor 2010
tak ve středu mi přijede mamka ke mě, tak jsem nám zamluvila lístky do kina na 3D velké podmořské dobrodružství
val123autor
8. únor 2010
jé ahojky asus
ajkaaa
8. únor 2010
čauvejs holky 😉
alienka24
8. únor 2010
jo a jinak jsem dospěla k závěru že nebudu číst knížky který jsou na díly pokud nebudou už všechny díly vydaný, to je prostě na palici čekat do května než milostivě vydaj třetí díl!!!! :-p :-p 😉 😃
darkwitch
8. únor 2010
ali 😃 ja sem dosla tak daleko, ze si ty dalsi dily pak kupuju v originale, ale stejne se tesim az vyjdou v cestiny...
na co cekas?
darkwitch
8. únor 2010
aji ahoj jaky byl ples a za co si sla?
alienka24
8. únor 2010
millenium 3 Ztracené vzdušné zámky.....S.Larsson
darkwitch
8. únor 2010
tak to neznam, ani nevim co je to za zanr...
val123autor
8. únor 2010
ahojky Ajko 🙂
darkwitch
8. únor 2010
zni to zajimave...
alienka24
8. únor 2010
dark....je to naprosto luxusní, jednička i dvojka a jak sem dočetla tu druhou tak jsem byla uplně nasr... že musim čekat na ten třetí, prostě tak otevřenej závěr...no fakt mazec
darkwitch
8. únor 2010
ali jinak mi o tom povidej, taky cekam na nekolik pokracovani a nejhorsi je, ze je ´pak urcite vydaj najednou az budu bez penez...
alienka24
8. únor 2010
no já mám tohle dobrý, já i když penauze nemám tak si knížku vzít můžu 😉 😃
darkwitch
8. únor 2010
ali 🙂
alienka24
8. únor 2010
no tak hlavně my to máme v podstatě v popisu práce číst a mít přehled 😃 😃 😃
darkwitch
8. únor 2010
ali to je samozrejme neni nad to kdyz knihkupec vi co ma za knihy, proto miluju takove ty male kramky zamerene treba na fantasy a sci-fi, kde prodavac presne vi o cem ktera kniha je, ktera je dobra, kterou radsi necist, kdy vyjde dalsi a co je tem vasim nejmilejsim knizkam nejpodobnejsi...
alienka24
8. únor 2010
jop tojo, speciálky jsou dobrý vždycky, no u nás je to decela dobře rozložený že každá máme ráda něco jinýho a krapet se na t i zaměřujem takže většinou poradit dokážem, ale jak kdy no 😎
darkwitch
8. únor 2010
ali tak nekdy lidem opravdu neporadis, zvlast kdyz chteji tu dobrou knizku co zrovna cetla sestra "no, tu vsak vite" 😃 a ani smat se jim nemuzes
val123autor
8. únor 2010
téda holky já vás nějak vůbec nestíhám 🙂
darkwitch
8. únor 2010
val jak to?
ali ja si ted teprv precetla jak si to popisovala 🙂 a nejhorsi je, ze se clovek vzdycky strasne tesi az mu ta knizka vyjde a pak ji precte a pak je konec a co ted budu cist... treba to stmivani jsem ted zacla pro velky uspech cist jeste jednou a protoze prvni dva dily jsem pujcila sestre tak jsem to cetla od konce, precetla jsem 4. a 3. a vcera si jeste znovu precetla svou oblibenou pasaz ve 4. Proste zavislak...
alienka24
8. únor 2010
já už se ani nesměju, to už ani není vtipný když se denně někdo zeptá jestli máme knížku o který neví ani název ani autora ale že to viděl v televizi nebo v novinách 😃 😃
val123autor
8. únor 2010
dark no furt tu řeším nějaké kraviny,a ještě se snažím nějak zkombinovat s manžou dovču, protože během dneška musí nahlásit dovču a já to tu mám zkomplikované tou kolegyňkou
ajkaaa
8. únor 2010
Dark ahoj, nakonec, protože jsem dostala v pátek ráno super paruku, tak jsem tomu podřídila svůj zbylý oděv, fotky jsou na face 😃 . Bylo to dobrý.
ajkaaa
8. únor 2010
Val tak to jsme na tom podobně, manža si musí vybrat dovolenou - starou, tak si jí vzal tenhle týden. Dnes jsem byla v práci, zítra zkouška, a st, čt, pá zase do práce. Takže si dovču užije sám 😞 .
val123autor
8. únor 2010
aji no on už novou 😞 na jaro týden a na léto 2 týdny 😞
val123autor
8. únor 2010
já cu taky vidět fotečky

Začni psát odpověď...

Odešli