• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
valll ju fotečku dodej at se mužu mrknout :wink: se máš to ja zase v nedělku prozvracela celej den takže má vaha opet dole - 2 kg hnus jak mě bylo zle :frowning2:
9. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé taky bych tak pěkně chtěla jít vánově dolů. A už je Ti dobře? Asus, že by to bylo znamení? :sweat_smile:
9. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
val no než tohle raděj budu mět pár kg na víc :confounded: no jde to si nijakej bacil hnusnej děs :frowning2: a zase pada ten bilej hnus venku
9. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
porad paeda ten bilej hnus venku...
9. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj tady taky, je tu sněhu a sněhu a už je to hnusný, jak je špinavý
9. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark jo je to děs snad nepřestane :angry:
holky jdu na nakup ješ tě zajdu zatim paček :wink:
autor
jé asu :frowning2: já budu bečet, jen co příjdu, mizíš :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
terezko: u mna tych ultrazvukov bolo viacej, mam neskor ovulaciu. ale prebieha to tak ze ti podla ulrazvuku zistia ci mas folikuly a teda ake velke. pri velkosti 20mm praskaju, na podporu praskania sa picha pregnyl. vecsinou to je tak ze ultrazuk a za cca 2 dni ti pichnu pregnyl, aby ti folikul praskol a potom mate snazilkovanie. no a caka sa na koniec cyklu ci mrska dorazi alebo nie. urcite netestuj do 12 dni. pregnyl je totizto tehotensky hormon a ten moze este aj 11 den ukazat //.takze trpazlivost.
injekciu mi raz pichal manza a parkrat mi ju pichli sestricky v CARe. pichnutie sa da zvladnut. tak ak by si nemohla dochadzat na pichnutie, tak si povedz nech ti to predpisu a ze ti to pichne manza.
9. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pripominam zrazik vo stvrtok 11.2.2010 od 18:00,
Paladium - zrazik pred Sephorou (je na prizemi) - kto nestihne srazik pre sephorov, nech ide hore na poschodie a hlada holky v sedom :wink: :wink: :wink:
kazdy na sebe nieco sede - cokolvek

dorazi: eustoma, cell, tereza, dark, eimmy a litch

moze sa pridat kto chce, budeme radi :wink:
9. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej uz se na ten ctvrtek tesim, doufam, ze se nam to nerozpadne, driv nez se sejdeme...
9. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark tiez dufam :wink:
9. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhodla jsem se, ze kdyz budeme mit dvojcatka holcicky ze se budou jmenovat Alzbeta a Isabella :slight_smile: taky jsem se rozhodla, ze se nam zadari nejpozdeji do dvou mesicu :grinning:
9. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste pa vtipku at je tu veselo

V lékárně: Rozrazí se dveře, dovnitř vběhne zpocený mladík, koukne na frontu u pokladny a řekne: "Prosím Vás, mně doma leží žena.." Lidé s pochopením pustí mladíka před sebe. Mladík přistoupí ke kase a praví: "Prosím čtyři kondomy."

Paní vejde do lékárny a od lékárníka žádá jed. "Vážená paní, na co vám ten jed bude?" "Chci zabít svého manžela!"
"Ale já Vám nemůžu ten jed prodat, abyste někoho zavraždila!" Paní potom vytáhne z kabelky fotku na které je muž a žena v jednoznačné pozici. Muž na fotce je její manžel a žena na fotce je lékárníkova manželka....
Lékárník se podívá na fotografii a přikývne: "Promiňte, nevěděl jsem, že máte recept!"

Operační sál, pacient je připravený na urologický zákrok. Chirurg s umytýma rukama hovoří k mladé sestřičce: "Sestřičko, upravte polohu penisu ... hmmm hmmmmmmm, hmmmmmmmmmmmm .....dobře.
A teď pacientovi."
9. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej dark ty ides tiez rovna na dvojicky :wink: a holciny :wink:. to tiez ja :wink:
9. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus me je to jedno hlavne kdyz to bude zdrave, ale pro holcicky dvojcatka mam jmena :wink:
9. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja uz kdyz jsme byli na zakladce a meli jsme projekt starani se o dite tak jsem mela dvojcatka holcicky (gitu a ditu)
9. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: moj manza povedal ze berie iba holciny, ale viem ze by braj aj chlapcov :wink:.a dvojicky to je moj sen, nastastie som nakazila aj maznu a ten chce to co ja :wink:
9. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych chtela (kdybych si mohla vybirat) chlapecka a potom dvojcatka holcicky a nebo klidne i naopak holcicku a dvojcatka chlapecky :slight_smile:, ale manza by taky radsi holcicku...
9. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ftipne ze chlapy radsej chcu dievcatka :wink:. som myslela ze chlapy radsej chlapca. ale usudila som ze pravdopodobne vedia co stvarali, ked boli mladsi, tak preto chcu dievcatka :wink: :wink: :wink:
9. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ine zdovodnenie ma nenapadlo. a manza raz povedal ze ked to budu dvaja chlapci tak to si v puberte uzijeme :wink:. tak kto vie :wink:.
9. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus nebo chtej prvni holku, aby se jim o kluka pak starala :wink:
9. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky majte sa zatial. ozvem sa neskor. musi uz do prace. uvidime ci tu z vas niekto bude aj vecer. caute.
9. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady val to víš ja mám vychazky a pak bych si už nenakoupila víš :frowning2:
9. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej zase nikdo?ja mam smulu :frowning2:
9. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo halo, holky tady to dneska vázne
9. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloo val jsem tu :grinning:
9. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus tak už máš navařeno a naklizeno?
9. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no poklizim ale nevařím kluci ji ve městě a ja pro sebe vařit nebudu udělam si jen toustiky a copak si měla dobreho ty? :wink:
9. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek