Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
9. únor 2010

valll ju fotečku dodej at se mužu mrknout 😉 se máš to ja zase v nedělku prozvracela celej den takže má vaha opet dole - 2 kg hnus jak mě bylo zle ☹

val123
autor
9. únor 2010

jé taky bych tak pěkně chtěla jít vánově dolů. A už je Ti dobře? Asus, že by to bylo znamení? 😅

asus
9. únor 2010

val no než tohle raděj budu mět pár kg na víc 😖 no jde to si nijakej bacil hnusnej děs ☹ a zase pada ten bilej hnus venku

darkwitch
9. únor 2010

porad paeda ten bilej hnus venku...

val123
autor
9. únor 2010

jj tady taky, je tu sněhu a sněhu a už je to hnusný, jak je špinavý

asus
9. únor 2010

dark jo je to děs snad nepřestane 😠

asus
9. únor 2010

holky jdu na nakup ješ tě zajdu zatim paček 😉

val123
autor
9. únor 2010

jé asu ☹ já budu bečet, jen co příjdu, mizíš ☹ ☹ ☹

eustoma
9. únor 2010

ahoj holky.
terezko: u mna tych ultrazvukov bolo viacej, mam neskor ovulaciu. ale prebieha to tak ze ti podla ulrazvuku zistia ci mas folikuly a teda ake velke. pri velkosti 20mm praskaju, na podporu praskania sa picha pregnyl. vecsinou to je tak ze ultrazuk a za cca 2 dni ti pichnu pregnyl, aby ti folikul praskol a potom mate snazilkovanie. no a caka sa na koniec cyklu ci mrska dorazi alebo nie. urcite netestuj do 12 dni. pregnyl je totizto tehotensky hormon a ten moze este aj 11 den ukazat //.takze trpazlivost.
injekciu mi raz pichal manza a parkrat mi ju pichli sestricky v CARe. pichnutie sa da zvladnut. tak ak by si nemohla dochadzat na pichnutie, tak si povedz nech ti to predpisu a ze ti to pichne manza.

eustoma
9. únor 2010

pripominam zrazik vo stvrtok 11.2.2010 od 18:00,
Paladium - zrazik pred Sephorou (je na prizemi) - kto nestihne srazik pre sephorov, nech ide hore na poschodie a hlada holky v sedom 😉 😉 😉
kazdy na sebe nieco sede - cokolvek

dorazi: eustoma, cell, tereza, dark, eimmy a litch

moze sa pridat kto chce, budeme radi 😉

darkwitch
9. únor 2010

jej uz se na ten ctvrtek tesim, doufam, ze se nam to nerozpadne, driv nez se sejdeme...

eustoma
9. únor 2010

dark tiez dufam 😉

darkwitch
9. únor 2010

rozhodla jsem se, ze kdyz budeme mit dvojcatka holcicky ze se budou jmenovat Alzbeta a Isabella 🙂 taky jsem se rozhodla, ze se nam zadari nejpozdeji do dvou mesicu 😀

darkwitch
9. únor 2010

a jeste pa vtipku at je tu veselo

V lékárně: Rozrazí se dveře, dovnitř vběhne zpocený mladík, koukne na frontu u pokladny a řekne: "Prosím Vás, mně doma leží žena.." Lidé s pochopením pustí mladíka před sebe. Mladík přistoupí ke kase a praví: "Prosím čtyři kondomy."

Paní vejde do lékárny a od lékárníka žádá jed. "Vážená paní, na co vám ten jed bude?" "Chci zabít svého manžela!"
"Ale já Vám nemůžu ten jed prodat, abyste někoho zavraždila!" Paní potom vytáhne z kabelky fotku na které je muž a žena v jednoznačné pozici. Muž na fotce je její manžel a žena na fotce je lékárníkova manželka....
Lékárník se podívá na fotografii a přikývne: "Promiňte, nevěděl jsem, že máte recept!"

Operační sál, pacient je připravený na urologický zákrok. Chirurg s umytýma rukama hovoří k mladé sestřičce: "Sestřičko, upravte polohu penisu ... hmmm hmmmmmmm, hmmmmmmmmmmmm .....dobře.
A teď pacientovi."

eustoma
9. únor 2010

jejej dark ty ides tiez rovna na dvojicky 😉 a holciny 😉. to tiez ja 😉

darkwitch
9. únor 2010

eus me je to jedno hlavne kdyz to bude zdrave, ale pro holcicky dvojcatka mam jmena 😉

darkwitch
9. únor 2010

ale ja uz kdyz jsme byli na zakladce a meli jsme projekt starani se o dite tak jsem mela dvojcatka holcicky (gitu a ditu)

eustoma
9. únor 2010

😉 😉 moj manza povedal ze berie iba holciny, ale viem ze by braj aj chlapcov 😉.a dvojicky to je moj sen, nastastie som nakazila aj maznu a ten chce to co ja 😉

darkwitch
9. únor 2010

no ja bych chtela (kdybych si mohla vybirat) chlapecka a potom dvojcatka holcicky a nebo klidne i naopak holcicku a dvojcatka chlapecky 🙂, ale manza by taky radsi holcicku...

eustoma
9. únor 2010

ftipne ze chlapy radsej chcu dievcatka 😉. som myslela ze chlapy radsej chlapca. ale usudila som ze pravdopodobne vedia co stvarali, ked boli mladsi, tak preto chcu dievcatka 😉 😉 😉

darkwitch
9. únor 2010

eus 😀 😀 😀

eustoma
9. únor 2010

no ine zdovodnenie ma nenapadlo. a manza raz povedal ze ked to budu dvaja chlapci tak to si v puberte uzijeme 😉. tak kto vie 😉.

darkwitch
9. únor 2010

eus nebo chtej prvni holku, aby se jim o kluka pak starala 😉

eustoma
9. únor 2010

kocky majte sa zatial. ozvem sa neskor. musi uz do prace. uvidime ci tu z vas niekto bude aj vecer. caute.

asus
9. únor 2010

tak jsem tady val to víš ja mám vychazky a pak bych si už nenakoupila víš ☹

asus
9. únor 2010

jejej zase nikdo?ja mam smulu ☹

val123
autor
9. únor 2010

halo halo, holky tady to dneska vázne

asus
9. únor 2010

haloo val jsem tu 😀

val123
autor
9. únor 2010

asus tak už máš navařeno a naklizeno?

asus
9. únor 2010

no poklizim ale nevařím kluci ji ve městě a ja pro sebe vařit nebudu udělam si jen toustiky a copak si měla dobreho ty? 😉