• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
autor
tý jo to propukne těhotenská epidemie v nejbližších 2 týdnech
25. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže den po ovulaci, jo .. protože mi ten utroš nasadil ještě před ovulací, což si myslím, že je blbost ... každopádně držím palce :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj val, já jsem hlavně zvědavá na eust ... protože to už je fakt náročné a jestli to vyjde eust (což určitě ano :wink: ) tak to bude velká naděje pro nás všechny :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrisek...no ten utroš před ovu je vážně blbost :frowning2:

no tak epidemie říkáte, no tak to se máme na co těšit :wink: :sunglasses: :grinning:
25. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsem možná brala clost nadarmo, když jsem ještě před ovu brala ten utroš .. bych toho doktora zastřelila
25. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak snad nám to vyjde, akorát jsem nějak neviděla mezi těhotnými v příštích dvou týdnech val :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrisek....a byla jsi na folikulometrii? já nějak nechápu proč ti ho nasadli před ovu? :angry: :confused:
25. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysy....to víš, val se nechce opičit, ona chce bejt něco extra :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo ona asi musí počkat až budem všechny těhu ať potom má mezi čím vybírat nevěstu nebo ženicha pro mimnko :grinning:
25. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem, v den kdy mi píchnul pregnyl tzn. před ovu jsem hned ráno měla vzítr první v dávkování 1-1-1
25. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mysy val tam určo nebude, k val příjde návštěva - mrcha :slight_smile:
Já hrozně obdivuji ali jak bojuje a nevzdává se a věří na zázraky a v pár albíčkách, co jsou tu na koníkovi už je taková boj zakončený mimískem a to mi hrozně moc dobíjí baterky
25. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj mysy přesně tak, já si počkám, protože kdo si počká, ten se dočká :grinning:
25. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vali tak tak, kdo si počká ten se dočká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sice čekám už dost dlouho, ale tak v tom přísloví nikde není řečeno, kde je hranice
25. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásím dnes z domova po týdnu v nemocnici, byl to docela nářez, už je to trohcu lepší, dva dny na kapačkách, pak 4 dny dieta o pečivu a polívce, beru 1 helicid ráno, nutridrinky ráno a večer, abych dodala bílkoviny, zhubla jsem další kilo :angry: takže doma klidový režim, dietní strava, ve čtvrtek mám kontrolu u gyndaře a uvidíme jak dál, mimi v pořádku, dnes jsem 11+3 tt, snad máme to nejhorší za sebou :rolling_eyes:
25. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit...no tak on se zas pregnyl postará o to aby ten folík prasknul, takže to nebude tak blbý že si ho už brala, neboj :wink: a kdy máš testit?

val...heč a já čekám ještě dýl :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez...tak to je síla teda, chjo tak hlavně aby to už bylo jen a jen lepší
25. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tak se tu nedohadujte kdo čeká dýl a kdo kratší dobu :grinning:
terez tak hlavně, že to dobře dopadl a jsi ty i miminko v pořádku, nějaká dieta už se dá přežít :wink:
25. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od čtvrtka už nezvracím, od pátku bez infuzí a od neděle neděle na relativně normální stravě, i když hodně opatrně, žádný bílý pečivo nesnesu, žádný mléčný výrobky, jen brambory, rýži, chleba, nic nadýmavýho, bude to veselý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mělo by se to prý tak do 2-4 týdnů už ustálit a pak už to bude snad ok, jen se mi začínají ozývat zase kyčle a záda, ale to se zatím dá ustát
25. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysy, bez diety by to ani nešlo, stejně nemám naprosto na nic chuť, takže mi dietní reřim ani nevadí, pokud to není 3 krát denně rohlík, který už nemůžu ani cítit :grinning:
25. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali no proto říkám, že mi dáváš naději a inspiruješ mě, protože vím, jak moc dlouho čekáš a jak stále bojuješ a máš ve všem výdrž :slight_smile:
terez tak hlavně, že je miminko vpořádku a Tobě už je lépe a nezvracíš.
25. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak už jenom jedna bedna....i kafe sem u toho stihla :grinning:
25. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali téda tak to jsi dobrá :slight_smile:
25. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hotovej superman, no ale roznášet to už nebudu, teda jen něco :slight_smile: ať maj holky odpoledne co dělat že jo? :grinning: :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a dark už se pomalu mohla ozvat ne? :wink:
25. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to teda ju, jsme nedočkavý na zážitky
25. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sem jumping zrušila, nějak se mi tam nechce hopsat z těma prsama :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: ali to by byl asi očistec,to si udělala dobře
25. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono bude stačit jestli mi je bude večer kontrolovat matěj :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát jsme se teda shodli že je zajímavý že mám každý měsíc nějakou novinku :grinning: :grinning: se to tělo asi zastřeluje nebo co :grinning:
25. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek