• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
autor
asus nejsem, ale doufám, že jednoho dne budu, včera jsem nemohla ani na tu svoji almaru rifle sehnat :angry:
9. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak babicka to prezila a kdyz pak videla pyzamo tak, ze dobry, ja jsem ji trochu sjela, ze se mi to pyzamo libi a je mi jedno co jinyho v tom krame prodavaj a ze tip mam od kamosky...
9. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: dark si na to šla od lesa
9. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak pro dnešek se loučím přijde synaček a manžilek tak jdu dat ještě pradlo na sušak zatim ahooojik :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
as ahoj
9. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo oni ty babičky maji ruzne nazory a taky bebyly svate v mladí :grinning:
9. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože ja píšu nebyly :sweat_smile:
9. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kdyz jsem sledovala co si babicky kupovaly za knizky...
9. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pa pa asus
9. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám boty na island :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska mám depku jak hrom, v práci to stojí za prd a prcek v nedohlednu, vůbec mě to nebaví .. ten život je tak těžký :frowning2:
9. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pitrisku.....neboj, zas bude líp :wink:
9. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně o tom pochybuju :angry:
9. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj....a jak je ti po tom hsg?
9. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplně v pohodě, asi tři dny jsem špinila a pak najednou dobré, i jsme to prubli a všechno jak má .. akorát dnes je 21DC a zdá se mi trošičku, že špiním do hněda .. říkám si, jestli to nedostanu dřív .. byl to přece jen "maso" zákrok
9. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíš, ono ted je možný uplně cokoliv :slight_smile:
9. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtu, že jsi byla na mobilizaci .. a to se můžete snažit? mi řekla rehabilitační sestra, že 3 měsíce nesmíme, že tam je strašné prokrvení, ale hodně lidí říká, že můžou .. tak jsem na tom ještě nebyla a přerušila jsem to
9. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na ně už chodím pravidelně takže můžeme, ba naopak bychom měli v době ovulace, proto se ta mobilizace i dělá, ale je potřeba už delší čas cvičit aby to bylo prospěšné
9. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem cvičila, ale ona mi řekla .. zákaz snažení .. tak proto jsem to přerušila .. nerozumím tomu .. no počkám tak 3 měsíce a uvidím .. teď říkal doktor, že je to jak pohnojené, tož kéž by ... ale hrozně mě teď trápí po ovulaci jakési výtoky, asi zase budu muset jít k dr :angry:
9. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ono to tak někdy je že se to nedoporučuje
no u nás se ted berou antibiotika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, ale to doberete a bude pohoda, ještě že na to přišli, teď tě nastimulujou a je to doma :wink:
9. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to tak jistý není, ony ty atb nemusí zabrat hned napoprvé a kdyby jo tak už do stimulace nepůjdu, až po dovolený
9. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
ja uz chci taky mimiska aspon nebudu muset chodit v praci na porady...
9. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady uz nikdo neni :frowning2:
9. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja sa objavim asi az vecer :cry:. uvidim ci cez den bude trochu cas.

dark: jj, ja tiez porady nemusism a mimiska by som raa za ne vymenila :wink:. dufam ze to coskoro pride. dark uz si sa objednala k dr?
10. únor 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj asus
10. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano
eus objednala na 19.3.
10. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24........8 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....9 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........11 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......13 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................14 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 16 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........17 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF )
lichtakova: .....17 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............18 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........22 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........22 DC
tereza1980:.....24 DC....... příští cyklus folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
eustoma:........ 26 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:............. 31 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?
10. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak jsem byla na té krvi, rovnou mi udělala prev. prohlídku, když jsem jí řekla, jak se mi hýbe váha a o tom, že nám nejde těhulkovat a vyfásla jsem tetanovku. No bylo vidět, že z toho má celkem hlavu nafouklou, ale netvářila se nějak extra,že by mi něco mělo být. Takže jsem si ve finále přišla jako hypochondr. Jsem úplně vysoslá a brní mi ruka :angry:
10. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek