Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
1. čer 2010

to mi povídala ta doktorka, že to jsou takový větší antiperle 🙂

lichtakova
1. čer 2010

já mám náboje v lednici,áááá

darkwitch
1. čer 2010

maxi antiperle, nebo antiperle xxxl 😀

darkwitch
1. čer 2010

z lednice to musi byt dost hnus....

lichtakova
1. čer 2010

no, akorát to trochu studíííí
hlavně se to rozpustí a vyteče

darkwitch
1. čer 2010

vsechno vyteka... hele doktorko, ma to vubec cenu kdyz se to v tobe vubec neudrzi? dobre na noc to jeste chapu, ale rano? to vytece uplne hned...

lichtakova
1. čer 2010

ono se to asi zdá, to se něco vstřebá a prý to má lokální účinek, povídala pani
já jsem kdysi dávno měla jednou jedinkrát nějaký zánět a dostala jsem takový děsný oranžový globule a taky jsem měla pocit, že se nevstřebalo vůbec nic, ale prý jo...no tak tomu musíme věřit 😉

darkwitch
1. čer 2010

dobre budu tomu verit 🙂 tak kdyz jsem mela na zanet nake bobule tak to vytekalo, ale neprislo mi ze vyteka uplne vsechno, ale tyhle bobulky jsou male... ale asi se t vstreba pri rozpousteni...

darkwitch
1. čer 2010

zase kdyz je to mensi tak to vadi jen dopoledne a odpoledne je to v suchu 😀

lichtakova
1. čer 2010

asi jo, zřejmě j eten čípek celkem šikovnej, protože se toho takhle dává celkem dost

lichtakova
1. čer 2010

nebo tu ranní polkni a večerní zasuň 😉
což nevím, jestli teda jde 😕

darkwitch
1. čer 2010

lich nevim jestli to jde, ale tak uz jsem si zvykla na zavadeni, tak budu zavadet, kdyz mam zavadet...

lichtakova
1. čer 2010

to víš, že jo třeba je ot tak lepší, já na to mám taky přejít, jen co doberu ty čípky

darkwitch
1. čer 2010

lich pry je zavadet lepsi, ale nevim...

alienka24
1. čer 2010

licht...já ti nenadávám, jen si myslím že si fakt zbytečně škodíš, ale chápu to, každej máme nějakou povahu

alienka24
1. čer 2010

a s tím utrošem je to fuk, já se dr. ptala a říkala mi že co mi víc vyhovuje at praktikuju 😉

lichtakova
1. čer 2010

ale dyť já vím, že to nemyslíš nijak zle, ani já to tak nemyslím, mě to samotnou štve, jakej jsem nervoň, kdybys mě viděla před zkouškama, třeba před poslední státnicí, nebo před jinou zkouškou.....na Bohnice

lichtakova
1. čer 2010

holky papa

darkwitch
1. čer 2010

lich dobrou
taky za chvili pujdu, jinak rano nevstanu...

alienka24
2. čer 2010

dobré ránko

asus
2. čer 2010

Dobré ránko 🙂

alienka24
2. čer 2010

tak dneska z testu moc radost nemám, nesílí

asus
2. čer 2010

@alienka24 prosim tě maš čarky pěkne to vic už nebudou 😉 jsou tam dvě a je to neřeš koukalas u mě ja měla taky dvě a vic nebylo

darkwitch
2. čer 2010

ali sama vis ze stoupa za dva dny a ze dneska silit nemela tak nevim co resis
a dobre rano...

alienka24
2. čer 2010

dobře no
vůbec dnešek začal zase blbě ☹ ty starosti s bráchou, já fakt nevím co s ním 😢 😢 😔

asus
2. čer 2010

dobre ránko Dark ali plaši zase 😅

darkwitch
2. čer 2010

as ja si vzpominam na jednu plasandu asi tak pred mesicem, dvema co taky porad plasila a nenechala si nic vysvetlit 😉

val123
autor
2. čer 2010

ali na zadek Ti dám, i Ty jedna testilko. Měla si testíkovat až zítra 😠 a bráchu hoď laskavě za hlavu. Je dospělej, a Ty se teď starej o sebe, nebo Ti ještě brách přivodí něco špatného 😠

alienka24
2. čer 2010

jelikož jsem plášilová tak mám nárok

val123
autor
2. čer 2010

ahojky dark a asus