Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
11. únor 2010

Dobré ránko sluníčka 🙂 jak se dnes máme?? u nás hrozně padá sníh 🙄

val123
autor
11. únor 2010

dobré raníčko holky, tady napadlo sněhu zase jak blázen

darkwitch
11. únor 2010

dobre rano
tady taky napadal snih no, tak mame tu zimu zase bilou a ne sedivou...
cell me to podle vysledku pomohlo, podle rymy jakou jsem mela letos v lete a na podzim vubec 🙂

asus
11. únor 2010

holky to je děs ten sníh už vážně nemusím myslím že letos je ho až dost 😒

darkwitch
11. únor 2010

ja uz bych se bez snehu a mrazu taky obesla, ale myslim, ze to budeme muset jeste chvili vydrzet... snad uz v dubnu bude teplo 🙂

asus
11. únor 2010

dark no to snad už by mělo 😀 přece nebude mrznout celej rok 😀 holky mě tak štve že nemužu na ten srazik ach jo 😔

val123
autor
11. únor 2010

asus mě to taky strašně moc štve, že tam nemůžu ☹

asus
11. únor 2010

alespon nejsem sama no 😨 jsme dvě

darkwitch
11. únor 2010

pockejte az budeme tehulky to uz srazik nebude problem, nebo az budou mimca na svete to si klidne zajedem do berouna na vylet 😀

asus
11. únor 2010

dark no to by bylo fajn juuuuuuuuuuuu už se těším už aby to bylo 😀 😀 😀 😀 😝

val123
autor
11. únor 2010

jé holky a do Jihlavy byste nezajeli? 😅

darkwitch
11. únor 2010

as to si rikam taky uz aby to bylo 🙂

asus
11. únor 2010

ale určo pak bude času budem se navštěvovat sem a tam 😀 😀 😀

asus
11. únor 2010

holky mě se ted nijak zhoršila plet ☹ od minuleho týdne je to děs nevim proč

val123
autor
11. únor 2010

holky tak se přidávám, taky si říkám, už aby to bylo

val123
autor
11. únor 2010

asus mě taky, objednala jsem se kvůli tomu ke kosmetičce. Nikdy jsem na akné netrpěla,ale teď se mi ta pleť nějak vzbouřila.

darkwitch
11. únor 2010

alienka24........9 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....10 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........12 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......14 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................15 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 17 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........18 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF )
lichtakova: .....18 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............19 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........23 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........23 DC
tereza1980:.....25 DC....... příští cyklus folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
eustoma:........ 27 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:............. 32 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

darkwitch
11. únor 2010

val, as me taky asi to bude tou zimou...

asus
11. únor 2010

vall jojo přesně tak ach jo ☹ koukam koblížek už jsem ani nechodi 😕

val123
autor
11. únor 2010

no je to možné, tak uvidíme, jestli se to zlepší s prvním sluníčkem. já dokonce kvůli tomu začala uvažovat nad nějakým krycím krémíkem nebo dokonce make upem, i když jsem to nikdy nepoužívala

val123
autor
11. únor 2010

asus nechodím ☹ ☹ asi jsme byly ošklivé ☹

val123
autor
11. únor 2010

a nebo je těhulinka

eimmy
11. únor 2010

alienka24........9 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....10 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........12 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......14 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................15 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 17 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........18 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....18 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............19 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........23 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........23 DC
tereza1980:.....25 DC....... příští cyklus folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
eustoma:........ 27 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:............. 32 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

asus
11. únor 2010

val ošklive ?? nevim o ničem co by ji ubllžilo 😕

val123
autor
11. únor 2010

asus já si dělám legraci, protože my jsme ty nejhodnější 🙂 Tý jo, už jsem 12 DC. téda, to to letí.

asus
11. únor 2010

no ja taky koukám 19 DC 😕 leti to jak blazen zase za chvilku přijde mrcha 🙄

val123
autor
11. únor 2010

asus nepříjde

eimmy
11. únor 2010

hoky tak mi jdeme 23.2. do ISCARE na první prohlídku kvůli IVF... tak jsem zvědavá

val123
autor
11. únor 2010

eimmy a není to IVF hodně brzy? Vždyť jsi do teď neovulovala, ne? Jen se ptám 😅

eimmy
11. únor 2010

val podle lékaře jsem ovulovala... a myslím že brzo není... chceme to tak...