Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
3. čer 2010

@darkwitch teda dark kdy maš testovat? 😎

koblizek.janinka
3. čer 2010

Mnamky cocku bych si dala...juuu mam na ni moc chut asi si udelam na vecer aspon cockovou polevku 😉

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka ju no vidiš maš tady krasnou fotečku 😉

darkwitch
3. čer 2010

budu testovat v pondeli a v nedeli se asi zblaznim, ale mozna uz driv 😉 uz dneska se mi zdal uplne nechutny sen o hsg 😅

darkwitch
3. čer 2010

jani pekna fotka...

koblizek.janinka
3. čer 2010

As jeeeee uz se tesim na tvoje brisko 😵 asi se taky pak blejsknu, ale zase to bude proti tobe jiste slabota... mozna bych se mela predem poradne najist 😀

asus
3. čer 2010

@darkwitch jakej ja mam taky žive sny co jsem těhotna je to děs 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

😉 dekuji,je ze skolniho srazu ZS po 15 letech 😉

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka no to ja se děsim jak mě vylezlo břiško ale pan doktor mě ujistil že je vše jak ma bejt tak už pojedu na 16 týden tak musi bejt něco vidět 😎 a ty maš prvni mimi tak nemužeš mět břuch jak sud to jen ty druhorodičky to maji vic povolene břišni svalstvo tak rychleji se nam vyvali ven břuch 😀 😀

darkwitch
3. čer 2010

as no, ja si to moc nepamatuju, ale hruzou jsem se zbudila, jeste pred zakrokem... takze doufam, ze se pridam na vasi strasnu reky a nebudu tohle muset podstupovat

koblizek.janinka
3. čer 2010

As... se musim pochlubit. 😀 ... vcera mi manza rikal ze mi brisko tento tyden poroslo a i ja uz ho vidim jinak ...je takove ted jine .. predtim bylo spis takove tluste a ted uz je proste JINE 😵 😵 😵

asus
3. čer 2010

@darkwitch neboj bude vše ok 😉

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka no to je jasne mě manža taky řikal minulej tyden že ma přejezene břiško a smal se ted kouka a řika taky jine ale manža ma větši břuch než ja tak sem řikala že je těhotnej a už jde k porodu 😀 😀 😀 😀

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark neboj -neboj verim ze to dopadne dobre a treba uz i v nedeli budes mit // 😵
A sny ty ja mam ted taky porad a pekne zive.... az se budim i 3x ....do toho 2 x na vecko, takze mam ted taky zive noci jak hrom😉

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka jojo to taky znam některe sny jsou brutal teda.Janinko jsi pořad doma na neschopence?

koblizek.janinka
3. čer 2010

As to mame podobne muj mamza ma taky brisko a porad nade mnou vitezi... my jsme totiz asi tehu oba dva 😉 😉 😉 Rika ze v porodnici si nas mozna spletou 😀 No nevim - nevim 😀 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Jsem jsem 😉 a budu porad 😉 Cetla jsem ,ze ty mas uz vychazky cely den... to je fajn 😵

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka jojo ma je od 8 hodin do 12 pak od 14 h do 18 hodim je to lepši než nic 😉 ja taky budu

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka co se týče břiška tak taky jsme s manžou těhu společně 😀 😀

darkwitch
3. čer 2010

no tak co se briska tyce tak jsem tehu taky, ale to se stejne nejak nepocita, ani nevim proc 😉

asus
3. čer 2010

@darkwitch ale počita 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Asu to je moc pekne ,kdyz ti chlapi to prozivaji taky...
🙂

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka to jo manža se mě pta zda už citim pohyby těši se až bude sahat na břiško a poslouchat 😀

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark pocita ,pocita,pocita!!!!!! Jiste ze jsi,jsi a jsi!!!!!

koblizek.janinka
3. čer 2010

Asu vsak citis ,nebo to minule nebylo jeste ono? Ja cekam porad ale asi to hned tak u me nebude jeste to neumim poznat 😔 ,ale vis co mam... mam nekdy takovy pocit... jako ze tam v brisku mam neco tezkeho, ale nevim ...

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka no u prvniho jsem citila pohyb ve 20 týdnu ale ted pocituju takove tukani a je větši každym dnem tak je to ono bych řekla 😎

koblizek.janinka
3. čer 2010

Asu muj manza vcera chvilicku poslochal,ale nic... Asu a co jde pak slyset ... srdicko,pohyby...ja ani nevim?

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark v nedeli nebo v pondeli uz budes menit tabulku jo 😉

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka ne citiš tukani napřed malinke pak časem větši mimisek plavči toči se dělaj se ti boule na břišku je to užasný cestuje ti břiško sem a tam a když jsem byla v 8 měsici tak lezla patička mimi se protahovalo je to užasne 😵 😵 😵 😵

darkwitch
3. čer 2010

jani jasne v pondeli tabulku urcite zmenim 😉