• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
@asus tak ted sis to vyzkouselo a to bylo naposled :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě teda v kfc nechutná a ani tam nechodím, ani mcdonald...tam jen zmrzku, ale to je všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@alienka24 je zmrzka mě chutna u meka s čokoladou teplou naaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ja tam normalne taky nechodim, ale jak to tady nekdo zmini (asus) tak na to dostanu strasnou chut...
4. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
me s lentilkama, tak na ni asi vyrazim, hmmm a z lentilkama a karamelem, to je teprv narez :grinning:
4. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jahodovej shake mi chutí
4. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja za nic nemužu ja mam KFC daleko tak mužu mět jen chutě :unamused:
no Dark a pak to sváděj na mě Ali to taky děla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
to jo ted premyslim kde mam po ceste maca...
4. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a chcete ještě něco vědět? koupila sem si zmrzku carte dore :slight_smile: stracciatella :sunglasses: :sunglasses:
@alienka24 ty si potvora tak ja si přinesla mandarinky a dam si pak parek :grinning:
4. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ještě hroznový víno a melouna :grinning:
4. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 :grinning: :grinning: se pos...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tu mejte krasne jdu pracovat, nez si poslintam celou klavesnici, carte dore taky miluju
4. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ahojik ja taky mažu jdu na ten parek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si jdu dát dvacet :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem v práci a doufám že mi to dneska uteče :wink:
4. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile:tak jsem si teda změnila status :slight_smile:
4. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali krasa :grinning:
4. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně aby mi to tak vydrželo a narůstali ty tejdny :slight_smile:
4. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali urcite budou hezky narustat :slight_smile:
4. čer 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo :wink: ted sem mluvila s tou mojí fyzioterapeutkou a ta mi říkala o nějaký kamarádce co už 4krát potratila během roku a že teda jakože super, že bude držet palce ale že at se neradujeme zbytečně dopředu :unamused: tak to zrovna nepotěší
4. čer 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím že se může cokoliv stát, plně si to uvědomuju, ale jestli se to má stát tak se to stane i když se postavim na hlavu tak to nezměním
4. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali prave :slight_smile: a je celkem zbytecne se ted stresovat nejakym co kdyby a jak kdyby... fyzioterapeutka teda moc nepotesi :unamused: , ja nevim lidi by si fakt meli davat pozor na jazyk...
4. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně co je mě do nějaký známý, já měla problém otěhotnět a nevím jestli potratím nebo ne, ale asi moje tělo už je připravený na těhotenství
fakt mi zkazila náladu
4. čer 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali no, prave cloveku d takovou praci otehotnet a oni se ho snazi akorat vystresovat, to je fakt hrozny
dej si zmrzlinku ono se to zlepsi :wink:
4. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem v práci, zmrzka je doma, tyy jo ale zrovna od ní mě to nějak mrzí
4. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to bude dobre, tak az se ji ukazes s briskem nebo s miminkem tak to bude jedno, nemysli na to :wink:
4. čer 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím no, ale taky si to mohla odpustit, jestli mě chtěla strašit tak to zrovna nemusela teda
4. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek