• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
pitri - Po Pregnylu se nedoporučuje provádět těhot. test z důvodů falešné pozitivity do 10.dne od koncepce; bývá pozitivní 2., 3. den po jeho aplikaci, dále závisí na citlivosti testů, cca 5.den by ale již měl být negativní.
7. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla čárku po pregnylu ještě 8den po
7. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, dobré ráno. tak dnes testovat ani nebudu, protože jsem 1DC takže tento měsíc jedeme od znova tak doufám, že už se bude dařit lépe a třeba i folíky budou aspoň dva :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
píchali mi 10000 a když jsem zkoušela min. měsíc test, tak 7 den po pregnylu bylo bílo
7. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit...a ted sis ten kontrolní testíkasi nedělala vid? no ale tak to by mělo být stejný :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, teď jsem si ho nedělala .. a ty si to na sobě nějak pozorovala, že můžeš být .. já mám akorát bradavky veliké jak hrom, jinak nic .. ale to je po tom utroši
7. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pittri ja mela 10 DPO uz druhou (ducha) :wink: Takze jestli jsi nedockava jako ja testni :wink:
7. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě boleli prsa už asi 5dní předtím než jsem testla poprvé
7. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nedočkavá hrozně, ale uvidím .. zase z toho budu špatná :frowning2:
7. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě bolí furt, to už bych čekala druhé :grinning:
7. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit....no radši ještě počkej, aspoň dva dny :wink:
7. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě po utroši předtím taky vždy bolely, ale ted to bolelo uplně jinak
7. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me prsa taky bolela,ale nornalne pred ms tak 2-3dny prestavala bolet ,ale v tehu neprestala :wink:
7. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já asi radši počkám, protože to doufání je lepší než bílý test :wink: :grinning:
7. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: pitrisku....souhlas, a hlavně on by ted mohl být bílej páč je brzo
7. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitri :wink: mas muj odiv ..... ja bych nevydrzela ,kdyz vim ze nekdo ma ducha uz i 8dpo... ale kazda to mame jinak ,ja uz bych zase nechtela zbytecne doufat a sledovat priznaky -nepriznaky:wink:
Ale MOC DRZIM PESTICKY AT JSOU A JE JEDNO KDY :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už po roku a půl tomu moc nevěřím, proto se do testování nehrnu ... ale dala jsem si předsevzetí, že vydržím do pátku .. buď to přijde nebo testnu ... :grinning: .. no já vám zase závidím, že to máte za sebou :wink:
7. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrisku....já po třech letech otupěla ještě víc :wink: :grinning:
7. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u me to stejne bylo slozitejsi.... ja testovala uz jen abych videla jestli jsem mela vubec moznost otehotnet a oplodnilo se vajicko, bez ohledu na to jestli ms prijde ci ne ,at zjistim jestli jsem v poradku. Hodne jsem cetla totiz na konikovi ,ze holky pry nekdy maji dve // a ms stejne prijde, ze tak konci velke procento oplodneni.... a ja do te doby NIKDY nemela dve jen furt bilo,tak jsem mela strach at mam pruchdne vejcovody,takze hlavne proto jsem furt testila pred terminem ms :wink:
7. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu jsem nikdy nevěřila, že tak otupím .. akorát jak vidím těhulku, tak si představuju to břicho :grinning: .. ale jinak nic :wink: ani tomu nevěřím, že by to vyšlo ...
7. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vejcovody průchodné mám tak mám další důvod proč netestovat :grinning:
7. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podle mě testování před ms je na jednu stranu blbost, páč když tam pak tz dvě slabý jsou a ms dorazí tak se vajíčko neuchytilo a ženská to ví a akorát jí to zdeptá
u cyklů kde je stimulace, nebo ivf či IUI se to dá pochopit, ale jinak mi to přijde zbytečný a zbytečně stresující
7. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitri drzse ja uz z toho byla taky v haji....a zdalo se mi ,ze vsude kolem me same tehulky ... byla jsem smutna :frowning2: ... doma jsem si porad jen predstavovala jake to bude az JEDNOU :wink: :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, souhlasím s tebou a testování uplně ruším :slight_smile: .. počkám jestli přijde MS, jestli ne, tak v pondělí testnu :grinning:
7. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitri ja vim :wink: divala jsem se k Tobe :wink: Ty jsi v poradku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To ja psala o sobe a svych nejakych tech duvodech,jen aby jste me aspon trosku pochopily :wink:
7. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale stejne ja mezi 7DPO a 10DPO mela ducha :wink:
7. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
být tak o tři roky mladší, tak to tak nehrotím, ale strašně mě straší, že mi už je 30 :frowning2: :angry:
7. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit never tomu, ze byt o tri roky mladsi tak to tak nehrotis :slight_smile: v okamziku kdy chces tak je ti jedno jestli je ti 18 nebo 30 proste chces a udelas proto cokoliv :wink:
7. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže já furt čtu, že po třicítce máš slabé vajíčka atd. atd. tak si to vyčítám .. i když nemohla jsem jinak .. protože neboštík děti nechtěl a až se našel tatínek, tak to zkoušíme a nic :frowning2:
7. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek