• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
@tereza1980 no moji kamaradce je taky stale zle a je stejně jako ty
:unamused:
10. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek.janinka ty jo vanoce jen to ještě ne strašně to leti
10. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri a to porad zvracis??? :frowning2: :confounded: :pensive:
10. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jani nech vanoce jeste odpocivat teprve se udelalo teplo a ty uz zase mluvis o zime :angry:
10. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
10. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri no ja mam za tech 14 dni krev na testy a poradnu dnes mi to dali vse na 24.6.,ale dale jeste nevim co a jak... Teri a jakto, ze jsi delala az ted ten NT .Termin mame prece skoro stejny a ja ho delala 31.5. ..asi je tam nejake rozmezi,ze????Nebo mi ho delali brzy.....
10. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dark ahoj :dizzy_face: ....musim holky nejak ochladit :dizzy_face: ... je jim spatne z toho horka ...vis :wink:
10. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
tak už to asi začíná, ježdění autobusem bude moje smrt, zvlášt v tomhle teple :frowning2: je mi blbě, všichni a všechno smrtí a není vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ :grinning:
10. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dark uz tu budes s nami???
10. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali fuj uplne Te chapu, jeste ze nemusim nikam jezdit busem a mam vse u nosu ..to bych asi nedala a hlavne tak pred mesicem ,kdy jsem zvracela i s deodorantu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ali budes porad jeste pracovat???
10. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 jo to mě povidej :zipper_mouth: včera jsem jela busem od krve a smrděly tam s prominutim lidi potem vzduch na ho... malem sem se pozvracela a ještě omdlela :confounded:
10. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jo budu pracovat, pokud to půjde tak jo, a navíc ted v červnu se prostě ani marod hodit nemůžu takže to musim zvládnout, holt nebudu moct jezdit autobusem
10. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 no to asi jinak do prace se nedostaneš než busem ne?
10. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no můžu jezdit autem občas, no ale to nebude furt, ale ted najedem na dvanáctky do konce června takže ráno a večer nebude tak hrozně v tom busu...teda doufám
10. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali tak musis vydrzet chudacku, jeste mesic pak Te to snad prejde... a doufejme ,ze i Terku :sweat_smile: :wink:
Asus fuuuuj to bych radeji sla snad peso..... :confounded: BRRRRR
10. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek.janinka jejda to bych nemohla je to k nam domu daleko a to vedro 2 tašky nakupem :frowning2:
10. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mrkněte sem těhulky jsou tady užasný věcčky na mimiska :dizzy_face: http://www.mamitati.cz/index.php?
10. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jani jeste tu nebudu az vecer tak od osmi, ale to uz tu budu sama :cry:
10. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a tehulky nestezujte si ze je vam v hromadne doprave blbe, vam je aspon blbe protoze jste tehu a ne protoze dosla mrcha...
10. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus s temi tydnu ja vim ,ze Ty to znas,ale ja jsem TELE a mela jsem v tom gulas tak jsem se jestemusela poptat :grinning: ,Tebe uz mi to bylo blbe :grinning:
10. čer 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Asus jdu se hned juknou :dizzy_face: ja jsem hrozna ja jeste nemam nic vyhlidleho ,ten muj koblizek ma zatim jenom dvoje papucky a hracku.. jedny s hrackou jsem dala manzilkovi s oznamenim ,ze jsme TEHU a druhe dostal manza na narozky... takze zatim ho nebudou ozibat akorat nozky :sweat_smile:
Dark tak to je skoda ... ja ted tu budu tak do sesti a pak uz ne ... si aspon odpocinete od toho neho zvatlani :grinning: A pak jedu v nedeli pryc na deset dni ,tak to budete mit uplny klidek :wink: :grinning:
10. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda As to je NADHERA a to vidim jem prvni stranu ty postylecky... jdu hned jukat dale.... :dizzy_face:
10. čer 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dark....já tu budu po osmé :wink:
10. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek.janinka tak jdu jukat ja jdu taky holky zatim pappa :slight_smile:
10. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dark neboj taky ti bude spatne .....kvuli mimiskovi :wink: Kasli na mrchu , aspon muze zacit nove snazenicko :wink: a hlavne at uz mas za sebou to pondeli :wink:
10. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem to vse obkoukala :dizzy_face: :dizzy_face: .... to je veci ze az oci prechazeji ..potrebovala bych aspon pulku z nich :wink:
10. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jani ja bych na ni kaslala, ale taky musim jezdit mhd a pak je mi kvuli ni spatne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak a ted jdu dom a pak se prihlasim a jestli tu nikdo nebude tak budu smutna...
10. čer 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
janinko, k tomu NT, ultrazvuk jsem měla objednaný na 4.6., což bylo v tom 13tt, ale krev mi měli brát o 14 dní dřív, ale ležela jsem v nemocnici a tam berou krev jenom na jednu hodnotu a gennet to dělá ze dvou hodnot a ve své laborce, tak mi řekli, že to nabeoru až s tím utz, doktor řekl, že v tom 13tt se snižuje ta pravděpodobnost určení asi o 3% z 93 na 90%, ale i tak to má cenu nabrat, takže tě brali v temrínu, já měla skluz :wink: ale hlavně, že je vše jak má být :wink:

jinak zvracím jen občas, ale špatně mi je celý den pořád, hlavně odpoledne a večer a v noci, dnes je mi zle celý den, z toho horka asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dark....čekám na tebe neboj

já ted dopracovala, uff zase další slevová akce na léto, mazec, přemisťování tam a zpět
10. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ali jsem tu :slight_smile: to jsem rychlik co?
10. čer 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek