• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
dark....já myslím že hlavně na tobě, manžel ti bude oporou, ale stimulaci, hormony a případná rizika poneseš hlavně ty a psychická zátěž pro tebe bude taky větší
14. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přeci jen, kdyby ty ses na to necítila a manžel ti řekl že chce abys na to šla hned tak bys šla?
14. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali manzel do toho muze mluvit tim druhym smerem :wink: ne abych do toho sla hned ale abych jeste pockala....
14. čer 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš že je to hlavně tvoje rozhodnutí :wink:
14. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch dulezite taky je, cemu veris ty... :wink:
14. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda, ze kdyz neni problem u manzi tak rozhoduju ja, kdyby byl problem u manzi tak jsme bezdetny...
14. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark....a tenhle cyklus teda ti udělají to IUI další jo? jo a dělali ti to teda pod rentgenem?
14. čer 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali jo, ted mi udelaji dalsi, jak pod rentgenem?
14. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak probíhalo to tvoje vyšetření? protože mám takovej pocit že tvoje hsg bylo uplně jný než moje :grinning:

mě napoštěli kontrastní látku do vejcovodů a do dělohy přes čípek a pod rentgenem bylo vidět zda jsou ty vejcovody průchodné a dostane se ta tekutina do dělohy
14. čer 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem předtím oblbovák proti bolesti a dělali mi to v nemocnici na rentgenu, a ten cyklus jsme se snažit nemohli a neměli kvůli ozáření rtg
14. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha me to delali pod utz a napousteli tekutinu do delohy a sledovali jestli to je pruchozi, oblbovak jsem nedostala... neprijemne bylo, ze to delali normalne na lehatku pro utz a musela jsem lezet na kraji a mit skrcene nohy, takze me ted priserne boli kycel, tuhle polohu zrovna nema rada, se divim, ze se mi neblokla, jak ma v oblibe, ale mozna preskocila aniz jsem si vsimla...
14. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a vida, zdá se že jsi měla méně bolestivou metodu, ale to je dobře :wink:
14. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to mozne... hlavne ze to mam za sebou :slight_smile: i kdyz ten vysledek by mohl byt lepsi, asi je ta metoda mene narocna, protoze jsem pak hned mohla jit, a mohla bych asi jit i do prace, ale nechtelo se mi a ani jsem se na to necitila, preci jen me to bricho jeste trochu poboliva a hlavne psychicky jsem byla takova mimo...
14. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře že si nešla, zasloužíš si klídek dneska, a co manžel, už jsi mu volala výsledky?
14. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza uz je doma, ale vysledky jsem mu volala hned, az si zalezem do postylky tak to proberem, nechci to probirat v obyvaku kdyz tam svagr strka kazdou chvili nos...
14. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je rozumnej plán, pěkně si odpočiň :wink:
14. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ahoj Dardulko, chjo, to me mrzí, myslela jsem, že to bude jen taková formalitka, ale zas aspoň víš, v čem to vězí...a jak s tím naložit dál. jen teda moc nevím, jestli má to iui smysl, ale snad jo, to by to snad nenavrhovali...
14. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ahoj licht
14. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj terko
14. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak ti je?
14. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dopol to bylo fajn, teďka to teda je o moc slabší, chvílema to jsou i celkem protivný křeče
14. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lich no, ono to iui asi moc smysl nema, ale protoze je to bez stimulace, tak to muzem zkusit a uvidime, myslim, ze sance na uspech je minimalni, ale zase za pokus to stoji...
drz se...
14. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no právě, spíš, aby tě to moc nestresovalo, když se to nepovede....ale zas když to bereš tak, tak to asi zkuste, je pravda, že z ato nic nedáš...
neboj, já na tebe čekám
14. čer 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jinak celkem v pohodě
akorát to chvílema bolí, tak si strčím pejska do mikrovlnky a dám si na břicho
14. čer 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lich tak ja moc nepocitam s tim, ze by se to povedlo, ale kdyz me nechaji to jeste jednou zkusit bez hormonu, tak jdu do toho...
14. čer 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bych si taky mela koupit pejska :slight_smile:
14. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nahřívací polštářek s mořskou solí :wink:
14. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsou ty nahrivaci polstarky dobre? jsem na jeden nedavno koukala, ale pak jsem si ho nekoupila, mozna jsem mela... meli pejska a kocicku, musim si vzpomenout kde a koupit si kocicku...
14. čer 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si ho nemohla vynachválit, je to strašně příjemný
14. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to dostala od svojí sestřičky k svátku, koupila ho přes internet, že zadáš hřejivá zvířátka
on má takovej hezkej kukuč a krásně voní levandulí
14. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek