• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
ahoj holky :slight_smile:
Terez malá je šikulka :wink:
as už víte co budete mít, nějak jsem přehlídla jestli jsi to psala?
21. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali určo jsi normální :grinning: já když měla ty blbý hodnoty NT tak jsem taky četla kde co a bulela a bulela, včera jsem se dívala na Střepiny tam bylo o syndromu náhlého umrtí miminek, tak mám dalšího bubáka v hlavě :confounded:
21. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde stéééé :unamused: to tu mám vést monolog :frowning2:
tak nic, přidala jsem nějaké věci do fotoblogu tak jukněte papa
21. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 ne nevime v ponděli jdu na kontrolu tak se to snad už dozvim když nam ukaže co ma mezi nožičkama :grinning:
21. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre odpoledne, jsem si po utz jeste dosla na obed a ted tu usinam...
v patek jdu na iui a mam podanou zadost na pojistovnu, pokud iui nevyjde tak zacinam v pristim cyklu stimulovat...
21. čer 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a abych byla verna nasemu tematu tak vam musim napsat co jsem si dovezla z dovolene, takze: samozrejme cokoladu (hodne), pusinky, a jejich naprosto uzasnou smetanu, ktera se dava k jahodam a malinam a nekdy se k nim daji i ty pusinky :slight_smile: ta smetana je tak husta, ze do v ni stoji smetana a je to s tim ovocem naprosty chutovi orgasmus :grinning:
21. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Holky :slight_smile:

@darkwitch ty jo takove mlsiky jo ty si ale gurman :grinning:
22. čer 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno vrány, zdravím vás z domova - Zuzka má rýmu, tak je včera a dnes doma a já s ní a pracuju z domova. Ale zítra už pomaže do školky.
Dark - včera jsem tu slintala nad tím, co sis přivezla z dovolené :grinning: A k rozhodnutí jít do IVF moc gratuluju a držím palce - nebo spíš víc držím palce, aby vyšlo IUI a dál už nebylo co řešit.
Já se teď musím objednat k zubaři (sice jsem objednaná už na říjen - chodíme vždy obě s malou, takže nás vždycky hned při prevenci objednávám zase za půl roku - byla jsem akorát v den své poslední MS :grinning: ) a musím dojít k obvodní (tam jsem nebyla od října 2005 :confused: ), jestli mně udělá i náběry krve - jinak mně je pak udělají na gyndě. A pak taky na EKG - je toho nějak moc, chjo.
22. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf ahojik ty jo toho máš před sebou teda :confused:
22. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asus - protože jsem se vším čekala, až budu mít po UZT min. týden a screeningu, aby bylo vše O.K., takže teď sebou budu muset hodit.
22. čer 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď koukám, že Alice už je v půlce těhu, že už je 20tt - to je hrozný, jak to letí
22. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak zubař mě čeká v pondělí, EKG a obvodní mám už hotovou, ještě asi ve čtvrtek náběry na ty tripple testy, objednat do gennetu na UTZ ve 20 tt a na endokrinologii na konrolní krev :slight_smile: je to lítání, ach jo.
dneska jsem ráno skončila na váhu a mám opět o kilo méně :frowning2: to nebude mít doktor ve čtvrtek moc radost, břicho pořád stejné, jím tak nějak normálně ale občas vrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdra vrány, tak jsem po krvi, výsledky budou odpoledne
22. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vrany
jeste jsem zapomnela, ze jsem si dovezla karamelky :grinning: jahodama se slehackou jsem se zivila vcera vecer, asi se brzo nevejdu do kalhot...
mam vas pozdravovat od cell
22. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda, takový dobrůtky :slight_smile:
cell už dorazila z loďky? a jak se měla?
22. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako sa mi mate?
@lichtakova ahoj ako je? nestiham vas docitat

@darkwitch nerob chute ja som od dnes na 90 dnovej delenej diete :grinning:
22. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona promin, ja jen vedela ze to holky tady bude zajimat :grinning:
22. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lich nejakou radost si musim udelat, teda jeste jsem si koupila svycarsky nozik pro holky, s pilnikem, nuztickama a pinzetou :slight_smile: nevim jak se mela, se musim zeptat, jsem ani nevedela, ze nekam jela, jsem ji psala zpravu pres fb, kvuli predoperacnimu...
22. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch holky zvedave a ako sa mas ?
22. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mony, já čekám, jestli bude vše ok a hcg 0
22. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova troska niesom v obraze viem ze si mala niake problemy :frowning2:
22. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem minulou sobotu potratila v 7tt
22. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova to mna strasne moc mrzi prepac nemam slov :frowning2:
musis len nabrat sily holka aspon vies ze sa to da aj ked to asi nieje velka utecha ale viem ako sa citis ja som potratila v 5 tt pred vyse 2 rokmi viem aky je to pocit
ale este jedno ti k tomu napisem vetsinou sa to stane preto lebo miminko by malo niake problemy a priroda to takto zariadi a je lepsie aby sa to stalo hned na zaciatku ako keby pri konci
ach je mi to vazdne luto ale ty si silna holka a ty to zvladnes neboj myslim na teba
22. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, sice mě to moc mrzí, ale holt se to stává poměrně často, teďka už je to mnohem lepší, před tím jsem byla 14 dní doma, začla špinit a podle utz mi říkali pokaždé, že to nevypadá dobře, takže jsem pak byla ráda, že to příroda vyřešila sama a snad nebudu muset na revizi....
22. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
nazdar depko, už je to lepčí? :slight_smile:
ahoj, jo už včera odpoledne to bylo dobrý, byli jsme na terásce na oslavě narození kamarádovi holčičky tak jsem se prima bavila tak mě to přešlo a dneska je to dobrý :wink:
22. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova presne ako pises si silna :wink:
22. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 mam se celkem dobre, v patek jdu zkusi posledni IUI a kdyz to nevyjde tak zacinam stimulovat na IVF, je to rychle, ale aspon se tim nemusim stresovat :grinning: a pak me ceka uz jen ten krasny pocit az najdu // :grinning:

ali kdyz jdu v patek na IUI to bych asi mela paecni zumbu zrusit, co?
22. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch je uz sa moc tesim ja sa asi stastim rozplacem ked ich najdes tak ti to zelam ako nechcem tu nikoho urazit holky ale dark a lich poznam uz dlho a su to moje srdcovky :grinning:
22. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek