• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
no ani žádný ohlasy jsem na to neslyšela tak fakt nevím jaký to je :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nevadi... uvidim casem :slight_smile: ted jsem se zamilovala do tech knih od wardove a uz se tesim az vyjde dalsi dil, doufam, ze to bude brzo...
23. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? jsou pěkný teda?
23. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, me se moc libi, krasni muzi (upiri), dobry pribeh, erotika a temnost... dobra kombinace...
23. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko HOlky :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se máte po ránu?
24. čer 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
kdybych nemusela stavat do prace urcite bych se mela lepe, cekam az mi zavolaji z gennetu v kolik zitra a doufam, ze to bude brzo, aby si manzel mohl jeste naplanovat smenu... zas budu cely den nervozni...
24. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch je tak to držim pěsti no mě se taky vstavat nechtělo ale musela jsem vypravovat ty moje mužský to jsem si to naučila co?ještě jim dělam svačinku :grinning: a to jsem jim včera pekla merunkove kolačky s tvarohem
24. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
as no spatne jsi si je vycvicila...
24. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch asi jo ale ty taky doma obskakuješ manžu ne? :grinning:
24. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
as trochu jo, ale ze bych kvuli nemu vstavala a delala snidani a svacinu? jen na vyroci nebo narozeniny... :grinning:
24. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :grinning: :grinning: však jim to taky skonči neboj bude mimsek tak budou mět smulu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vrány, co je tu nové? já vám povím, že teda včera jsem toho měla plný brejle, byla jsem v práci na dvanáctku a i když bývá i větší šrumec, tak mi nebylo moc dobře....
24. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova ahojik a jak je ti dneska??
24. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj As, dnesk ajsem jak praštěná pytlem, ještěže jdu až na dopoledne a že zítra sice taky delší, ale už apsoň pátek...
a co ty?
24. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova no ja jsem taky nijak utahana ale je to asi tim jak mě roste pupik jsem si přidala do albička .rano jsem na sebe mrkala do zrcadla a řikala ojoj už mam pupajze velkýho :sweat_smile: .jinak pohoda v ponděli se snad dozvim co čekame tak se těšim.Ty jsi taky stale v praci vid? ty lidi furt bolej zoubky to je hruza :grinning: a kam frčite na dovolenku?
24. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem, a je to děsný a bud eto ještě horší, protože jsem tam dlouho nebyla a navíc jsou za chvíli ty volný dny a pak máme dovču, nikam nefrčím, budem tady a možná pojedem k tchánovcům a na jeden týden o Valtic
24. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova no jo zubaři jsou nepostradatelný :grinning: :grinning: taky nevim kam pojedem asi nikam vzhledem k tomu že mě doktor nedoporučuje zatim nikam dal cestovat :unamused:
24. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak máme za sebou další poradnu, dnes mi dělali jen odběry na cytologii, jinak žádný utz ani vyšetření, tak ani nevím, jak se mimísovi vede :unamused: snad ok
jinak zítra jdu do gennetu na tripl testy, objednám se na velký utz na konec července a 15.7. mám další poradnu, pak má dr, dovolenou a na té poradně už si mě převede s PN k sobě, tak se snad dočkám volnějšího režimu :wink: odpoledne jdu na kontrolu k obvodní tak jí to nahlásím a taky že budeme 14 dní v červenci jinde, jenom se kvůli poradně musím na den vrátit z chaty :angry:
všechny ostatní výsledky jsou v pořádku, takže teď jen ta váha, nejsou moc nadšený z toho, že nic nepřibírám.
24. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já teprv vstávala :wink:

máte v albu fotku :wink:
24. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je tu někdo vůbec?
24. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
haaaaaaaaaaaaaaaalooooooooooooooooooo
24. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ja tady načuhuju jdu mrknout na to tvoje foto :wink:
24. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
ali krááásný mimi!!!! už ti bývá líp?
24. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už mi není tak blbě no, sice jím furt málo, maso vůbec a pachy mi furt děsně vadí
a dneska mě polapila mega únava :wink:
24. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 to mě povidej taky sem utahana jak pes :unamused: a maso taky nejim nijak mě moc nechutna :zipper_mouth:
24. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 ahojik jak se vede?
24. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já hlavně ani nevim co mám vařit, bych furt jedla jen brambory
24. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali krasne miminko :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
as ahoj, ale jo celkem to jde :slight_smile: jen mi kdysi cca před 3 rokama zjistili arytmii srdíčka tak jsem dnes byla na kontrole a dali mi holtera na 24h, tak je to takový nepříjemný :unamused: ale zítra ráno se ho zbavím tak to přežiju :grinning:
co ty a mimísek už je to super jak jsou prďolkové cítit, že???
24. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek