Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
25. čer 2010

a taky zdravím janinku 😉

asus
25. čer 2010

@alienka24 to byl mazec až bud mět břicho ještě větši tak abych nosila na straně podběrák 😀 😀 😀

koblizek.janinka
25. čer 2010

Ali krasneho mimouska mas!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

alienka24
25. čer 2010

tak jsem si volala na výsledky krve a všechno v pořádku a to oni mi to asi pak dopíšou do průkajdy ne? 😅

koblizek.janinka
25. čer 2010

No Ali mi je tam pricvakly a napsaly do prukazky skupinu

koblizek.janinka
25. čer 2010

Asus taky mi mimi rano zrejme hybalo briske.....a myslim,ze to co porad citim budou asi ty pohyby ,ale neumim ten pocit popsat.....

asus
25. čer 2010

@alienka24 jojo dopišou a gratuluji 😉

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka no je to šimrani? 🙂

koblizek.janinka
25. čer 2010

Ja nevim fakt jak to popsat.... citim to jako takovy divny maly tlak ... jako bych mela na brise neco polozene ..... ja fakt nevim .... dela to chvilku dnes tak pet minut hlavne po ranu.. ale to je mozna tim ,ze rano kdyz lezim, tak se na to soustredim...

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka jojo takovim tlakem to začina pak budou štouchanečky 😵

koblizek.janinka
25. čer 2010

Tak ted jsem si fotila bruch ... obleceny, neobleceny a v sedoleze 😉 za chvili budou 😵

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka pak mrknu letim ven je krasně papapa 😵 😵

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka pak mrknu letim ven je krasně papapa 😵 😵

koblizek.janinka
25. čer 2010

Holky uz tu nejste???

mirkf
25. čer 2010

Ahojky, jde dnes Dark na IUI?
Já začím mít pocit, že taky cítím pohyby, ale ještě to nevím 100%. Připadá mi to dost brzy - i když s malou jsem je cítila v 18+6tt podle utz to bylo 17+6tt a říkají že u druhého to může být o 2-3 týdny dříve, takže ono by to už skoro mohlo být.

alienka24
25. čer 2010

ahoj mirkf....no měla by ho mít dneska to IUI 😉 naposled psal že nějak dopoledne tak už tam asi je 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

Ahoj Mirkf 🙂 Mozna uz jsou ,ja ale nevim ani moc u sebe 😉 Taky mi rikaji, ze uz bych mohla neco citit i doktor se me vcera ptal, ale ja to nemuzu rist uplne stopro,kdyz nevim jake to je a pry kdyz mam prvni mimi byva to citit pozdeji,nebo spis to maminka pozdeji pozna 😀 😉 Asus uz pri druhem citi pohyby tak nejmene 3 tydny 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

Taky myslim,ze Dark je u lekare...

mysycka
25. čer 2010

Dobré ráno holky, ja je? 🙂

koblizek.janinka
25. čer 2010

Ahoj mysycko 😉 jde to ...az na to ,ze tady je pod mrakem a poprcha 😉 A co ty jak se dari???

mysycka
25. čer 2010

jani, tady je taky pod mrakem a poprchává, ale nad tím už se nepozastavuju, protože to nemá smysl. Jo docela se daří od dalšího cyklu jdeme na IVF tak snad ... 😉

val129
25. čer 2010

ahojky holky, tak vás jdu po delší době zase pozdravit 😀
ali nádherný mimísek 🙂

alienka24
25. čer 2010

ahoj mysko a val 🙂

mysycka
25. čer 2010

ahoj val
ali krásná rybička 🙂

val129
25. čer 2010

ahoj mysko 🙂

tereza1980
25. čer 2010

ahoj holky, tak jsem se vrátila z gennetu, mám nabráno na tripl testy tak teď uvidíme jak výsledky 😉 a hádejte, viděla jsem tam dark s manželem 😀 😀 seděla jsem tedy o kus dál, ale poznala jsem jí hned jak vešli, jejího manžela nejde přehlédnout 😉 usmívali se tak se snad vše zadaří

jinak já už taky cca 2 týdny občas večer nebo po ránu cítím pohyby, nejdřív jen takový šimrání a škrundání ale teď jako bych měla v břiše bublinu a tak se přesouvala z jedné strany na druhou 😵 😵

tereza1980
25. čer 2010

jinak včera večer jsme zjistila, že mi sestra napsala do průkazky Rh faktro negativní i když mám pozitivní, tak mě to docela vyděsilo, ráno jsem tam volala a mám pozitivní, jen se přepsala, takže raději si vše kontrolujte, kdyby se náhodou něco stalo tak to by nebylo dobrý mít v krvi maglajs 😝

mysycka
25. čer 2010

terez tak my budeme držet pěstičky ať testy dobře dopadnou 😀 a dark to snad taky vyjde

tereza1980
25. čer 2010

janinko, pěkný bříško 😉 já to cvaknu zase za týden, ale jak tak koukám tak o moc menší než ty ho nemám, já jsem dnes 15+6 a obvod břicha v tom největším místě mám už téměř 88cm 😉

tereza1980
25. čer 2010

mysy, díky, snad to bude ok, budu tam volat příší týden a na utz ve 20tt jdu 2.8.

mysycka
25. čer 2010

teda to to letí, ale ten týden je docela dlouho na to jak je člověk nervózní jak to dopadne, co?