Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
25. čer 2010

Jojo, presne tak Ali, ted mi to moc neutika ......porad jsem skoro ve stejnem tydnu 😀 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

@asus papa ......aaaa manzilka moc nezmorduj at Ti jeste par let vydrzi 😀 😀 😉

alienka24
25. čer 2010

jani...no holt tak se musíš nějak zabaviti 😉 a neboj, za chvilku budeš rodit

koblizek.janinka
25. čer 2010

@alienka24 Asi je to tim ,ze se tesim ....no nevim jestli i na samotny porod, ale snad taky a jsme zvedava jak to vse bude a kdy to prijde... a tak ,ale az se bude blizit budou trosku zrejme i obavy...no zatim nevim....a co ty Ali?

alienka24
25. čer 2010

no a na co se ptáš konkrétně? 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

🙂 Co ty a porod,jak to ted citis? 😉

alienka24
25. čer 2010

porod....no tak nějak zatím nijak, prostě to beru jako věc která k těhotenství patří, vím že můžou bejt komplikace, bolest dlouhej, nebo naopak i krátkej, to prostě neovlivním a zatím na přemýšlení o porodu mám i spoustu času 😉

alienka24
25. čer 2010

ale zvládlo to miliony žen takže to budu muset zvládnout taky, to je asi tak nejvýstižnější pocit

koblizek.janinka
25. čer 2010

😉 jo to je pravda ... ja ale spis premyslim ,ze se na nej moooc tesim a ty veci jako ....komplikace a tak jdou nejak kolem me... takze mi to pripada divne, vis 😉

alienka24
25. čer 2010

no já se na všechno dívám spíš realisticky, prostě ty rizika jsou a budou ať chceme nebo nechceme a bohužel to ani nijak neovlivníme, takže nemá cenu se s tím zbytečně trápit, ale zas na druhou stranu já třeba neumím dělat že nejsou vůbec a všechno je to jen krásný 😅

koblizek.janinka
25. čer 2010

Tak ja se dnes Ali a holky loucim 😵 ,mejte se krasne ... pekny vecer 😉 Pa

alienka24
25. čer 2010

papa 😉

alienka24
25. čer 2010

dark....kde tě mám?

darkwitch
25. čer 2010

ali promin, potkala jsem ve vlaku kamaradku a sly jsem si na chvili sednout...

asus
26. čer 2010

Dobré ránko Holky jdu jen pozdravt a pracovat jdu dal krasný den přeji 😵

darkwitch
26. čer 2010

ja se budu dneska flakat a budu pect dobry dortik...

asus
26. čer 2010

juuu jakej dortik 😝

eimmy
26. čer 2010

Ahoj holky,
jak se máte?? co je tady nového?

darkwitch
26. čer 2010

@darkwitch takovy falesny sachr, kalorii to ma urcite mraky, ale me to vubec nevadi, uz se tesim az si ho dam, ted se pece, pak musi jeste chladnout a jeste mi musi stuhnout smetana...

darkwitch
26. čer 2010

to mela byt odpoved asus, ale nejak jsem se netrefila...

darkwitch
26. čer 2010

@eimmy ja se mam celkem fajn, jsem po druhem IUI a kdyz to nevyjde tak mam podanou zadost na pojistovnu o IVF a zacnu hned v dalsim cyklu stimulovat
co ty? Jak se vede?

asus
26. čer 2010

@darkwitch hmm taky bych si dala to zni skvěle namky 😝 😝 😝

darkwitch
26. čer 2010

jestli se mi to povede tak to bude dobre, ale v receptu pisou pect 40min a ja to tam mam uz 100... asi mam jinou formu, ale uz se na to tesim...

darkwitch
26. čer 2010

tak konecne jsem to vytahla, ted to necham vychladnout, potru marmeladou a slehackou a bude namky namky 😀

asus
26. čer 2010

@darkwitch teda dělaš takove chutě 🙂 😝

alienka24
27. čer 2010

dobré ránko holky, přeju pěknou neděli, asi jste všechny někde na sluníčku že? tak si to pěkně užívejte 😉

asus
27. čer 2010

Dobré ránko 🙂 dneska nebudu moc prace zatim papapa Krasný den 😵 😵 😵

darkwitch
27. čer 2010

dobre odpoledne 🙂
jsem do pul desate spala, pak jsem natrela druhou pulku dortu a jeli jsme na obed ke tchyni a ted budu odpocivat a jeste budu muset umyt nadobi po vcerejsi party...

mirkf
27. čer 2010

Ahojky, tak u nás už konečně ví o miminku Zuzanka i moji rodiče a tchýně. Zuzanka reagovala nadšeně, ale chce pouze bráchu - ségru ne 😀 Tak jsem zvědavá, jestli se jí to splní.

Krásné odpoledne, já jdu žehlit horu prádla.

darkwitch
27. čer 2010

mirkf neter taky chtela brachu a splnilo se ji to