• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
asus dobre, dneska pujdu akorat nakoupit neco na obed, pomalu uz i vim co budu varit, jen mi to musi manza odsouhlasit a jinak se v tomhle vedru nikam nechystam :wink:
11. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus a vsechno nejlepsi k narozeninam :wink:
11. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jee moooc děkuji jak to víš? :dizzy_face:
11. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak nemáme plan to vedro je umorný :unamused: a co budeš vařit?
11. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
as diky fb
no asi nejakou lehkou polivku, zeleninovy vyvar neo tak a bruschetu (ted nevim jestli mi tam nechybi pismenko), myslim, ze v tom vedru to bude stacit...
11. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch aha jo vlastně fb :grinning: co je bruscheta?? :confused:
11. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
topinka ze svetleho peciva s rajcatama a bazalkou, delaji to jako predkrm v pizeriich a je to moc dobre...
11. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch hm to zni dobře asi to taky testnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to super, opeces toustak, nebo neco takoveho, potres maslem, nebo olivovym olejem... nakrajis rajcata a smichas s cesnekem a cerstvou bazalkou, peprem a mysli, ze se to jeste osoli (nekdo to nechavaji na studeno, ja to vetsinou lehce osmahnu) a das tu smes na ty topinky - je to rychle a mnam :slight_smile: nekdy to delam i z rajcat v konzerve, to to pak ohrivam vzdycky a misto bazalky se da pouzit i pesto
11. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jee namky ty si mě udělala chutě jak blazen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu k tobě na dobroty :grinning:
11. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
as nemusis spechat, jeste nemam nakoupeno a protoze chci brat i vody tak musim pockat az me manza hodi do kramu...
11. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo tak dobra tak ja dorazim jindy :wink:
11. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatim papap ještě nakouknu jdu si taky udělat papu kuřeci řizečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak obed byl moc dobry, jeste jsem si koupila zmrzlinku na odpoledne :grinning:
11. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to je hrozný horko, fakt. Hned bych vyrazila někam na koupaliště.
Dark teda vy se máte :slight_smile: taky máme zmrzlinku višňovo-jogurtovou, mnam.
Jinak dneska jsem 1DC a od zítřka začínáme píchat léky pro IVF, už se těším
11. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka tak to ti celkem závidím, už se ms nemůžu dočkat, hlavně ta a dark máte takovou lepší vyhlídku, že na konci cyklu bude prcek :slight_smile:
11. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
licht no doufám, že bude už mi to asi leze na mozek. vy nic takovýho neplánujete?
11. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že u nás to snad nebude nutný, když se te´d zadařilo prakticky bez nčeho, tak si myslím, že by to byla i celkem blbost, jít hned do ivf....
11. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když samozřejmě neříkám, že by na to jednou taky nemohlo dojít.....teď to bylo po roce, tak mám samozřejmě i obavy, za jak dlouho příště... :wink: a jestli vůbec a jestli to vydrží... :cry:
11. črc 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo máš pravdu, myslím že když se zadařilo jednou tak se zadaří i podruhé a snad dřív než po roce. Kamoška se s manželem taky dlouho snažila, pak otěhotněla, potratila a za půl roku otěhotněla zase a teď má tříměsíčního Juráška. :wink:
11. črc 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
mysycka ja zacinam pichat dneska, tak to budeme ivfkovat spolu :slight_smile:

lich neboj ted se zadari okamzite a vsechno bude vporadku :wink:
11. črc 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark tak to je fajn to pak budem i rodit spolu ty naše dvojčata :grinning:
11. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysycka jasne a pokud budem mit opacne pohlavi muzem je spolu zasnoubit :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to budou mít asi jednou radost :grinning: :grinning: :grinning: , ale já to mám vymyšlený budeme mít holku a kluka :grinning:
11. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysycko vsak my taky :wink: no, urcite budou nadseny, jeste aby nebyly kdyz se o ne rodice tak staraji :grinning:
11. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
že? mají budoucnost zajištěnou a to maminky ještě nejsou ani těhotný :grinning:
taky záleží na tom kde bydlíte, aby to neměli daleko na dojíždění až se budou seznamovat, nebo to až na svatbě? :grinning:
11. črc 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysyckatak je poslem na par spolecnych taboru, aby se trosku poznaly a na stejnou vysokou a az odpromuji tak udelame velkou svatbu :grinning:
11. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dneska zacla s poradnym pitnym rezimem, kdyz mam pri stimulce vypit 3-4litry denne, ale dava mi to zabrat a porad musim litat na zachod...
11. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark ok
to se má vypít tolik? to mi nikdo neříkal, ale teda budu muset taky hodně pít, ale bude to mazec
11. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysycka me to rikala doktorka a jeste naridila manzovi at na me dohlidne a ma se kombinovat voda a mineralka
11. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek