Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
11. črc 2010

asus dobre, dneska pujdu akorat nakoupit neco na obed, pomalu uz i vim co budu varit, jen mi to musi manza odsouhlasit a jinak se v tomhle vedru nikam nechystam 😉

darkwitch
11. črc 2010

asus a vsechno nejlepsi k narozeninam 😉

asus
11. črc 2010

@darkwitch jee moooc děkuji jak to víš? 😵

asus
11. črc 2010

@darkwitch tak nemáme plan to vedro je umorný 😒 a co budeš vařit?

darkwitch
11. črc 2010

as diky fb
no asi nejakou lehkou polivku, zeleninovy vyvar neo tak a bruschetu (ted nevim jestli mi tam nechybi pismenko), myslim, ze v tom vedru to bude stacit...

asus
11. črc 2010

@darkwitch aha jo vlastně fb 😀 co je bruscheta?? 😕

darkwitch
11. črc 2010

topinka ze svetleho peciva s rajcatama a bazalkou, delaji to jako predkrm v pizeriich a je to moc dobre...

asus
11. črc 2010

@darkwitch hm to zni dobře asi to taky testnu 😝

darkwitch
11. črc 2010

je to super, opeces toustak, nebo neco takoveho, potres maslem, nebo olivovym olejem... nakrajis rajcata a smichas s cesnekem a cerstvou bazalkou, peprem a mysli, ze se to jeste osoli (nekdo to nechavaji na studeno, ja to vetsinou lehce osmahnu) a das tu smes na ty topinky - je to rychle a mnam 🙂 nekdy to delam i z rajcat v konzerve, to to pak ohrivam vzdycky a misto bazalky se da pouzit i pesto

asus
11. črc 2010

@darkwitch jee namky ty si mě udělala chutě jak blazen 😝 😝 😝 😝 jdu k tobě na dobroty 😀

darkwitch
11. črc 2010

as nemusis spechat, jeste nemam nakoupeno a protoze chci brat i vody tak musim pockat az me manza hodi do kramu...

asus
11. črc 2010

@darkwitch 😀 😀 😀 😀 no jo tak dobra tak ja dorazim jindy 😉

asus
11. črc 2010

tak zatim papap ještě nakouknu jdu si taky udělat papu kuřeci řizečky 😝 😝

darkwitch
11. črc 2010

tak obed byl moc dobry, jeste jsem si koupila zmrzlinku na odpoledne 😀

mysycka
11. črc 2010

ahoj holky, to je hrozný horko, fakt. Hned bych vyrazila někam na koupaliště.
Dark teda vy se máte 🙂 taky máme zmrzlinku višňovo-jogurtovou, mnam.
Jinak dneska jsem 1DC a od zítřka začínáme píchat léky pro IVF, už se těším

lichtakova
11. črc 2010

@mysycka tak to ti celkem závidím, už se ms nemůžu dočkat, hlavně ta a dark máte takovou lepší vyhlídku, že na konci cyklu bude prcek 🙂

mysycka
11. črc 2010

licht no doufám, že bude už mi to asi leze na mozek. vy nic takovýho neplánujete?

lichtakova
11. črc 2010

já doufám, že u nás to snad nebude nutný, když se te´d zadařilo prakticky bez nčeho, tak si myslím, že by to byla i celkem blbost, jít hned do ivf....

lichtakova
11. črc 2010

i když samozřejmě neříkám, že by na to jednou taky nemohlo dojít.....teď to bylo po roce, tak mám samozřejmě i obavy, za jak dlouho příště... 😉 a jestli vůbec a jestli to vydrží... 😢

mysycka
11. črc 2010

jojo máš pravdu, myslím že když se zadařilo jednou tak se zadaří i podruhé a snad dřív než po roce. Kamoška se s manželem taky dlouho snažila, pak otěhotněla, potratila a za půl roku otěhotněla zase a teď má tříměsíčního Juráška. 😉

darkwitch
11. črc 2010

ahoj holky
mysycka ja zacinam pichat dneska, tak to budeme ivfkovat spolu 🙂

lich neboj ted se zadari okamzite a vsechno bude vporadku 😉

mysycka
11. črc 2010

dark tak to je fajn to pak budem i rodit spolu ty naše dvojčata 😀

darkwitch
11. črc 2010

mysycka jasne a pokud budem mit opacne pohlavi muzem je spolu zasnoubit 😀 😀 😀

mysycka
11. črc 2010

no to budou mít asi jednou radost 😀 😀 😀 , ale já to mám vymyšlený budeme mít holku a kluka 😀

darkwitch
11. črc 2010

mysycko vsak my taky 😉 no, urcite budou nadseny, jeste aby nebyly kdyz se o ne rodice tak staraji 😀

mysycka
11. črc 2010

že? mají budoucnost zajištěnou a to maminky ještě nejsou ani těhotný 😀
taky záleží na tom kde bydlíte, aby to neměli daleko na dojíždění až se budou seznamovat, nebo to až na svatbě? 😀

darkwitch
11. črc 2010

mysyckatak je poslem na par spolecnych taboru, aby se trosku poznaly a na stejnou vysokou a az odpromuji tak udelame velkou svatbu 😀

darkwitch
11. črc 2010

jsem dneska zacla s poradnym pitnym rezimem, kdyz mam pri stimulce vypit 3-4litry denne, ale dava mi to zabrat a porad musim litat na zachod...

mysycka
11. črc 2010

dark ok
to se má vypít tolik? to mi nikdo neříkal, ale teda budu muset taky hodně pít, ale bude to mazec

darkwitch
11. črc 2010

mysycka me to rikala doktorka a jeste naridila manzovi at na me dohlidne a ma se kombinovat voda a mineralka