• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
jj určitě dám, matěj mě asi i vyfotí tak to budu mít při jednom :wink:
13. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 to je dobře :wink: ja si zrušila zitra zubaře v tomhle pařaku se nikam nevytahnu je mě pak blbě :zipper_mouth:
13. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla jít za tchánem do nemocnice s matějem a taky nepůjdu, dneska mi všechno enormě smrdí tak se mi do nemocnice nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ježiš o tom smradu mě povidej sem si koupila sý r Duko ho miluju a že si to namažu na chlebik blee sem si čuchla a konečna dostal to pejsek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je tu nekdo?
13. črc 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted sem si sem sedla
13. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ali
jak je? zitra utz to se urco tesis :slight_smile: ja jdu ve ctvrtek...
13. črc 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam na noze takovy puchyr, ze asi za chvili nebudu moct chodit a at si vezmu jaky chci boty tak se akorat zvetsuje...
13. črc 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těším se no, doufám že uvidím pořádnou rybičku :slight_smile:
uff sem se ted narvala knedlíkama borůvkovejma
13. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark...to si ho musíš propíchnout
13. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je propichanej uz jak jehelnicek... je nakej potvora odolnej a to jsem si rikala, ze uz to bude v pohode a asi by bylo, kdybych si nechala boty na podpatku, ale jak sem si vzala druhy boty tak je to zas v haji...
13. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali jsi v praci?
13. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene mám volno ještě dneska
13. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se mas :slight_smile: jeste, ze jsem rano byla u cell na krve se mi ten den pak trosku zkratil :grinning:
13. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: jak se máte? Já jsem z toho vedra úplně grogy, ráno při cestě do práce mi bývá blbě, je to děs :frowning2: .
Ještěže mám v práci klímu, tak se to dá!
14. črc 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik HOlky :slight_smile:

@alice35 ahojik ani mě nemluv ty pařaky sou na chcipnuti hnus :zipper_mouth:
14. črc 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jj asus je to fakt síla, bývá mi úplně na omdlení, mám strach, že sebou někde seknu :angry:
14. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 mě povidej jsem hotova dolezu domu a zavřu dveře a už mě nikdo nikam nedostane je to hnus fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby ty pařaky trochu polevovali to se nedá :pensive:
14. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jj přesně večer když mám jít se psem tak jsem fakt otrávená :slight_smile: bydlíme na sídlišti a to je rozpálené do noci, pes má teda taky dost :confounded:
Co jinak co Isabelka? My se tak nějak rozhodli pro Sofinku, manža teda moc nadšenej není, ale prý si zvykne :grinning:
14. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 no máme baraček ale pod střechou je na padnuti tak jsem dole v obejvaku a chladim se tady :slight_smile: pes jde ven se vyčurat a hup zase domu taky tam nevydrži :grinning:
no mala Izabelka snad v pohodě kope vic a vic a nejvic večer když chci spát :grinning: pak mě kope do močačku a musim furt litat čurat hnus :unamused: a co ty y tva Sofinka??
14. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no přesně jak u tebe.... kope čím dál tím víc a hlavně večer když si v klidu lehnu :wink: pak je taky super když se mi chce čůrat a ona si usmyslí, že se přesune ještě víc dolů než je, to pak pomalu nestíhám doběhnout :grinning:.
Občas kope hodně dole, že mám pocit, že ze mě vypadne ručička nebo nožička :astonished:
14. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 jojo přesně tak :grinning: :grinning: :grinning: no nic ali mažu do kramu pr o chleba ale ještě se ukažu :wink: zatim papa :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus pp a já jdu zase pracovat, ale asi tu budu načuhovat
14. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
alice Sofinka je moc pěkné :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka doufám, že se jméno prďolce bude líbit :grinning: , dcera je Natálie, tak se to k sobě i hodí. Někde jsem četla, že Sofinek je teď moc, že to dává každý, ale v ČR je jich "jen" 998 tak to není zas tak moc. Třeba oproti Tereze ta je 61tis. ...já chtěla Kristýnku a těch je např. 39tis. :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 no já myslím, že se holkám jména líbit budou, jsou moc pěkná obě. Sodinku znám jednu, takže to nebude asi tak rozšířený. My budeme mít holku Klárku a kdyby po IVF vyšli dvojčata holky tak teda nevím jak se bude ta druhá jmenovat, nemůžem se dohodnout :grinning:, ale kluci by byli Dominik a Matěj
14. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka jéé Klárku jsem chtěla taky a taky Viktorku, Emu, Sabinku....klučičí se mi líbí Matěj, Matyáš, Patrik....no moc :slight_smile: ale rozhodnout se je těžký, tak jsem to nechala na dceři a vyšla nám Sofinka :sweat_smile: . Jsem ráda, že na bříško už nemluvím jak ti je beruško??? :grinning:
14. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka kdy máš IVF?? budu moc moc držet pěsti :wink: a chcete dvojčátka? Myslím to tak, že jestli jsi třeba vždy chtěla dvojčátka..je mi jasný, že pokud vyjdou dvě tak smutná nebudeš :sweat_smile: já chtěla vždy dvojčátka :wink:
14. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím, že je lepší říkat jak ti je Sofinko? Matyáš je taky pěkný, ale nše příjmení končí na Ř tak by se to bilo a Patriky máme v rodině už dva :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali dvojčátka jsem chtěla dřív, pak mě to přešlo, ale nezlobila bych se. IVF ještě nevím, ted stimlujeme, příští týden počítám odběr vajíček a tak 3 dny na to transfer zpět.
14. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek