• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
@asus no my sme to maly opacne maly bol kludny v brusku niekedy som sa bala ci je v poriadku a jak prisiel M.a zacal rospravat na brusku a hladkat hned bol hore a ja som sa mohla aj na hlavu stavat :grinning:
16. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 no ja jsem taky zvědava kdy teda porodim když podle pohybu mam termin porodu už 9 listopadu :grinning:
16. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale niektore to citia skor niektore neskor na to by som sa nespoliehala najme ak si druhorodicka tie co citia skor
a gratulujem k holcicke dufam ze aj nam sa na podruhe podari :slight_smile:
prveho som chcela chlapca a vyplnilo sa mi to ale mne by bolo jedno aj keby bol druhy chlapec hlavne nech mame deticky zdrave :slight_smile:
16. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 no dle ultrazvuku je taky prý starši tak uvidime no děkujem ke gratulaci tak snad tam tenpindik nebude těch 5% si nechal pan doktor kdyby pry nahodou :grinning: taky řikam že je jedno co to bude hlavně at sou zdravi mimska .juu už plánujete druhe?
16. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím z práce :wink:

a dneska si jedu koupit kobereeeec, jupí jupí, do pokojíčku, já vím je ještě brzo, no ale co, když je v akci? :slight_smile:
16. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 teda ty už děláš pokojik to je mazec :grinning: ja teprve uvažuji o malovani pokoje :grinning:
16. črc 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se zatim loučim musim do kramu blee ani se mě nechce zase takovej pařak chjo :confused: :unamused:
16. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus....nedělám, ale koberec koupím :grinning:
16. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Ali nic si z toho nedělej, já jsem taky šílenec, už mám veškeré oblečení pro malou koupené :grinning: teď už jen plíny, osušky atd.....
Jinak vymalovat potřebujeme taky, ale čekáme na lepší počasí :angry:
16. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus este nemozeme ja mam zakazane na minimalne 2 roky po cisarskym ale aj tak chceme niako za 2 roky -3 aby maly uz bol troska vyrastli takto by som mu nemohla dat dostatok lasky aku potrebuje dieta keby bolo hned druhe no som zvedavakolko sa budeme musiet zasa snazit :unamused:
16. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
alice....no to já zas oblečení a tyhle serepetičky budu kupovat až později, ale ten pokojíček si chci udělat sama a s pupkem nechci lízt po štaflích
16. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 jj ali chápu, já oblečení začala kupovat až po velkým UTZ :wink: ale to malování atd je lepší bez pupku, to máš pravdu. My naštěstí budeme dělat pro malou jen koutek v ložnici a tu už máme vymalovanou, takže s tím nespěchám. Pokojík budeme řešit až bude větší :slight_smile:
16. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
alice....no tak to sem ráda, že se mi dostalo pochopení :wink:
16. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ... to píšeš jak kdybych byla jediná kdo tě chápe :grinning:
16. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mějte se krásně, mizím :wink:
neupečte se o víkendu, my asi vyrazíme na koupák a na chalupu, tam se dá aspoň v noci spát
16. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět totálně uvařená bože to je hnus :frowning2: venku
16. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 tedko si jeste budu chvili pichat, v pondeli jdu na utz a dohodneme se kdy bude OPU (odber vajicek) bude to asi ve stredu nebo ve ctvrtek a pak uvidime kolik vajicek se oplodni a jak se jim bude darit kdy bude ET :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ted jsem se vratila taky z venku .. pekne teplicko mame..... :wink:Pak tam pujdu mozna radeji az vecer :slight_smile:
@asus jde to ,pupik roste na dovci jsem zase pribrala :dizzy_face: A jak ty?
16. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ty jo tak držim pěsti a jak je v tom vedru?hnusně co?
16. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka ahojik taky pupik roste a to vedro uplně nesnášim je to šilený :unamused: jsem dorazila s nakupem domu a jsem totalně uvařena.a kde máš břišenko??
16. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus dekuju, ja mam teplo rada i kdyz tohle je i na me dost, ale nevadi, kdyz nejsem v praci tak je to super :grinning:
16. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ja fakt v těhu ne :fearful:
16. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus ja tehu nejsem...
16. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ja vim že ne :wink: ale taky budeš :wink:
16. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak v albu mám nové břicho, je to takový spolknutý meloun střední velikosti :grinning:
16. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je tu nekdo?
16. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysycka jak jsi dopadla? kdepak se toulas, kdyz mas podavat informace...
16. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dark teď jsme se vrátily. Takže žádné IVF nebude, protože folikuly nedozrávají je tam jen jeden a ten prý vyzrál hrozně moc rychle takže vajíčko nejspíš nebude kvalitní. Budeme mít darovaná vajíčka, ale musíme čekat až se objeví vhodná dárkyně :frowning2:. dark, ale neboj tobě to dopadne výborně a v Dubnu budeš mít dvojčátka jak z pohádky a budeš ta nejšťastnější a nejlepší máma. A my budeme mít dvojčata někdy pozdějc a ne že nám ty svoje děti zaslíbíš někomu jinýmu, víš co jsme si řekly
16. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysycka ach jo, to je mi lito, sakrys... takze budete zkouset darce, misto dalsiho ivf? nepomohlo by treba zmenit protokol? ale ty jsi i takhle mela strasne vysoke davky, co? jasne dvojcata budou cekat na tvoje, vsak budou jen o 3 mesice starsi :wink: nekdo rikal, ze kdyz mas svoji darkyni, tak jdes automaticky nahoru v poradniku, i kdyz nedostanes primo jeji vajicka, protoze to musi byt anonymni...
16. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek