Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
20. črc 2010

já asi počkám až se manžel vrátí, je od neděle služebně v bratislavě, zítra se vrací tak se o to žehlení podělíme 🙂 jinak já taky nemám na nic moc chuť, láduju se melounem, ten docela snesu, jinak je mi taky po všem docela šoufl

koblizek.janinka
20. črc 2010

@tereza1980.. Teri to se zda ... dnes je moje brisko treba placatejsi ,ale nekdy je taky vice vypoulene 😉 Holky hlavne at se ty miminecka maji dobre,at pekne rostou a jsou zdravoucke 😵 Teri a tak to budes asi vedet co cekas,nebo si to nechate jako prekvapeni???

tereza1980
20. črc 2010

no chceme to vědět, snad se nám ukáže, půjde s námi i dcera, už se těší až uvidí to naše miminko 😀 před pár dny chtěla brášku, včera už zase že to bude jen sestřička, tak uvidíme 😉

tereza1980
20. črc 2010

no já už se přes břicho sotva ohnu k zemi, zvedám se přes bok a chodím jako kachna 😀 😀 jinak na váze jsem od poradny asi půl kila zhubla, to je těma nevolnostma

koblizek.janinka
20. črc 2010

Ja to chci taky vedet a manzel taky, ale ja bych chtela to nechat jako prekvapeni pro ostatni ,ale manzel bude muset vydrzet drzet jazyk za zuby 🙂 Musime to jeste probrat ,jestli to zvladne nikomu nic nerict 😵

mirkf
20. črc 2010

Ahojky, tak jsem si volala o výsledky trippl testů - tak je vše v pořádku a krevní obraz prý mám taky v normě.

alienka24
20. črc 2010

mirkf...tak moc gratuluju 😉

alienka24
20. črc 2010

hmm tak je mi blbě po perníku, chjo

mirkf
20. črc 2010

Ali - já jsem při malé měla hroznou chuť na sladké, ale po pečeném se mi dělalo špatně - jestli kvůli kypřícímu prášku, či čemu. Ale oplatky jsem mohla - to bych bývala snědla 10 tatranek denně, takže jsem si je musela dávat na příděl 1 nebo max. 2 denně 😀

alienka24
20. črc 2010

tak já jdu do města, musim na vzduch nebo vrhnu

koblizek.janinka
20. črc 2010

@mirkf.. moc gratuluji 😵 ty se mas,ze uz je vis,me vysledky cekaji az ve ctvrtek...tak jsem ted napjata..

koblizek.janinka
20. črc 2010

@alienka24.....tak snad uz to u Tebe bude jeden z poslednich zachvevu nevolnosti 😉

alienka24
20. črc 2010

jani....to doufám, zatím mi přijde že je to snad ještě horší

mirkf
20. črc 2010

@koblizek.janinka No já jsem si o výsledky volala jen "náhodou". Oni mně totiž vůbec min. pondělí neřekli, že si mám zavolat (prý se nevolá, jen když by to nebylo v pořádku, tak se ozvou oni). Ale já jsem to dneska zkusila a ty výsledky prý byly tentokrát hodně brzy, takže už je tam měli. Jinak chodí až tak po 14-ti dnech.

tereza1980
20. črc 2010

mirkf, gratuluju, já si tam taky volala brzo a náhodou už je měli, nebylo to ani po týdnu, ale taky mi řekli, že by hned volali, kdyby něco, takže janinko, klídek, vše je určitě ok.
ali - já taky pekla perník s polevou a taky mi po něm není dobře, je to určitě ten kypřící prášek nebo ty různý příměsy, mě je špatně i po sladkém celkově, sušenky, čokoláda, to nemůžu ani vidět, takže když něco sladkého tak ovoce 😉 vydrž holka, třeba už bude líp a kdyby ne, tak jednou to přejde, já před 10 týdny taky myslela, že už to nevydržím a vida, uteklo to jako voda, špatně mi je pořád, i když občas mnohem míň, ale nějak se to musí přežít, to zvládneš

tereza1980
20. črc 2010

moje nejhorší období bylo od 8 - 15 tt, od toho 16tt už je mi občas i dobře, i když musím užívt léky, bez helicidu je to den na ho... 😖 😖

mysycka
20. črc 2010

dobré ráno holky

alienka24
20. črc 2010

tak jsem zpět, a mě zas tak špatně není, jen mě to obtěžuje no, a venku samý smradlavý důchodci 🤐 🤐 😝 😝

alienka24
20. črc 2010

tak a je to v háji, začla sem si povídat s miminem 😀 😀 😎

alice35
20. črc 2010

@alienka24 proč v háji? To je super 😉

alice35
20. črc 2010

holky já včera měla dceřin notebook na břichu a neuvědomila jsem si, že když ho zapnu, že zahraje no a zahrál teda celkem nahlas a hned dostal teda kopačku 😀 Sofinka se asi chuděrka lekla, bylo mi ji líto 😅

alienka24
20. črc 2010

alice.....no vypadá to že si to konečně začínám připouštět 😅 😀

koblizek.janinka
20. črc 2010

Povidani s mimiskam je ta nadherna vec 😵 .... ja se treba strasne vzdy tesim jak si udelam chvilicku a lehnu si do postele... hladim brisko a neco mu rikam... jen treba tak v duchu ,ale je to pro me moc krasny pocit 😵

koblizek.janinka
20. črc 2010

Holky pa ...ja si jdu ted neco uklohnit na papu 😉

alice35
20. črc 2010

@koblizek.janinka jj přesně taky pořád hladím bříško a povídám si klidně i v duchu 😅

mirenkam
20. črc 2010

ahoj holky, přeji hezký den
zajímavé:http://www.novinky.cz/koktejl/206135-zena-z-utahu-ceka...

😅

darkwitch
20. črc 2010

ahoj holky
ali ja si povidam i s folikama 😉
mirenkam to jsem taky cetla, ale podle me to ze je mezi nima v 7tt rozdil ctyri dny neznamena, ze to nejsou dvojcata... zvlast kdyz se kouknu jak ruzne se vyviji prckove vam a jak vam porad meni datum porodu...

val123
autor
20. črc 2010

ahojky holky
Dardulko, já vím, že to všechno v poslední době nějak zanedbavám 😅 , čásek nějak letí a furt se z dovči nemůžeme srovnat s časem. Tak Ti chci teď popřát moc moc štěstíčka na čtvrtek a obrovskou dávku trpělivosti. Moc držím palečky a myslím na Tebe.
Teda myslím, na vás všechny holky, tak jsem to říct nechtěla, ale vy už povětšinou těhulky jste 🙂

darkwitch
20. črc 2010

val ahojky
dekuju, vsak az budes mit chut a cas, vis kdy a kde me obvykle najdes 😀 to je dobre, ze nemas cas, to je moc dobre 😉

val123
autor
20. črc 2010

no my hned po dovče vyrazili na chalupu a jak jsme se vrátili, tak od té doby stále jen praní, uklízení, návštěvy a manža okupuje počítač,protože upravuje fotečky 🙂 to je vážně maniaček. A hlavně jsme si řekli, že na dovče nám denní chození moc prospívalo a tak chodíme na pravidelné procházky 🙂
A jak to všechno snášíš?