Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mirkf
21. črc 2010

Tak to je neteřinka stejně stará jako Zuzka - jestli je to ten typ "holčičí" holčičky, tak to bude mít z tvého dárku obrovskou radost. Zuzka je tedy víc "klučičí", ale šatičky a korunku taky musela mít. A i na maškarák šla nakonec za princezunu, i když celou dobu před tím říkala, že půjde za šaška (což se k ní tedy hodí víc)

darkwitch
21. črc 2010

mirkf ona je jak kdy, nekdy holcici nekdy klucici, ale ted si z holkama hrali na princezny a chce byt taky princezna 🙂

manza jede se mnou a bude tam se mnou, aspon myslim, ma tam byt spolu se mnou, meli by mi brat krev a tak...

alienka24
21. črc 2010

tak to je dobře že tam budete spolu, no hlavně ať máš pěkný vajucha a on super spermoníky 😉

darkwitch
21. črc 2010

ali snad budou vajucha, doufam... zacinam z toho mit obavy, ale vajucha urcite budou a budou kvalitni a budou z nich krasna embryjka a pak miminko/a 🙂 musim verit

darkwitch
21. črc 2010

mirkf a zuzka taky bude mit svatek 😀

alienka24
21. črc 2010

dark, přesně tak, určitě tam budou pěkný bojovníčci 😉

mirkf
21. črc 2010

Dark - to je dobře, že tam budeš s manžou. Hlavně, aby ve folíkách byla krásná vajíčka a manže měl pořádně živé spermouše, ale určitě to tak bude - a budeš první těhulka z vrán, která bude mít dvojčátka. 😉

alienka24
21. črc 2010

tyyy jo já jsem uplnej hotovson teda, nějak mě ten dnešní den zmohl

darkwitch
21. črc 2010

ali ja jsem taky nejak unavena... dneska mi to prijde divne jak nepicham 😅

alienka24
21. črc 2010

no mě vyloženě chybí odpolední spánek

mirkf
21. črc 2010

Zuzanka má svátek 11.8. a to jdu akorát na 3D UZT, takže půjde se mnou. Ale jinak už nic moc k svátku nedostane, protože teď jsem jí koupili trampolínu, po které tak toužila, takže už jí dostala předem k svátku. Takže už dostane jen nějakou drobnost - a taky jsem pro ní objednala řetízek s přívěškem z chirug. oceli a ten dostane jako od sourozence až se narodí - že jí ho přinesl/a z bříška 😀

darkwitch
21. črc 2010

mirkf to je hezke, ja vim ze je 11.8., jsem 12.8. 😉

mirkf
21. črc 2010

Ali - já teď chodím často spát se Zuzkou po obědě - ona by ani nešla, ale já jí přemluvím - sice pak chodí spát až kolem 21.30, ale to už zvládám lépe.

alienka24
21. črc 2010

nojo já dnes měla nabitej program no, tak jsem to nestihla ale asi si zejtra dám klidnější režim 😅 akorát mi ty dny strašně letí 😕

mirkf
21. črc 2010

@darkwitch AHa, ty jsi Klára - kolem té půlky srpna jsou celkem "běžná" česká ženská jména - Zuzana, Klára, Alena, Hana, Petra, Helena, Johana
Já pořád nevím jméno pro holčičku - chtěla jsem Ivu, ale ta má svátek 1.12. a jestli budu rodit císařem, tak na konci listopadu - a i kdyby ne, tak by stejně měla všechno v prosinci, takže ta asi padá. Nebo se mi líbí Beáta, ale ta mi doma asi neprojde.

mirkf
21. črc 2010

Mně hrozně vadí to noční vstáváni na čůrání - jdu i 3x za noc - a to před spaním už moc nepiju. Ale jdu před spaním na záchod a stejně se vzbudím tak 1,5 hodiny po usnutí a už musím běžet a třeba za hodinu znovu. Přijde mi, jako kdyby mimísek seděl na močáku.

alienka24
21. črc 2010

mirkf....a vy ještě nevíte že co to bude? a kluka už máte vymyšlenýho?

alienka24
21. črc 2010

a Ivana by to nevyřešila? ta je 4.4.

mysycka
21. črc 2010

ahoj holky
dark, zítra budeme držet palečky ať máš moc krásných vajíček

mirkf
21. črc 2010

@alienka24 - nevíme a nebudeme vědět, já si to nenechám říct (malou jsme taky nevěděli) - kluk asi bude po tátovi Jíra (Jiří) a Ivana už se mi nelíbí. A vím, že je 4.4., protože já jsem 5.4. No a Zuzka chce toho "blášku", tak jsem zvědavá, jestli jí to splníme nebo ne. Mně je to celkem jedno - na jednu stranu bych brala holku, aby mohla dědit věci po Zuzce, ale na druhou stranu bych si taky chtěla "prožít" toho kluka. Takže je to úplně jedno.

darkwitch
21. črc 2010

mysycka dekuju 🙂
co ty jak se citis?

mysycka
21. črc 2010

dark, no cítím se tak nějak normálně, už jsem se smířila s osudem, ostatně co mi zbývalo. zkoušíme ještě se zepptat v jiném CAR co nám řeknou a pak uvidíme

mirkf
21. črc 2010

@mysycka určitě to zkuste jinde, možná že jetště něco zkusí - mooc bych ti to přála

mirkf
21. črc 2010

Jo, Zuzanka chce, abych se s ní šla koukat na kluka z plakátu, tak jdu, než se půjdeme mýt. Tak papa a dobrou noc a Dark tobě na zítra tfuj, tjuj - držíme palce

darkwitch
21. črc 2010

ze si smirena s osudem je dobre, preju at ti to brzo vyjde a dockas se miminka...

darkwitch
21. črc 2010

mirkf dobrou noc a dekuju...

mysycka
21. črc 2010

mirkf, díky no uvidíme co nám tam řeknou, ale jsme tam obědnaní až na 15 září.

mysycka
21. črc 2010

dark díky, ono nám nic jinýho nezbylo, sice jsem to několikrát obrečela, ale tím si nepomůžu

darkwitch
21. črc 2010

mysycka aspon si telo odpocine od stimulky, ted bys stejne nemohla nic delat, zvlast kdyz si mela tak vysoke davky hormonu...

darkwitch
21. črc 2010

mysycko to se nedivim, ze si to obrecela, to je naprosto normalni reakce...