Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mirkf
23. črc 2010

Dobré ráno
Dark - tak to je super - myslím, že minimálně 2 teď na transfer a 2 mrazáčky z toho určitě budou -a možná, že i víc mrazáčků. 😉
Ali - kráné malinkaté bříško 🙂
Koblížku - super, že testy jsou v pořádku a albíčko už jsem taky zkoukla 😉

alienka24
23. črc 2010

ahoj mirkf 😉

dark...no já jsem furt na těch svých 5 embryích, 2 ti zavedou a tři zůstanou 😉

alice35
23. črc 2010

dark.. super 😉

mirkf
23. črc 2010

Tedy mně je dneska zle, bolí mě hlava, je mi na zvracení a ještě mě píchá v břiše - ach jo. Aspoň tu ale od včera večera pršelo a je tu pod mrakem - ale asi blbej tlak. Takže už se těším, až si půjdu po obědě s malou lehnout. V noci jsem totiž 2 hodiny čumákoval a nemohla jsem spát a ráno měla malá v 6.15 vyspáno

alienka24
23. črc 2010

mirkf....no mě takhle bylo včera v práci, těsně před bouřkou, sem myslela že zdechnu, takže taky asi změnou tlaku 😉 no takže tě plně chápu a přeju at je brzo lépěji 😉

koblizek.janinka
23. črc 2010

Holky dekuji,tak ted uz jen pekne rust a tesit se na VELKY DEN 😵
Priste delam testy na cukrovku,delate je taky?

alienka24
23. črc 2010

jani....no letí to viď? 😉

alice35
23. črc 2010

@koblizek.janinka jj myslím,že se dělají mezi 24-28tt takže mě to čeká na začátku srpna v poradně...prý je to pěkně hnusný 😒

koblizek.janinka
23. črc 2010

Ali letiiiii... 😉 Ja mam uz ted po tele takovou krasnou husinu 😵
Holky vcera jsem vecer uplne blbla ..plakala jsem nad fotkou a chtela si toho mojeho bobiska pochovat,tak jsem aspon porad hladila brisko a nemohla radosti vubec usnout.

asus
23. črc 2010

dobre ranko holky 🙂

asus
23. črc 2010

@darkwitch tak to je super 😉

koblizek.janinka
23. črc 2010

@alice35 tak aspon pak pisnes jake to bylo... ja mam jit na sedm a na lacno ... budou mi pichat do prstu a pak musim vypit "neco",ceho bude pohle me hodne a pak jsem pochopila,ze tam budu 2 hodiny cekat 😖

koblizek.janinka
23. črc 2010

@asus ahoj 😵 😵 😵 Kde se od rana toulas 😉

asus
23. črc 2010

@koblizek.janinka ale byla jsem celou noc nijaka přejeta ten dusak a tak musela jsem dospavat 😉

koblizek.janinka
23. črc 2010

@mirkf je mi Te lito 😢... snad to brzo prejde asi to bude fakt tim pocasim 3 dny vedra pak zase sesup teploty dolu... chjo

mirkf
23. črc 2010

Tak já o testu na cukrovku zatím nevím - tedy nevím, kdy na to půjdu. A vůbec by mi nevadilo, kdybych na to nešla. Když jsem čekala malou, tak to ještě povinné nebylo. Já už chci, aby bylo 9. a11.8., to zase jdu na UTZ a přeju si, aby mě doktor potěšil, že se placenta vytahuje - ale moc nadějí si nedělám.

alienka24
23. črc 2010

ahoj asus 😉

asus
23. črc 2010

@koblizek.janinka ja jadu na kontrolu v ponděli tak jsem zvědava 😵 co ty a břiško?

asus
23. črc 2010

@alienka24 ahojik teda ty dusaky sou umorný co? ja jsem ko 😒

koblizek.janinka
23. črc 2010

Holky tak vidim ,ze s tim dnesnim spanim jsme to meli vsechny stejne 😔 Tak si pujdem odpoledne vsechny lehnout a je to 😀

asus
23. črc 2010

@koblizek.janinka jojo kdyby to šlo tak si lehnu hned 😅

alienka24
23. črc 2010

asus...u nás je teda bezvadně, krásnej vzduch po dešti a ochladilo se 😉 😉

asus
23. črc 2010

@alienka24 tady je furt takovej divnej vzduch je to hnus 😒

alienka24
23. črc 2010

no tak snad se vám to klima brzo upraví 😉

asus
23. črc 2010

@alienka24 to doufam jinak asi padnu 😀

alienka24
23. črc 2010

no mě bude zas odpoledne krušno v práci
😝

alice35
23. črc 2010

@koblizek.janinka hm, tak to teda nevím, pže jsem objednaná normiko po 8h a nikdo mi nic neříkal, že bych měla být na lačno...doufám, že tam nebudu muset znova extra jen na to vyšetření 😖, raději tam před tím zavolám, dík za upozornění 😉

koblizek.janinka
23. črc 2010

@asus Ty uz mas zase kontrolu ....jejda to leti...a v to pondeli Ti budou delat ten test na cukr?
Brisku se dari 😵 koukni do albicka 😉 Ja jdu jukat k Tobe 😉
@mirkf jiste se vse zlepsilo 😉

asus
23. črc 2010

@alice35 no ja slyšla že se chodi na lačno no ☹

alice35
23. črc 2010

@asus jj holky už jsem to našla na netu a prý se to dělá na spešl pracovištích, tak mě asi někam pošle 😉