• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
no já už si to bohužel vyslechla a naštvala mě akorát
27. črc 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zelezo muzes doplnit spenatem jestli jis spenat :wink:
27. črc 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase kdyby mimco chtelo maso tak ti po nem nebude spatne, telo ti rika co mas jist...
27. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš co, mě spíš naštval ten její přístup, já si tam přišla pro radu a víž že existují doplňkz vitaminový pro těhulkz přímo kde je železo, listovka a ještě něco k tomu a ona mi tvrdila že nic takovýho dohromady neexistuje
27. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ta paní si to očividně nemyslela a věděla všechno nejlíp :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale prece se nenechas zdeptat jednou babkou...
27. črc 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo já ti vlastně dlužím tu veselou historku a buchtě, perníku a moučníku že? a šálku ti dlužím, to vím taky :grinning:
27. črc 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatim aspon tu historku :grinning:
27. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
i kdyz na salku se teda fakt tesim :grinning:
27. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že nenechám, ale v tu chvíli mě to naštvalo, halvně mě i začíná děsně štvát jak mi všichni tvrdí že to brzo přejde, jako kdybych byla asi uplně blbá a nevěděla že je to jen přechodný stav
27. črc 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minulý týden jak jsem pekla ten perník, tak jsem vyloženě matějovi napsala do emailu že peču perník, on přijde domů navečeří se, pak ochutná perník a řekne....noooo dobrá je ta buchta :angry: :angry: :angry: tak mě to v mém rozpoložení krajně rozlítilo že jak může perníku říkat buchta, že buchta je tvarohová nebo maková...a on na mě civí a říká,.. takže nadtřída perníku je pečivo? ...tak na něj chvíli čumím a přemejšlím jestli mě chce jen vytočit nebo to myslí vážně a on vážně, tak mu říkám že to je jako kdybych já o všech autech mluvila jako o autech, že bych nepoznala porsche od škodovky, tak můj protiargument uznal a ptal se teda jaká je natřída perníku, tak mu říkám že moučník :grinning:

no mám já to jednoduchý?
on by snad i štrůdlu říkal buchta
27. črc 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to je taky vtipny :slight_smile: no, ja teda rikam vsem autum auto, ja porsche od skodovky nepoznam, ale ja nikdy nevidela porsche :grinning:
27. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark....no tak to tě omlouvá žes to neviděla, ale on jedl i viděl jak perník tak i buchtu :slight_smile: nebo štrůdl, řezy, koblihu, dort,
27. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali dobre, dobre, nebudu ho omlouvat :slight_smile: ale ja to doma urcite nepouziju, ja mam s tema autama opravdu problem...
27. črc 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak máme uplně normální vztah :slight_smile:))
jo a víš co jsem zjistila? že v našem okolí máme snad jeden spokojene pár, jinak všichni mají nějaký hádky neustále, rozcházejí se a pak scházejí, nebo se po 5 letech rozejdou, ted i dokonce pár který je spolu 8 let, loni se brali a je to mezi nima blbý, nějak si připadám že jsme uplný exoti s tím že se máme furt rádi, jsme spolu skoro deset let a štastně, vzali jsme se a čekáme mimino, takovej vyloženě staromodní model :sweat_smile: :pensive: takový trochu smutný mi to přijde
27. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark...nojo tak u mě to byl jediný vhodný příměr aby on pochopil proč mě to tak rozčiluje :angry: :grinning:
27. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smutny, ze spolu mate dobry vztah, nebo ze ho ostatni nemaj?
27. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smutný je to že mi přijde že už se to v dnešní době moc nenosí, že k sobě lidi nedokážou být tolik tolerantní a neváží si toho druhého, prostě těch spokojených manželství moc není, alespoň mě to tak přijde :pensive:
27. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali my se taky mame radi, jsme spolu skoro deset let a skoro dva roky svoji :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark....takhle to nemyslím, myslím tím že prostě v našem okolí takových párů moc nemáme, jestli dva tak je to moc :sweat_smile: prostě z blízkých kamarádů víš? vím že v čr těch fungujících manželství je dost :wink:
27. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holt asi je to dnešní dobou, vždyt si i vem že když se dneska někdo žení tak se tě hned ptají jestli čekáte dítě :sweat_smile:
27. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda... ale tak nebudeme myslet na negativni veci...
27. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona je to spíš realita :sweat_smile: :sweat_smile:

no já jsem asi vůbec spíš takovej realista, strašně nerada si maluju věci jen na růžovo :wink:
27. črc 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holt každej jsme nějakej :sunglasses: :sunglasses:

no a fakt sem zvědavá na toho svýho cynika na zítra :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se jen musím nějak obrnit na to že bude třeba přehnaně vtipnej nebo tak :grinning: :sunglasses:
27. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si muzes byt jista :grinning:
27. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslím že bude v ordinaci uplně zticha a nevzmůže se ani na pípnutí a nakonec se bude stejně nablblůe usmívat na monitor jako já :slight_smile: drsňák :slight_smile: no to je můj odhad :grinning:
27. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidis...
27. črc 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyžtak ho zabiju :sunglasses:
27. črc 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek