Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
27. črc 2010

no já už si to bohužel vyslechla a naštvala mě akorát

darkwitch
27. črc 2010

a zelezo muzes doplnit spenatem jestli jis spenat 😉

darkwitch
27. črc 2010

zase kdyby mimco chtelo maso tak ti po nem nebude spatne, telo ti rika co mas jist...

alienka24
27. črc 2010

víš co, mě spíš naštval ten její přístup, já si tam přišla pro radu a víž že existují doplňkz vitaminový pro těhulkz přímo kde je železo, listovka a ještě něco k tomu a ona mi tvrdila že nic takovýho dohromady neexistuje

alienka24
27. črc 2010

no ale ta paní si to očividně nemyslela a věděla všechno nejlíp 🙂

darkwitch
27. črc 2010

no jo, ale prece se nenechas zdeptat jednou babkou...

alienka24
27. črc 2010

jooo já ti vlastně dlužím tu veselou historku a buchtě, perníku a moučníku že? a šálku ti dlužím, to vím taky 😀

darkwitch
27. črc 2010

tak zatim aspon tu historku 😀

darkwitch
27. črc 2010

i kdyz na salku se teda fakt tesim 😀

alienka24
27. črc 2010

to víš že nenechám, ale v tu chvíli mě to naštvalo, halvně mě i začíná děsně štvát jak mi všichni tvrdí že to brzo přejde, jako kdybych byla asi uplně blbá a nevěděla že je to jen přechodný stav

alienka24
27. črc 2010

no minulý týden jak jsem pekla ten perník, tak jsem vyloženě matějovi napsala do emailu že peču perník, on přijde domů navečeří se, pak ochutná perník a řekne....noooo dobrá je ta buchta 😠 😠 😠 tak mě to v mém rozpoložení krajně rozlítilo že jak může perníku říkat buchta, že buchta je tvarohová nebo maková...a on na mě civí a říká,.. takže nadtřída perníku je pečivo? ...tak na něj chvíli čumím a přemejšlím jestli mě chce jen vytočit nebo to myslí vážně a on vážně, tak mu říkám že to je jako kdybych já o všech autech mluvila jako o autech, že bych nepoznala porsche od škodovky, tak můj protiargument uznal a ptal se teda jaká je natřída perníku, tak mu říkám že moučník 😀

no mám já to jednoduchý?
on by snad i štrůdlu říkal buchta

darkwitch
27. črc 2010

ali to je taky vtipny 🙂 no, ja teda rikam vsem autum auto, ja porsche od skodovky nepoznam, ale ja nikdy nevidela porsche 😀

alienka24
27. črc 2010

dark....no tak to tě omlouvá žes to neviděla, ale on jedl i viděl jak perník tak i buchtu 🙂 nebo štrůdl, řezy, koblihu, dort,

darkwitch
27. črc 2010

ali dobre, dobre, nebudu ho omlouvat 🙂 ale ja to doma urcite nepouziju, ja mam s tema autama opravdu problem...

alienka24
27. črc 2010

ale jinak máme uplně normální vztah 🙂))
jo a víš co jsem zjistila? že v našem okolí máme snad jeden spokojene pár, jinak všichni mají nějaký hádky neustále, rozcházejí se a pak scházejí, nebo se po 5 letech rozejdou, ted i dokonce pár který je spolu 8 let, loni se brali a je to mezi nima blbý, nějak si připadám že jsme uplný exoti s tím že se máme furt rádi, jsme spolu skoro deset let a štastně, vzali jsme se a čekáme mimino, takovej vyloženě staromodní model 😅 😔 takový trochu smutný mi to přijde

alienka24
27. črc 2010

dark...nojo tak u mě to byl jediný vhodný příměr aby on pochopil proč mě to tak rozčiluje 😠 😀

darkwitch
27. črc 2010

smutny, ze spolu mate dobry vztah, nebo ze ho ostatni nemaj?

alienka24
27. črc 2010

smutný je to že mi přijde že už se to v dnešní době moc nenosí, že k sobě lidi nedokážou být tolik tolerantní a neváží si toho druhého, prostě těch spokojených manželství moc není, alespoň mě to tak přijde 😔

darkwitch
27. črc 2010

ali my se taky mame radi, jsme spolu skoro deset let a skoro dva roky svoji 🙂

alienka24
27. črc 2010

dark....takhle to nemyslím, myslím tím že prostě v našem okolí takových párů moc nemáme, jestli dva tak je to moc 😅 prostě z blízkých kamarádů víš? vím že v čr těch fungujících manželství je dost 😉

alienka24
27. črc 2010

holt asi je to dnešní dobou, vždyt si i vem že když se dneska někdo žení tak se tě hned ptají jestli čekáte dítě 😅

darkwitch
27. črc 2010

to je pravda... ale tak nebudeme myslet na negativni veci...

alienka24
27. črc 2010

no ona je to spíš realita 😅 😅

no já jsem asi vůbec spíš takovej realista, strašně nerada si maluju věci jen na růžovo 😉

alienka24
27. črc 2010

no holt každej jsme nějakej 😎 😎

no a fakt sem zvědavá na toho svýho cynika na zítra 😀 😀

darkwitch
27. črc 2010

ali 🙂

alienka24
27. črc 2010

no já se jen musím nějak obrnit na to že bude třeba přehnaně vtipnej nebo tak 😀 😎

darkwitch
27. črc 2010

to si muzes byt jista 😀

alienka24
27. črc 2010

no já si myslím že bude v ordinaci uplně zticha a nevzmůže se ani na pípnutí a nakonec se bude stejně nablblůe usmívat na monitor jako já 🙂 drsňák 🙂 no to je můj odhad 😀

darkwitch
27. črc 2010

tak uvidis...

alienka24
27. črc 2010

no kdyžtak ho zabiju 😎