Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
27. črc 2010

uz se tesim

tereza1980
27. črc 2010

ali - co se týče těch doplňků, já užívala v úplném začátku standartní kyselinou listovou s vitamíny B, potom co jsem začala zvracet mi gyndař řekl, že si mám koupit nějaký komplexní doplněk pro těhulky, protože pokaždé nejím něco, takže jsem od 10tt měsíc užívala elevit, ten má údajně pomáhat i proti zvracení, mě tedy nepomohl, ale hodnoty krví jsem měla vždy ok, i železo a to je u mě co říct.
teď už beru zase jen listovku, ale protože se mi ten stav zase zhoršil a přestávám jíst tak si koupím zse něco komplexního, je toho na trhu hodně, určitě si vybereš 😉

alienka24
27. črc 2010

no takže vymalováno bude fialovo krémově, dělit to bude ta bordura a zelenej koberec 🙂 no a z nábytku budem muset koupit ještě komodu na pidi hadříky

darkwitch
27. črc 2010

a budes kupovat komodu s prebalovakem?

tereza1980
27. črc 2010

kdo nejí maso musí v těhu hlídat bílkoviny, železo, jod, vápník a pak taky vitamín B12, ten je jen v živočišné stravě, ale právě se dá koupit kyselina listová obohacená o skupinu vitamínů B 😉 takže určitě si ten jídelníček sestavíš jak potřebuješ a pak to doženeš, já když zvracela a byla v nemocnici tak jsme měla týden přísnou dietu a pak dietní režim doma, internistka mě hlavně upozornila na ty bílkoviny, takže mléčné výrobky, což je u mě trochu problém, je mi po nich blbě, ale občas sýr nebo puding zvládnu

tereza1980
27. črc 2010

naše dcera má taky fialkový pokojíček, fialovo bílý, a na jedné stěně má obrovskou fototapetu rozkvetlé třešně 😀 má základový béžový koberec a na to jsme koupili nejdřív zelený dětský, ale pak jsem zjistili, že ta zelená se k tomu absolutně nehodila a vypadalo to blbě, tak jsme to vyměnili za kusový fialkový, a teď budeme měnit ten koberec za plovoučku 😉 tak tu zelenou s fialovou si nejdřív někde okoukni

alienka24
27. črc 2010

terez....já to budu mít zkombinované jako je to na té borduře jak jsem dávala odkaz
http://www.tapety-folie.cz/bordura-8cm-x-5m-sam...

alienka24
27. črc 2010

ono těch kombinací je milion, odstín od odstínu 😉

darkwitch
27. črc 2010

to je pravda je jich milion

alienka24
27. črc 2010

a mě to ladění barev naštětstí problém nedělá, nějak se to moje umělecký cítění musí projevit no ne? 😀

darkwitch
27. črc 2010

kazdy ma jine citeni pro ladeni barev 😉 ja treba naprosto nemuzu kombinace tmave modra- oranzova a vetsina ostatnich ji miluje

alienka24
27. črc 2010

to když sem matějovi řekla že budeme mít obývák tmavě fialovaj a žlutej a do toho i tapetu se stříbrno růžovejma květama tak na mě koukal jak na blázna, ale nechal to na mě a pak byl nadšenej 😉

alienka24
27. črc 2010

ono fakt záleží n avkusu každého a těch odstínů je opravdu strašně moc a pak to i záleží na doplňcích a vůbec 😉

darkwitch
27. črc 2010

to bych byla taky nadsena... ale manza nechce barevne steny...

alienka24
27. črc 2010

no o tomhle u nás naštěstí rozhoduju já 🙂 mám plnou důvěru

darkwitch
27. črc 2010

tak to ja ne a hlavne manza musi vymalovat

alienka24
27. črc 2010

no u nás maluju já 🙂 mě to totiž děsně baví

alienka24
27. črc 2010

proto to chci dělat už relativně brzo, abych byla ještě bez pupiska a mohla lízt po štaflích

darkwitch
27. črc 2010

ali vem si na dovcu u nas ctrnact dni, vymalovat potrebuju taky 😀

alienka24
27. črc 2010

🙂 tolik dovči už ani nemám

darkwitch
27. črc 2010

to uz budes mit neschopenku prece, jen si napises misto pobytu na ctrnact dni k nam

alienka24
27. črc 2010

jo tak, no a co za to?

darkwitch
27. črc 2010

ali to je prece darek pro tebe luxusni pobyt u nas, s moznosti uklidu a malovani, dle libosti 🙂 a je to all inclusive 😀

val123
autor
27. črc 2010

ahojky holky
dardulko tak teď moc a moc držím palečky, pěkně odpočívej a hýčkej 🙂

darkwitch
27. črc 2010

val jasne budu na nas hodna 🙂

alienka24
28. črc 2010

dobré ránko, je tu někdo?

asus
28. črc 2010

dobré ránko 🙂

alienka24
28. črc 2010

ahoj asus

darkwitch
28. črc 2010

dobre rano

alienka24
28. črc 2010

dobré dobré, já se dneska tááák těším 😅