Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
16. únor 2010

jee tady se cestuje, a kam se cestuje?

cell
16. únor 2010

my už finišujeme, letíme příští pátek 🙂

lichtakova
16. únor 2010

na maledivy

lichtakova
16. únor 2010

ahoj cell a kam letíte???

darkwitch
16. únor 2010

ahoj cell teda nas se tady dneska seslo, to je parada 🙂

darkwitch
16. únor 2010

ali ja jsem porad pro egypt 😉

asus
16. únor 2010

licht ty jo to je taky dobrý doplatit hypoteku to nám, ji ještě zvedly o 4 tisice a to je děs 😖 a co se týče trhani tak mě to taky čeka ale budu muset do nemocnice na Karlák vzhledem k me alergii na injekce a špatne reakce na ně tak musim pod dohledem ara 😒 proto to raděj odkladam dokud je to možný

asus
16. únor 2010

ahojik cell 🙂

cell
16. únor 2010

tam do Kapského města, zpět z Johannesburgu, obojí přes Londýn
ještě musíme dokoupit antimalarika, jak jsem právě zjistila, jedno balení stojí přes 1100 a potřebujeme dvoje ... nějak hodně se to začíná prodražovat a to tam ještě nejsme ☹ , tak doufám, že se nám tahle dovolená vážně "vyplatí" 😵

lichtakova
16. únor 2010

jééé, na karlák....ta nostalgie... 😉

cell
16. únor 2010

ahojík všem 🙂

val123
autor
16. únor 2010

dark Egypt je nádherný, ty památky úžas, ale od doby co jsem přičichla k Řecku, tak na něj nedám dopustit 🙂

cell
16. únor 2010

dark: my měli krásnou poznávací dovolenou p Egyptě, hezky pomaloučku od severu k jihu, po památkách, které se nenavštěvují až tak masově, hrozně ráda na to vzpomínám, na Nilu na lodi jsem byla požádána o ruku 😵
z Řecka mám ráda Krétu 🙂

asus
16. únor 2010

celll ty jo to je něco to musela bejt krasa 🙂
licht proč nostalgie ??ja se bojim jak čert křiže 😖

eustoma
16. únor 2010

caute kocky, tak mam za sebou prvu injekciu a poviem vam dost to stipe. neviem ci to tak ma byt, ale uz je to hodina od aplikacie a furt to nejak stipe. snad to skoro prestane.

vidim ze zase pekne cestujete 😉 vy sa mate. teda ja sa pridam v cestovani prstom po mape 😉.

asus
16. únor 2010

eust ahojik taky cestujem prstem po mapě 😀

eustoma
16. únor 2010

inak rozhodne sa asus nedaj s rukou, ako maroduj. ako oni to vzdy budu skusat. ale sak presne ty za to nemozes a zeby si sla do prace s urazom, tak to teda by bolo. poslat ich niekam na sibir 😉

asus
16. únor 2010

eust ja vim 😉 ale znáš to jak to chodi

val123
autor
16. únor 2010

ahoj eus

darkwitch
16. únor 2010

no vsak ja se do toho egypta jednou dostanu az se poradne naucim ty hieroglyfy abych z toho neco mela 😀

eustoma
16. únor 2010

mne uz to babo, resp. nedarenie baba zacina liezt riadne na mozog. ako furt rozmyslam, kedy to pride a co ked sa nezadari.... a tak. ako depku nemam skor take psycho uvahy. mazela s toho ide trafit. este ze on sa drzi.

no a to nehovorim o uvahach a co ked sa zadari, bude zdrave? co vsetko bude potreba. nepokasle sa to nejak...

cell
16. únor 2010

eustíčku, netrap se ... i když mě se to kecá, já to mám to samé. Ale musím přiznat, že mě onehdá překvapil můj mužík, když jsem rozvíjela teorie, že kdyby to nakonec skončilo IVF, jestli si dáme jedno nebo dvě a Tomík že určitě dvě. Ale já nechci mít jenom dvojčata a pak už nic, dvojčátka daj strašně práce, bych si to ani neužila a byla by velká a Tomík mě strašně překvapil tím, že by pak bylo ještě jedno. On, který víc než dvě děti nikdy nechtěl. Tak to mě dost uklidnilo 🙂

val123
autor
16. únor 2010

eus já myslím, že to stále napadá každou z nás. Ale neboj to IUI vám určitě pomůže. Víš jak se to říká "kdo si počká, ten se dočká" a my všechny se určo brzy dočkáme.

eustoma
16. únor 2010

moj manza vravel ze kludne aj trojicky 😉. ja ne ja chcem dvojicky, idealne chalana a holku 😉. no a potom uz asi nic. mozno casom, az sa odhodla zase ist do porodnice. ako radsej nie. manza vravel ze tak 3 aby sme nemuseli mat velke auto, kebyze nas bolo viacej 😉.

dnes u apolinara som stretla jednu mamicku, co prisla podakovat lekarom, ze za 14 dni ma rodit a ze im dakuje ze sa to zadarilo. tak ma potesilo ze som videla aj niekoho kto sa snazil a nedarilo sa a nakoniec a zadarilo. ako bolo to dost mile.

darkwitch
16. únor 2010

cell tak vidis muzes klidne do ivf, kdyz by manza potom chtel jeste jedno 😉 takhle bych dvojcatka taky brala kdyby potom bylo jeste jedno

alienka24
16. únor 2010

no tak já si chci teda splnit ještě tři cestovní sny, Katalánsko, Portugalsko, a jižní Francii 🙂 no a pak ještě takových spoustu dalších menších 🙂

darkwitch
16. únor 2010

kdyz jsme v evrope tak by se mi libila jeste normandie a bretan, ale tam snad pojedeme letos a albanie...

val123
autor
16. únor 2010

ali tak to já Dom. republika, Peru, Norsko, Srí Lanka atd. 😀

darkwitch
16. únor 2010

val ale to uz se trochu odklanis od puvodniho planu slunicka 🙂

val123
autor
16. únor 2010

dark no to by bylo za poznáním, z válecích dovolených by mě brali ty Maledivy, Seychely, Santoriny, Havaj 😀