Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
4. srp 2010

ahojky ali 🙂 děkuji

alienka24
4. srp 2010

chjo, tak piju kafe ☹
sem to zakřikla s tím že je mi dobře

darkwitch
4. srp 2010

ali ted uz to bude jen lepsi tri dny ti bude dobre na jeden den spatne a pak se ti bude jen a jen zlepsovat

alienka24
4. srp 2010

nojo no, ta motanice ale nic moc ☹

darkwitch
4. srp 2010

ali to je z tlaku, to za chvili prejde

alienka24
4. srp 2010

no už to trvá dvě a půl hodiny

alice35
4. srp 2010

@alienka24 tak motání hlavy jsem taky měla a teď občas i mám a ali asi tě nepotěším, ale klidně to trvá celý den.

alice35
4. srp 2010

Jinak ahoj holky 😉
val super zprávy 😅
Tak jsem zpět z poradny. Ptal se jestli nechci PN kvůli tomu tvrdnutí břicha, ale nevzala jsem si ji, pže kontrola byla ok. Na křeče v nohách mám brát vit. B a s magneziem to nemám moc přehánět, že se zadržuje v těle. Dostala jsem žádanku na tu cukrovku, ale musela jsem si o ni říct, prý nevidí důvod proč to kontrolovat, že v anamnéze nic nenasvědčuje tomu, že bych ji dostala, tak teď nevím jestli tam jít nebo ne 😖
Dál kontrola za 3 týdny + bude brát nějaký odběry a mezi 30-32tt zase velký UTZ 😉

mirkf
4. srp 2010

@alice35 Super, že na kontrole vše v pořádku. A mně kdyby řekli, že na tu cukrovku nemusím, tak bych určitě nešla. Vůbec se na ten blivajz netěším

alienka24
4. srp 2010

alice...gratuluju ke kontrole

alice35
4. srp 2010

@mirkf no já právě taky ne, ale zase mám strach co kdybych cukrovku měla??? 😒 netuším jak se to projevuje? Každopádně se tam nemusím objednávat, můžu do porodnice přijít kdykoli na 7h, takže ještě popřemýšlím jestli půjdu nebo ne.
Jooo a za poslední měsíc jsem přibrala "jen" 1kg, takže od začátku těhu mám 7kg nahoře, snad to půjde jen po tom kilečku měsíčně 😀 .

mirkf
4. srp 2010

@alice35 Tak já jsem s malou měla na konci 5. měsíce nahoře jen 3 kg - a nakonec jsem skončila na 18 kg - hrůza. A myslím, že tentokrát to o moc lepší nebude a to snažím dost hlídat kvůli těm problémům s nohama, co jsem pak měla.

alice35
4. srp 2010

@mirkf jejky nestraš 😀 já u prvního těhu nasbírala 12kg, tak snad to teď taky tak nějak zvládnu 🙂 . Co jsi měla s nohama? natíkaly nebo co?

mirkf
4. srp 2010

Tak jsem vytvořila novou tabulku 😉

Těhulky
Alice 35 - TP 16.11. - holčička Sofie
Asus - TP 27.11. - holčička Izabela
Koblizek - TP 8.12. - pohlaví ví, ale nepoví - jména??
Tereza1980 - TP 10.12. - chlapeček - jména??
Mirkf - TP 23.12. - pohlaví překvápko - jména ??
Alinka24 - TP 2.2. - pohlaví ?? - jména ??

Čekatelky na //
Darkwitch - IVF - 27.7. - 1 embryjko - test 10.8.
Mirenkam - stimulace na IVF

Snažilky
Val
Eimmy
Eustoma
Lichtakova
Cell

mirkf
4. srp 2010

@alice35 Ne, rozjetý kyčelní vazy, takže jsem už v 9.měsíci měla velký bolesti při chůzi a po porodu bohužel ještě větší - bolelo to i v leže, chodila jsem hrozně - jak kachna, pak to nějak i zatuhlo. Celé šestinedělí jsem byla na Algifenu, takže malá je na něm odkojená. A až po šestinedělí to přestalo bolet a ještě asi měsíc trvalo, než jsem začala zase chodit jako normální člověk.

alienka24
4. srp 2010

mirkf....tak my máme jména Anna Kryštof ...prozatím teda

mirkf
4. srp 2010

Těhulky
Alice 35 - TP 16.11. - holčička Sofie
Asus - TP 27.11. - holčička Izabela
Koblizek - TP 8.12. - pohlaví ví, ale nepoví - jména??
Tereza1980 - TP 10.12. - chlapeček - jména??
Mirkf - TP 23.12. - pohlaví překvápko - jména ??
Alinka24 - TP 2.2. - pohlaví ?? - jména Anna / Kryštof

Čekatelky na //
Darkwitch - IVF - 27.7. - 1 embryjko - test 10.8.
Mirenkam - stimulace na IVF

Snažilky
Val
Eimmy
Eustoma
Lichtakova
Cell

alice35
4. srp 2010

@mirkf super díky za tabulku
jinak já se dnes taky doktora ptala, pže mě bolí spodek asi jak se povolují, rozestupují kosti...bolí při chůzi, když stojím na jedné noze, když sedím na tvrdým nebo když vstávám...prý je to normální, tělo si dělá cestu. jako je to zatím nepříjemný a bolí to, ale dá se to vydržet.

val123
autor
4. srp 2010

ali děkuji 🙂 A Ty pěkně papej vitamínky, snad to brzy přejde a bude lépe.

darkwitch
4. srp 2010

ahoj tak ja mam uklizeno a navareno, jeste musim umyt nadobi, ale to az mi trosku slehne...
jinak se mi dnes opravdu darilo, nejdriv jsem si spalila cibuli a zampiky pod rostenkama a kdyz uz jsem to mela rostenky skoro hotove a zadelavala jsem omacku tak jsem zjistila, ze jsem si, husa, nedala varit ryzi 😠 ale tak vyresila jsem to kuskusem, ale stejne me to stve... jinak masiko bylo krasne mekke 🙂
a jeste jsem si pracim praskem polila nocni kosilku a musela jsem si ji vyprat i kdyz jsem ji mela prvni noc...

alienka24
4. srp 2010

no já musim ještě dvě hodiny vydržet v práci

darkwitch
4. srp 2010

ali vidis jaky na me mas spatny vliv, uklizim vic nez je zdravo 🙂 ne ze by to bylo videt... ale i manza rikal, ze bych mela spis odpocivat, je to zlaticko 🙂

alice35
4. srp 2010

já mám dnes děsnou chuť na kuřecí prsa s kokosem a ananasem 😅 tak si je asi uvařím a pak se chystám na okna a to se mi teda vůbec nechce, ale pomůže manža tak to půjde 😉

alice35
4. srp 2010

@darkwitch no to bys teda měla odpočívat 😎

darkwitch
4. srp 2010

alice vidis, jeste tak moc neblbnu, okna neumyvam i kdyz jsem se na ne koukala, ze by to chtelo... ale musi to pockat

alice35
4. srp 2010

@darkwitch no včera jsi umývala podlahy dnes další úklid, měla by ses šetřit 😉 , ale když se cítíš dobře tak proč neuklidit 😀

darkwitch
4. srp 2010

zitra uz budu hodnejsi, uz mi chybi jen prach...

alice35
4. srp 2010

@darkwitch jen aby 😀
tak jdu "proběhnout" net, sháním knížku od j. Herriota a nikde ji nemají ☹

alienka24
4. srp 2010

alice...co scháníš za knihu? třeba ti pomůžu

alice35
4. srp 2010

@alienka24 sháním díl zvěrolékař na blatech ☹