Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alice35
6. srp 2010

@lichtakova já vím, ono je to pak jen o tom, jestli se mimi udrží nebo ne ☹

darkwitch
6. srp 2010

lich bricho me zatim neboli, ale to nic neznamena...

lichtakova
6. srp 2010

já bych počkala aspoň do neděle...
hele taky můžeš špinit po tom sexu, protože čípek je překrvenej a krvácí to......no jo, dyť to mi nedošlo, hele to klidně může být z toho-mně se na to pokaždý ptali, jestli jsme neměla styk.... 🙂

darkwitch
6. srp 2010

ahoj as

lichtakova
6. srp 2010

@darkwitch to je na 99% z toho

asus
6. srp 2010

@darkwitch taky bych řekla ja to taky měla

asus
6. srp 2010

@lichtakova a co ty už je dobře?

darkwitch
6. srp 2010

tak jeste nebudu panikarit, dokud nedojde ms... carka se muze jeste objevit... ale stejne to moji viru trochu ochladilo, jsem si vazne myslela, ze tam ta druha carka bude....

lichtakova
6. srp 2010

@asus ale jo, teď právě čekám, kdy dorazí ms, protože já špiním už od úterý...včera jsem zobla poslední prášek, tak uvidíme, už aby to bylo

asus
6. srp 2010

@darkwitch vim ale je to opravdu brzo ještě počkej 😉

darkwitch
6. srp 2010

ono to zas tak brzo neni, mimunku uz ctrnact dni je...

lichtakova
6. srp 2010

@darkwitch já vím, to je vžycky zklamání a takhle dvojnásob...
ale fakt myslím, že tohle souvisí s tím sexíkem...bez ohledu, jak to dopadlo
chjo, myslím moc na tebe ☹

darkwitch
6. srp 2010

lich dekuju 🙂 tak uvidime jak to dopadne, v pondeli si dojdu na krev a uvidim...

darkwitch
6. srp 2010

no, kdyz to nevyjde tak bude laparka a pak KET, doufam, ze to mrazacci nevzdaj...

tereza1980
6. srp 2010

ahojda holky, dark, a jaký máš test? mě se nejlépe osvědčil ten obyčejný mamatest od GS jak tam jsou dva proužky, když jsem testovala 10 DPO tak se mi na něm objevil slabý duch ale po docela dlouhé dbě co jsme ho vytáhla z koše 😉 druhý den na tom samém testu už byla malinko viditelnější čárka a když jsem pak zkusila citlivější ten jakoby v tužce tak ta čárka téměř zmizela a přitom jsem v ten den podle krve už měla hcg přes 40 a test by to měl dávno chytit, manžel pak panikařil, že ta čárka nesílí a tak už jsme netestovala a čekala jen na další krev, a už byla trojnásobná a pak na testu už dálnice, takže opravdu může ještě trvat než ti to domácí test ukáže.
a u dcery jsem na pozitivní test čekala víc než týden po meškání MS 😠 neboj, to určitě klaplo, držím ti moc palce

darkwitch
6. srp 2010

tery ja mam ten od gennetu...
no ja asi uz testovat nebudu, jen si zajdu v pondeli na krev 🙂

tereza1980
6. srp 2010

dark, nevím jak to je u IVF, ale i když ti embryja oplodnili už dříve a pak vlastně 4 dny zrály v mrazáku tak to ale nemění nic na tom, že hcg do krve se ti začne uvolňovat až ve chvíli, kdy se ti embryjo zahnízdí v děloze, ne? to znamená, že se ti hcg začalo uvolňovat možná taky později, určitě to i tak trvá, než se to embryjko zavrtá, třeba mu to hnízdění netrvalo 5 dní, ale třeba 8. já myslím, že by ti nabrali krev v gennetu i zítra, já tam na druhý kontrolní odběr jela taky v sobotu.

darkwitch
6. srp 2010

to ja to radsi vydrzim do pondeli

tereza1980
6. srp 2010

to víš že vydržíš, vydržela si tak dlouho, ten víkend už překonáš, schválně mrkni do mého alba na testíky a uvidíš že z 10DPO je to prakticky fakt duch, asi po hodině od počůrání 😒 a je z toho kluk jak buk

darkwitch
6. srp 2010

tery me by stacil duch 😀 ale tak jeste je brzo, ja vydrzim do pondelka na krev a uvidime jak to dopadne... ted se tim stresovat nebudu...

alice35
6. srp 2010

@darkwitch dobře děláš 🙂 držím pěsti a myslím na tebe 😅

alienka24
6. srp 2010

dark tak co? já na tebe od rána usilovně myslím

jinak ahooooj

darkwitch
6. srp 2010

ali ahoj na testu nic, ale treba je jeste brzo... jsem z toho takova presla... ale to bude dobre

alienka24
6. srp 2010

uff ted sem to dočetla, chjo škoda že tam už není mrška druhá, tě pěkně napínají 😠

darkwitch
6. srp 2010

no jo uvidime jak to dopadne, ale me nadseni krapet vyprchalo, jsem opravdu verila, ze to vyslo a ted si uz nejsem tak jista, ale nebudu se stresovat 🙂, treba mi uz dneska dojde salicka od tebe, tak budu mit radost aspon z ni 😀

alienka24
6. srp 2010

no doufám že to dorazí dneska

darkwitch
6. srp 2010

ali ja taky doufam 😀

darkwitch
6. srp 2010

se pekne ochladilo jak prsi, jsem si musela vzit teple ponozky 😀

darkwitch
6. srp 2010

uz jsem se sla podivat do schranky, ale zatim to neprislo, ale zatim asi nesla ani postacka, tak doufam, ze prijde brzo a donese mi to 😀

darkwitch
6. srp 2010

uz jsem se sla podivat do schranky, ale zatim to neprislo, ale zatim asi nesla ani postacka, tak doufam, ze prijde brzo a donese mi to 😀

darkwitch
6. srp 2010

tak nevim jak leje tak postacka asi jen tak neprijde... ja chci svuj dopis 😀