• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
na mna dnes nejak vsetko dolaha. neviem cim to je. ale s kazdym meskanim ms je to horsie a horsie... ach joj.
8. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus a jak dlouho meska? a test jsi nezkousela?
8. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to je len vyhodenie penazi... myslim u mna. no zvycajne ms dorazi 9-12 dni po vyvolavacke. teraz som na nej bola v stredu. takze ms asi dorazi buduci vikend. nastastie doma test nemam a lekarnam sa vyhybam :wink:.

co yt kocko ako ti je?
8. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz je to lepsi :slight_smile: nevim jak jsi neuspech po ivf snasela ty, ale ja byla cely vikend nepouzitelna a cpala jsem se sladkym... hlavne na krev jdu v pondeli, tak jsem ted jeste polykala utros a to mi teda nedela dobre, pokud ho zavadim jsem jenom ospala, ale jak ho polykam tak se mi slusne mota hlava...
8. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus a na co vam prisli? jsem to uz zapomnela....
8. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa netvoria vajicka. mam PCO, ci ako to nazyvaju. a aj pri stimulacii som mala 18 folikov a iba 2 vajicka. pritom vsetky hodnoty hormonov a tak som mala take ake maju byt.

viem si predstavit ako sa citis, ved je to tk 2,5 mesiaca co som bola v rovnakom stave. tiez som bola nepouzitelna. neboj kocko bude lepsie, bude ovela lepsie.
8. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus a da se s tim neco delat? nebo muzete jen zkouset? jde to i prirozene, nebo jen pres ivf?
8. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem :wink:.
ako ked bolo vajicko pekne sa oplodnilo a hovorili, ze nebol ziaden problem. takze asi ked budem mat vajicko, tak sa moze podarit aj prirodzene :wink:. ale kto vie ci sa vajucha tvoria, teraz jak mame 3 cykly pauzu, tak to vobec nesledujeme.
zase ivf mi vobec nevadi, to by s toho boli tie moje vytuzene dvojicky :wink:.
8. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus takze vy si davate jen tu povinnou pauzu mezi ivf, ja myslela, ze jste to nechali byt uplne :slight_smile: no, me ted asi ceka laparka a pak uvidim jestli bude KET...
8. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, povinna pauza :wink:. a bude zmena protokolu, miesto kratkeho bude dlhy.

nic kocko drz sa. ja uz idem spinkat. dobru nocku. a hlavne dobru naladu, drzim peste nech vsetko ide ako pomasle.
8. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus dobrou :slight_smile: ja musim zitra rano po dlouhe dobe brzo vstavat, chci si zajit na tu krev at muzu opustit i posledni zbytek nadeje...
8. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočenky :wink:
tak jsem se rozhodla, že na ten test cukrovky pro jistotu jdu, takže asus budeme si ve středu držet pěsti, jo :grinning:
dark je mi to líto :frowning2:
ali jak je možný, že máš zase o kilo míň?? :confused:
9. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky
9. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepa jste všechny?
9. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ali, já jsem v práci co ty? :wink:
9. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ali
ja byla v praze na krvi, tak ted pockam na vysledek a pak se opiju a pak pujdu zpatky do prace...
mám 99 dní do porodu
já jsem taky v práci, a jsem teda zas unavená a ráno cesta busem no horor, blee zas mi bylo špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

dark.....s tím opitím souhlasím i když bzch ti nejvíc přála aby ses stal zázrak a bylo to uplně jinak :wink:

jo a jinak jsem si teda koupila tu první věc na mimíse :sweat_smile: :sweat_smile: paní říkala že už mi to dýl nemůže držet :grinning:
9. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fajn, ze uz mas prvni vec na mimise :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám z toho radost, ono je ti to tak malinkatý :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak hod fotecku do alba :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj odpoledne to vyfotím :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark...a co manžel? jak to nese on?
9. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza je vpohode...
9. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali mám jen dotaz, kdy budeš posílat tu knížku, pže příští týden jedu na dovču, tak pokud nestíháš tento týden tak asi až ten přespříští to pošly :wink:
9. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak byl v pohode, dneska to na nej taky dolehlo...
9. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
alice, pokussím se dostat na poštu už dneska odpoledne, přinejhorším zítra dopo to posílám na 100%
9. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 super moc díky
9. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali tak ted jsem teda zklama... posta uz prisla, ale dopisek od tebe tam nebyl :cry: :cry: :cry:
9. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark, vážně? to mi ani neříkej prosimtě :frowning2: já doufám že se to někde neztratilo nebo něco :frowning2:((
9. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek