• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
ahoj všem, dneska je zase den, je mi od rána blbě a teď mám tlak 90/50 a sotva lezu, to je fakt hrůza :confounded:
ali - nemožný to není, ale obvyklý v 16tt spíš u druhých těhu, u prvního bývají první pohyby opravdu zřetelné až kolem 20tt, je to daný velikostí mimíse, ale i roztažením dělohy atd. protože mezi dělohou a kůží na břiše toho máš ještě dost, co musí mrňous "prokopnout" a na to při svý velikosti asi ještě moc síly nemá, nicméně nějaký vlny už asi klidně cítit můžeš, ale až ucítíš první opravdový pohyb a šťouchanec tak to poznáš :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez....hmm takže fakt divnej tlak dneska :frowning2:

a já vím že je brzo, vlny a pohyby to nejsou, jen prostě takový zašimrání zevnitř, četla jsem že hodně záleží na tělesný konstituci a uložení placenty, ale vyloučit se to nedá že je to mímo :wink:
18. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně já to nemůžu nazvat pohybama, jen šimrání, který mě nutí se vždycky potom podrbat :grinning: a upozorňuju že blechy nemám
18. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
asi tu nikdo neni, co?
18. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam po neschopence a po zabave... vecer se se mnou uz nikdo nebavi :cry:
18. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, zas nikdo?
19. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky kuk ja sem tu :grinning:
19. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu už lezete z děr :slight_smile:
19. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lezete z děr jo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak se vede dnes holky ?to počasi je nechutny fakt je furt hnusně
19. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme zpátky od zubařky, před 3 týdny mi prasknul kus zubu tak mi to spravila, od rána je mi zase mdlo a tlak mám teď 98/60 takže žádná sláva, nízký tlak je lepší než vysoký, ale tohle je docela záhul, jestli to za pár dní nepřejde tak zavolám gyndaři a poptám se na to, od poloviny těhu by se měl tlak zae malinko zvyšovat, třeba na těch 110 - 120/70-80, ale já se tím nižším nad 60 nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
možná to počasí za to může :rolling_eyes:
19. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zírám kolik se vás tu sešlo, a mě čeká zubař příští týden, bojim bojim
19. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee mě taky čeká zubař v patek přiští týden blee :sweat_smile:
19. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza1980 s tim tlakem sem to měla u synka taky furt 90/60 a bylo mě furt zle naštěsti se ted držim v normě 120/60 tak to jde
19. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem šla včera spát v půl jedný, jsem musela dočíst knížku :slight_smile: a pak jsem se bála a musela jsem nás zamknout :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn a svítila sem si všude :grinning:
19. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus u nás je tak standardně... :unamused: ale i sem tam slunce
pořád doufám ž eo víkendu bude léto
19. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova jee kééž by bylo :wink: a jak se má pani zubařka??pracuje nebo odpočiva? :wink:
19. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
licht....no hlásili že o víkendu má být pěkně
19. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlásili no, ale známe to....

@asus a která, já nebo kolegyně? :slight_smile: já celkem tak pořád stejně, akorát jsem nějaká vyšťavená a to jsme po dovolený, ale jako by nebyla, navíc nás chtějí stěhovat a kdyby aspoň řekli kdy a jak dlouho to bude trvat, změřili nám skřínky a namalovalo to úplně blbě do plánu a prý s tím nejde už nic dělat, prostě to tak nakreslili a když jim všichni říkáme, jestli by nás tam pak nechali kouknout a říct jak to chceme, tak že ne, že už to takhle musí bejt...chjo, to je pořád dohadování, celý je to na pytel...
19. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova jejej teda taky řadiš koukam :unamused: :wink:
19. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja jdu letim do kramu pro chleba tak zatim papapa :wink:
19. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hledám recept na zavařování houbiček
19. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus já neřádím, jen jak říkal mužka, když jsem mu to vyprávěla. když už někdo něco přistavuje, renovuje a tak, tak jsou ty změny k lepšímu, kdežto u nás to přinejlepším zůstane při starým, u nás teda ne, protože budeme mít menší ordinaci, nebudem mít žádný zázemí, teďka máme takovej malej kumbálek, kde se převlíknem a jíme amůžu si tam nechat skleničku s vodou, tak to teď nebude, jaksi zapomněli na to, že se musíme někdě převlíkat, s tím se vůbec nepočítá, navíc teď se střídáme dvě v jedný ordinaci, pak bychom teda měly mít každá svou, jenže máme jen jedno křeslo, takže chytrolíni vymysleli, že stomatochirurgovi, který funguje 2 a půl dne v týdnu, koupí komplet novou ordošku s křeslem i s nábytkem a jedna z nás dostane to jeho starý krřeslo, který prakticky nefunguje a nejsou tam ty vrtací koncovky, nejde nastavit světlo člověku do pusy a občas se kousne savka a někdy jim to tam z toho vyteče i se vším tím bordelem, protože to asi blbě odtéká nebo co, takže potopa z krve a slin...no chuťovka
Takže už se už nemůžem dočkat.............
19. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zboží doděláno, uff
19. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova teda ble sajrajt vyteče brr se mě teda zvedl kufr :zipper_mouth: a to jdu v patek k zubaři ježiši :confused:
19. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no, já jsem tam raděj nešla a kolegyňka přišla dosti zelená... :wink:
neboj, ti to jenom zkouknou a bude :slight_smile:
19. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už jsem doma dneska, no a opět jsem v práci poslouchala jaká jsem divná :unamused: :sweat_smile:
19. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova nenen budou mě vrtat vim to jeden zoubek potřebuje opravu :unamused:
19. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek