• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
mirenkam to je mi moc lito, sakra uz by to melo nekomu vyjit, kdy jdete na KET?
29. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch ještě přesně nevím. Od čtvrtka špiním, včera jsem byla v CAR na krvi (tak se vysadily léky) teď čekám až se rozjede MS a pak bude ještě jedna a pak KET, tak to vychází asi tak kolem poloviny října..... Dark vy máte ještě něco na KET? Co ty plánuješ? No já nevím, jestli bychom šli do 3 IVF asi už ne. Už nás to stálo skoro 70 000.... :unamused: je to šílený a ten nápor na psychiku... U 1.IVF 1x ET a 1xKET, teď ET a zase KET v říjnu....ach jo.... :confounded:
29. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirenkam my mame zamrazena taky tri embryjka... ale nevim jestli me nejdriv neposle na laparku... uvidim jdu na kontrolu az 10.9. to jo napor na psychiku je ti poradny... a do penez to leze silene, u nas teda mene,kdyz nemame icsi a tesse... ale stejne to neni levne...
29. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch tak snad se nám oběma zadaří KET :wink: Já už sem moc nechodím, protože popravdě mi to tu zrovna moc psychicky nepomáhá.... tak jen občas mrknu, co je nového... a ono nic, žádná nová těhu tu pořád není a není..... :angry:
29. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
mirenkam....moc mě mrzí že to nevyšlo :unamused: :frowning2:
29. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirenkam jasne KET nam vyjde... ja se ti nedivim, ono sem ted snazilek chodi malo, vsechny jenom proleti, ale poradna ucast zadna... budu ti pri KET moc drzet palecky a budu ocekavat dobre zpravy :wink:

ahoj ali jak to ze neodpocivas?
29. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dark....dneska odpočívám :wink:
29. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ali ale vcera jsi zlobila a neodpocivala... styd se :grinning:
29. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ano přísahám :sunglasses: ale nestydím se :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
to bys mela :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 pokojík krásný, koberec se mi nezdá ulítlej, krásně to ladí...ty květy na zdi jsi malovala sama nebo je to tapeta?
29. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alice35 ty jsem malovala sama, mě to tak napadlo a hlavně jsem potřebovala zakrejt cákance od žlutý takže spíš taková improvizace :sweat_smile: :grinning: ale povedlo se
29. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 fakt krásný, já starší dceři taky malovala pokoj a strašně mě to bavilo :grinning: někdy hodím fotku, asi jsem v PC už všechny smázla :slight_smile: .
29. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no já malování uplně miluju, mě to baví no, prto sem to chtěla dělat sama a to by pak už s větším břuchem asi nešlo a takhle je to podle mých představ a nemusím koukat na nafučenýho Matěje že jsem si zas něco vymyslela :grinning:
29. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda já už mám 18tt?
29. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile:
30. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 jejda a ja 28 týden :sweat_smile: :grinning:
30. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko
30. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
a nám natáčejí pod barákem film, ha a já nevim jakej :sweat_smile: :grinning:
30. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar vrány, doufám, že se všem daří dobře, moc teďka nestíhám...
co Dark, jak je na tom?
30. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj licht, no dark jde 10.9. k dr. a hcg jí už kleslo na nula takže aspon to
30. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak hurá, a nevíš, jkakse rozhodla dál nebo je ještě v procesu úvah?
30. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem po obědě a mlsam ledove kaštany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné odpoledne :slight_smile:
jůů ledový kaštany ty miluju, ale v těhu se držím a moc nemlsám, byla bych za chvíli jak velryba :confounded:
30. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@alice35 ja taky nemlsam ale nijak mě přišla chut a jak je?
30. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
as jak to zvládáš s pupíkem? Koukala jsem do fotoblogu a pěkně rostete :wink: . Já o víkendu přesadila pár kvítek a cítila jsem se, jak kdybych vyložila vagon uhlí :confounded:. Hele jak často se ti malá mele v bříšku? Včera to bylo neskutečný celý odpo až do večera...až jsem měla strach a dnes je teda taky akční, tak asi holt taková bude :sweat_smile:
30. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@alice35 ty jo mala mě v břiše děla šou někdy mam pocit že snad vyskoči břichem ven a večer ani nemluvim. připadam si jak mašina kopce zvladam jen tak tak mam fakt dost břicho narostlo dost najednou :sweat_smile:
30. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus tak to jsme na tom stejně...manža se vždy ptá - tak co ten náš kotrmelec :grinning:? Včera večer jsem si musela zvednout zase o něco postel, blbě se mi dýchalo a vůbec je vše náročnější a ještě bude, ale hlavně že jsou prďolata v pořádku.
Dnes jedeme za kamoškou pro postýlku, tak se těším...máme malou ložnici, tak budu vymýšlet jak to poskládat :sunglasses: a v průběhu září už asi obejdnám kočárek :grinning:
30. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@alice35 no vidiš taky už zařizuješ no ja čekám a mě to mamča doveze z Jižnich čech mam to vše u mamči po segrach tak to nemusim pořizovat uplně nove.no v noci když spim tak mě někdy boli kyčel a nejvic mě štve to nočni stavani na zachod taky litaš\,? :confused:
30. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus tak to máš super, já většinu kupuju, ale nepřeháním to, nemusíme mít všechno :grinning:
já mám problém s tím tvrdnutím, tak to není nic příjemnýho a pak bolí mě celkem ten spodek, takže taky nic moc. Jinak v noci chodím tak 1x max někdy ani nemusím, ale budím se pravidelně mezi 2-3 ráno a nemůžu zabrat :angry:
30. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek