Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
29. srp 2010

mirenkam to je mi moc lito, sakra uz by to melo nekomu vyjit, kdy jdete na KET?

mirenkam
29. srp 2010

@darkwitch ještě přesně nevím. Od čtvrtka špiním, včera jsem byla v CAR na krvi (tak se vysadily léky) teď čekám až se rozjede MS a pak bude ještě jedna a pak KET, tak to vychází asi tak kolem poloviny října..... Dark vy máte ještě něco na KET? Co ty plánuješ? No já nevím, jestli bychom šli do 3 IVF asi už ne. Už nás to stálo skoro 70 000.... 😒 je to šílený a ten nápor na psychiku... U 1.IVF 1x ET a 1xKET, teď ET a zase KET v říjnu....ach jo.... 😖

darkwitch
29. srp 2010

@mirenkam my mame zamrazena taky tri embryjka... ale nevim jestli me nejdriv neposle na laparku... uvidim jdu na kontrolu az 10.9. to jo napor na psychiku je ti poradny... a do penez to leze silene, u nas teda mene,kdyz nemame icsi a tesse... ale stejne to neni levne...

mirenkam
29. srp 2010

@darkwitch tak snad se nám oběma zadaří KET 😉 Já už sem moc nechodím, protože popravdě mi to tu zrovna moc psychicky nepomáhá.... tak jen občas mrknu, co je nového... a ono nic, žádná nová těhu tu pořád není a není..... 😠

alienka24
29. srp 2010

mirenkam....moc mě mrzí že to nevyšlo 😒 ☹

darkwitch
29. srp 2010

@mirenkam jasne KET nam vyjde... ja se ti nedivim, ono sem ted snazilek chodi malo, vsechny jenom proleti, ale poradna ucast zadna... budu ti pri KET moc drzet palecky a budu ocekavat dobre zpravy 😉

ahoj ali jak to ze neodpocivas?

alienka24
29. srp 2010

dark....dneska odpočívám 😉

darkwitch
29. srp 2010

ali ale vcera jsi zlobila a neodpocivala... styd se 😀

alienka24
29. srp 2010

ano přísahám 😎 ale nestydím se 🙂

darkwitch
29. srp 2010

to bys mela 🙂

alice35
29. srp 2010

@alienka24 pokojík krásný, koberec se mi nezdá ulítlej, krásně to ladí...ty květy na zdi jsi malovala sama nebo je to tapeta?

alienka24
29. srp 2010

@alice35 ty jsem malovala sama, mě to tak napadlo a hlavně jsem potřebovala zakrejt cákance od žlutý takže spíš taková improvizace 😅 😀 ale povedlo se

alice35
29. srp 2010

@alienka24 fakt krásný, já starší dceři taky malovala pokoj a strašně mě to bavilo 😀 někdy hodím fotku, asi jsem v PC už všechny smázla 🙂 .

alienka24
29. srp 2010

no já malování uplně miluju, mě to baví no, prto sem to chtěla dělat sama a to by pak už s větším břuchem asi nešlo a takhle je to podle mých představ a nemusím koukat na nafučenýho Matěje že jsem si zas něco vymyslela 😀

alienka24
29. srp 2010

jejda já už mám 18tt?

asus
30. srp 2010

dobré ránko holky 🙂

asus
30. srp 2010

@alienka24 jejda a ja 28 týden 😅 😀

alienka24
30. srp 2010

dobré ránko

alienka24
30. srp 2010

a nám natáčejí pod barákem film, ha a já nevim jakej 😅 😀

lichtakova
30. srp 2010

nazdar vrány, doufám, že se všem daří dobře, moc teďka nestíhám...
co Dark, jak je na tom?

alienka24
30. srp 2010

ahoj licht, no dark jde 10.9. k dr. a hcg jí už kleslo na nula takže aspon to

lichtakova
30. srp 2010

no tak hurá, a nevíš, jkakse rozhodla dál nebo je ještě v procesu úvah?

asus
30. srp 2010

taky jsem po obědě a mlsam ledove kaštany 😝

alice35
30. srp 2010

pěkné odpoledne 🙂
jůů ledový kaštany ty miluju, ale v těhu se držím a moc nemlsám, byla bych za chvíli jak velryba 😖

asus
30. srp 2010

@alice35 ja taky nemlsam ale nijak mě přišla chut a jak je?

alice35
30. srp 2010

as jak to zvládáš s pupíkem? Koukala jsem do fotoblogu a pěkně rostete 😉 . Já o víkendu přesadila pár kvítek a cítila jsem se, jak kdybych vyložila vagon uhlí 😖. Hele jak často se ti malá mele v bříšku? Včera to bylo neskutečný celý odpo až do večera...až jsem měla strach a dnes je teda taky akční, tak asi holt taková bude 😅

asus
30. srp 2010

@alice35 ty jo mala mě v břiše děla šou někdy mam pocit že snad vyskoči břichem ven a večer ani nemluvim. připadam si jak mašina kopce zvladam jen tak tak mam fakt dost břicho narostlo dost najednou 😅

alice35
30. srp 2010

@asus tak to jsme na tom stejně...manža se vždy ptá - tak co ten náš kotrmelec 😀? Včera večer jsem si musela zvednout zase o něco postel, blbě se mi dýchalo a vůbec je vše náročnější a ještě bude, ale hlavně že jsou prďolata v pořádku.
Dnes jedeme za kamoškou pro postýlku, tak se těším...máme malou ložnici, tak budu vymýšlet jak to poskládat 😎 a v průběhu září už asi obejdnám kočárek 😀

asus
30. srp 2010

@alice35 no vidiš taky už zařizuješ no ja čekám a mě to mamča doveze z Jižnich čech mam to vše u mamči po segrach tak to nemusim pořizovat uplně nove.no v noci když spim tak mě někdy boli kyčel a nejvic mě štve to nočni stavani na zachod taky litaš\,? 😕

alice35
30. srp 2010

@asus tak to máš super, já většinu kupuju, ale nepřeháním to, nemusíme mít všechno 😀
já mám problém s tím tvrdnutím, tak to není nic příjemnýho a pak bolí mě celkem ten spodek, takže taky nic moc. Jinak v noci chodím tak 1x max někdy ani nemusím, ale budím se pravidelně mezi 2-3 ráno a nemůžu zabrat 😠