• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
Dobre ranko holky :dizzy_face:
3. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka ahoojik jak se máš?? :slight_smile:
3. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ....se musim pochlubit uz jsme ve stredu koupili postylku a plno dalsiho k ni a i dalsi potrebne vecicky....mam radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jak se dari tobe?????
3. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka tak to je super taky střadam oblečky a tak no u mě to jde křeče v nohach přestaly pila sem magneziu ale zada mě berou v křiži v noci děs :unamused:
3. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic musim mazat do kramu tak zatim papapa opatruj se budu dýl :dizzy_face:
3. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus - mě taky natáčela ekg už v prvním trimestru při kontrole u obvodní, o ekg ve 30t nic nevím, možná se dělá pak ještě jednou :wink:
ali - mě taky bolí břicho, více méně stále, záleží ale na tom, jak a kde tě bolí a zda k tomu nemáš nějaký další obtíže, křeče, výtok, krvácení nebo špinění, zvracení atd. snad to bude ok, hlavně že kontroly jsou v pořádku
3. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja nastesti zatim nemam zadne obtize...musim to zaklepat :wink: Jen nez usnu se chvili prevaluji a musim hledat pozici :wink: Jinak je to zatim dobre.Ale nedelam si iluze az brisko jeste vice povyroste tak to budu jiste jako velryba na suchu :wink: :grinning:
3. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka ahoj, tak to ti závidím jani, ale přeju :grinning:
a honééém chlub se, cos koupila....hoď to do fotoblogu :wink:jsem zvědavka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že tady opět mrtvo... ach jooo :frowning2:
3. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 Postylku mam jeste v krabici a musim jeste dokoupit nebesa.Tak tu blesknu priste,ale neco ti vyfotim :wink:
3. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, asus nevim proč ekg ted, já jsem těhotná prvně a paní doktorka snad ví co dělá že mi natočila ekg, no jinak mi flákla razítko do průkajdy s poznámkou zdravá :slight_smile:

no a volala jsem na triply a prej výsledky mám uplně výborný a je to negativní, tak mám radost :wink:
3. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem měla nízkej tlak 90/60 :sweat_smile: tak proto mi asi nebylo nejlíp
3. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vůbec vás nemám dočtené.
Bohužel mně zjistili těhu cukrovku (jako by nestačily ty problémy s placentou) - sice "jen" o 0,5 nad horní hranící normálu, ale už mě pošlou do diabet. poradny a budu muset držet dietu - omezit cukry a tuky. A samozřejmě mě budou víc hlídat na UTZ, aby nebylo miminko moc veliké. Ach jo.
3. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf to mě mrzí :frowning2: ale tak snad to nebude tak hrozný a je lepší že to radši hlídají než pak nějaké komplikace :wink:
3. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 to určitě je lepší, že to hlídají a stejně jestli bude placenta blbě, tak budu rodit už asi v dokončeném 36tt, takže mimi "nestlihne" tolik přibrat. Hlavně, že mě doktorka na začátku těhu říkala, že můžu mlsat, že mám nízkou hladinu cukru (z prvních náběrů krve)
3. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf noa mlsala si nějak hodně?
3. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 právě, že zase tak moc ne - mám 1 oplatku denně, sladím 3/4 lžičky cukru do hrníčku a tak 3x do týdne mám třeba koblížek a 1x týdně nanuka. Ale jím hodně broskví a nektarinek - ale ty si myslím, že snad tolik cukru nemají.
3. zář 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, mirkf tak to mě fakt mrzí, toho já se děsím, abych neměla cukrovku, protože mám pořád dost žízeň a potřebu cukru, ale pak je mi po sladkém hned špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ovoce má cukru dost - to ti v poradně řeknou, ovoce se může jen omezeně, hlavně to méně sladké, tj. broskve jsou zrovna ty sladší :confounded: spíš to bude na zeleninu, to je hrůza, snad to už doklepete taky do zdárného konce
3. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já dnes byla ráno na odběru na kontrolní štítnou žlázu a pro helicid u obvodní a příští týden mě čeká ten test na cukrovku a ortoped, samé radosti, ještě že dcera už chodí do školky a je tam maximálně spokojená a je to zatím ty 3 dny bez pláče, je prostě úúúúžasnáááá :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf hmm no tak nevim jak dopadnu já, mě přijde že nektarinky a broskve jím furt a pak sladký pečivo skoro denně nějaký ke snídani nebo svačině :sweat_smile:
3. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza1980 já bych jedla zeleninu - mám třeba hodně ráda rajčata - jenže mě po nich zase hrozně pálí žáha a po paprice (když sním víc jak 1/4) zvracím, kedluben mě zase hrozně nadýmá no a jinak už toho moc nezbývá. Celozrnné , sójové a podobné pečivo taky nemůžu (musím bílé), protože mě po něm taky pálí žáha - takže by mě zajímalo, co budu jíst. :frowning2:
3. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 jenže já jsem měla nadváhu už před těhu a teď jsem měla nahoře už 6,5 kg (teď tipuju tak 9 kg), takže to je možná i tím.
3. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf hmm no tak snad najdete něco co budeš moci baštit :wink:
3. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 tak to je super gratuluji k testikum :dizzy_face:
3. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf ovoce v celkuu ma dost cukru potvrdil mě to doktor ale když to nejiš dene na kg tak mužeš ovoce jist v pohodě :wink:
3. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo?
3. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko Holky :slight_smile: dneska jsem nějak zmordovana a utahana počasi taky nic moc :unamused:
4. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím z práce, u nás je teda nádherně od rána
4. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek