• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
dobré ránko
6. zář 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile: tak sem přidala do alba svuj břuch teeda kam až mě to poroste nevim :sweat_smile:
6. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj asus....no nepřekvapuje mě že jsi tu, si tu ostatně povídáme jen my dvě
6. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 no jo no je tu uplně mrtvo :confounded: diky za komentík teda mam pocit že jsem jak sud tedda fakt a to ještě poroste břuch :sweat_smile:
6. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no to asi jo ještě :slight_smile: ale nepřijde mi nijak extrémně veliký :wink:

no já pojedu na gyndu a dneska máme výročí svatby
6. zář 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 juu copak na gyndě kontrola?? ju výroči a bude oslava?? :slight_smile:
6. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus pro tu neschopenku a jestli se na mě podívá nevím, to břicho mě furt bolí a nepřestává to

a nevim jestli bude oslava, asi si dojdem na večeři nějak v týdnu :sweat_smile:
6. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 tak držim pěsti at ti to dopadne dobře a dej vědět jak si dopadla :wink:
6. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě tu chvíli budu, čekám jestli budu mít odvoz nebo ne, no přinejhorším mi napíšou tu neschopenku aspon, je mi z toho nějak smutno že už nebudu chodit do práce, budu muset jet vyklidit skřínku....chjo
6. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ale v klidu děláš to pro prcka a ten za to stoji koukni na mě taky sem doma a už od začatku bylo mě teda taky všeljak a le řikam si mimisek za to stoji :slight_smile:
6. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jo to určitě, já vím že dělám dobře, ale nějak mi je smutno, taková nostalgie asi, no holt mám svou práci ráda no
:sweat_smile:
6. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ja vim a chapu tě ale to přejde neboj :wink: mysli na miminko to je to nejlepši co tě mohlo potkat :slight_smile:
6. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no docela bych byla ráda kdyby mi udělala utz abych věděla že si jen malá dělá místo, v noci mě i hodně ostře píchalo na jedný straně tak pro klid duše bych byla asi ráda no :wink:
6. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 no tak ji to řekni při nejhoršim si zaplatiš 200 kč za ultrazvuk pro klid bych to dala ale mysli že si važně děla mimi prostor
6. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj řeknu řeknu
6. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 to viš že jo budeš klidnějši :wink: a citiš nijake pohyby už ??
6. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus....já je cítím už přes týden, ale hodně nepravidelně
6. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 to je paráda :dizzy_face: neboj mimčo ma dost prostoru ale pak bude kopat jak o zavod :slight_smile: no koukni na mě kope do mě už furt ve dne i v noci to jsou kopance jak z děla někdy mě uplně cukne cele břicho do strany :grinning:
6. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no zatím mi hlavně přijde že to citím jen já, že matěj si bude muset ještě chvilku počkat
6. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 no to jo většinou když tatinek dava ručku na břiško tak mimi sklidni to znam moc dobře jak dal manža ruku na břiško nic :grinning: za to ted ho pořadně nakopava a slyši srdičko přes břiško :dizzy_face:
6. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám přesně tenhle pocit, jak mi dá matěj ruku na břicho tak nic a hned potom žduchanec co jí dá pryč :sweat_smile:
6. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviš co je s Dark a ostatnima???
6. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím :frowning2: asi nemají čas nebo sem nechtějí chodit :pensive:
6. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 taky mě to přijde že spíš nechtěji chodit :pensive: :pensive:
6. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to na jednu stranu chápu, ale je to škoda no :pensive:
6. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 no škoda to je protože mě přišlo že se tady sešly fajn holky
6. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak třeba se to ještě zlepší :wink:
6. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 v to doufám tak ja se jdu oblict a letim teeda spíš se pošnečim do kramu pro pečivo zatim papapa a pisni jak si dopadla nakouknu určitě :wink:
6. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :wink: taky koukám, že je tu nějak mrtvo :frowning2: .

@alienka24 držím pěsti ať kontrola dopadne ok, ale myslím, že to bude v poho. Mě ze začátku těhu taky strašně bolelo břicho, měla jsem strach, ale mimi si asi dělalo místo :sweat_smile:.

@asus jukala jsem na bříško a super, nepřipadá mi že by ti zas tak moc narostlo, to nás teprve čeká, celkem mám z toho strach :grinning: .....
6. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek