Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
6. zář 2010

dobré ránko

asus
6. zář 2010

dobré ránko holky 🙂 tak sem přidala do alba svuj břuch teeda kam až mě to poroste nevim 😅

alienka24
6. zář 2010

ahoj asus....no nepřekvapuje mě že jsi tu, si tu ostatně povídáme jen my dvě

asus
6. zář 2010

@alienka24 no jo no je tu uplně mrtvo 😖 diky za komentík teda mam pocit že jsem jak sud tedda fakt a to ještě poroste břuch 😅

alienka24
6. zář 2010

@asus no to asi jo ještě 🙂 ale nepřijde mi nijak extrémně veliký 😉

no já pojedu na gyndu a dneska máme výročí svatby

asus
6. zář 2010

@alienka24 juu copak na gyndě kontrola?? ju výroči a bude oslava?? 🙂

alienka24
6. zář 2010

@asus pro tu neschopenku a jestli se na mě podívá nevím, to břicho mě furt bolí a nepřestává to

a nevim jestli bude oslava, asi si dojdem na večeři nějak v týdnu 😅

asus
6. zář 2010

@alienka24 tak držim pěsti at ti to dopadne dobře a dej vědět jak si dopadla 😉

alienka24
6. zář 2010

no ještě tu chvíli budu, čekám jestli budu mít odvoz nebo ne, no přinejhorším mi napíšou tu neschopenku aspon, je mi z toho nějak smutno že už nebudu chodit do práce, budu muset jet vyklidit skřínku....chjo

asus
6. zář 2010

@alienka24 ale v klidu děláš to pro prcka a ten za to stoji koukni na mě taky sem doma a už od začatku bylo mě teda taky všeljak a le řikam si mimisek za to stoji 🙂

alienka24
6. zář 2010

@asus jo to určitě, já vím že dělám dobře, ale nějak mi je smutno, taková nostalgie asi, no holt mám svou práci ráda no
😅

asus
6. zář 2010

@alienka24 ja vim a chapu tě ale to přejde neboj 😉 mysli na miminko to je to nejlepši co tě mohlo potkat 🙂

alienka24
6. zář 2010

no docela bych byla ráda kdyby mi udělala utz abych věděla že si jen malá dělá místo, v noci mě i hodně ostře píchalo na jedný straně tak pro klid duše bych byla asi ráda no 😉

asus
6. zář 2010

@alienka24 no tak ji to řekni při nejhoršim si zaplatiš 200 kč za ultrazvuk pro klid bych to dala ale mysli že si važně děla mimi prostor

alienka24
6. zář 2010

jj řeknu řeknu

asus
6. zář 2010

@alienka24 to viš že jo budeš klidnějši 😉 a citiš nijake pohyby už ??

alienka24
6. zář 2010

asus....já je cítím už přes týden, ale hodně nepravidelně

asus
6. zář 2010

@alienka24 to je paráda 😵 neboj mimčo ma dost prostoru ale pak bude kopat jak o zavod 🙂 no koukni na mě kope do mě už furt ve dne i v noci to jsou kopance jak z děla někdy mě uplně cukne cele břicho do strany 😀

alienka24
6. zář 2010

@asus no zatím mi hlavně přijde že to citím jen já, že matěj si bude muset ještě chvilku počkat

asus
6. zář 2010

@alienka24 no to jo většinou když tatinek dava ručku na břiško tak mimi sklidni to znam moc dobře jak dal manža ruku na břiško nic 😀 za to ted ho pořadně nakopava a slyši srdičko přes břiško 😵

alienka24
6. zář 2010

no mám přesně tenhle pocit, jak mi dá matěj ruku na břicho tak nic a hned potom žduchanec co jí dá pryč 😅

asus
6. zář 2010

@alienka24 😀 😀 😀

asus
6. zář 2010

neviš co je s Dark a ostatnima???

alienka24
6. zář 2010

nevím ☹ asi nemají čas nebo sem nechtějí chodit 😔

asus
6. zář 2010

@alienka24 taky mě to přijde že spíš nechtěji chodit 😔 😔

alienka24
6. zář 2010

no já to na jednu stranu chápu, ale je to škoda no 😔

asus
6. zář 2010

@alienka24 no škoda to je protože mě přišlo že se tady sešly fajn holky

alienka24
6. zář 2010

no tak třeba se to ještě zlepší 😉

asus
6. zář 2010

@alienka24 v to doufám tak ja se jdu oblict a letim teeda spíš se pošnečim do kramu pro pečivo zatim papapa a pisni jak si dopadla nakouknu určitě 😉

alice35
6. zář 2010

Ahoj kočky 😉 taky koukám, že je tu nějak mrtvo ☹ .

@alienka24 držím pěsti ať kontrola dopadne ok, ale myslím, že to bude v poho. Mě ze začátku těhu taky strašně bolelo břicho, měla jsem strach, ale mimi si asi dělalo místo 😅.

@asus jukala jsem na bříško a super, nepřipadá mi že by ti zas tak moc narostlo, to nás teprve čeká, celkem mám z toho strach 😀 .....