Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
9. zář 2010

@alienka24 aukce čeho oblečky na mimi??

tereza1980
9. zář 2010

jo jo, mimibazar a aukce, z toho my žijeme 😀 vydržte děvčátka, brzy bude UTZ a tam mi snad potvrdí klučinu a pak nafotím holčičkovské oblečky a můžete vybírat 😉

alice35
10. zář 2010

Ahoj vrány 😀
tak UTZ včera ok, vše v pořádku. Malá má cca 1600g a odpovídáme 31tt. Doktorka říkala, že jsme v normě jak váhou tak velikostí, ale že asi o týden starší, tak vám nevím 😅. Jsem na začátku 31tt, ale netuším jestli neměla na mysli ukončený 31tt, musím se pak zeptat doktora v poradně, pže s takovou budu rodit v říjnu 😀. Jinak jak jsem si myslela, tak je už otočená hlavičkou dolů a prý by se už neměla nijak otočit. Pěkně mě tlačí na podbřišek kolikrát nemůžu ani chodit, to jsem zvědavá co budu dělat ještě dva měsíce 😉 .

@tereza1980 jestli ti potvrdní chlapečka a budeš rozprodávat nějaký vecičky, měla bych zájem o nějaký overalky vel. 58, 62, jestli máš 😉 tak mi pak písni, děkuji moc!

tereza1980
10. zář 2010

@alice35 pokud to bude opravdu kluk, což myslím že jo, na tom utz doktor říkal že na 99% to tam je 😀 tak určitě budu růžové a typicky holčičí věci prodávat, tak včas ohlásím 😉
jinak bezva že kontrola je ok, holčina už je pěkný kousek, já myslím, že my máme tak něco přes 1 kg a hlavu stále narvanou v levých žebrech 😝

alienka24
10. zář 2010

dobré ránko holky

alice35
10. zář 2010

@tereza1980 tak to mě už prďolka žebra okopává nožkama 😀
@alienka24 dobré ranko ali, jak je?

alienka24
10. zář 2010

zrovna s nídám jogurt a poplatila jsem vyhrané včerejší aukce 🙂

asus
10. zář 2010

dobre ránko holky
@alice35 tak gratuluji ke kontrole 😵

alice35
10. zář 2010

@alienka24 a cos vlastně koupila?
@asus děkuji, ty jdeš kdy na UTZ?

asus
10. zář 2010

@alice35 ja jdu na kontrolu a ultr. 22.9 už se moc těšim 🙂

alice35
10. zář 2010

@asus jůů to já mám poradnu 😀 a asi už mi napíše nástup na mateřskou 🙂

asus
10. zář 2010

@alice35 no jo ty jo to leti ja už začina bejt ze všeho nervozni dost 😅

alice35
10. zář 2010

Jsem z toho UTZ chtěla fotečku, ale malá byla stočená do klubíčka a zády k nám, takže nebylo nic vidět ☹ nemělo cenu dělat fotku.

alice35
10. zář 2010

@asus ani mi nepovídej, já po tom včerejším UTZ jsem byla úpně hotová, začala jsem dělat seznam co ještě dokoupit a o víkendu začínám prát a žehlit miminkovský věcičky 😀 !!!!

asus
10. zář 2010

@alice35 to ne no ja už taky počítam že fotečka nebude protože je už hodně velka a nevejde se tam pořadně 😉

asus
10. zář 2010

@alice35 😀 😀 no ja už něco mám napráno ale ještě něco musim 😉

alice35
10. zář 2010

@asus tak to jsi dobrá, já ještě nic 😅 . Navíc potřebuju dokoupit spoustu věcí. Konečně jsem se rozhodla jakou matraci koupíme, takže příští týden začnu s nakupováním. Jo a taky už objednám kočárek, bude zatím u našich.

alienka24
10. zář 2010

no nakoupila sem samý bodýčka a overálky a mini trička a i tepláčky, no dohromady asi 39 věcí 😅 jsem totiž u tří aukcí jen potvrdila vyvolávací cenu a ono sem to vyhrála a zjistila sem to až ted, no takže suma sumárum zaplatim 614kč za všechno i s poštovným...tzn. jeden kousek za 15kč 😉

alienka24
10. zář 2010

@alice35 a jinak gratuluju ke kontrole 😉

asus
10. zář 2010

@alice35 no ju neboj ještě toho taky mam dost před sebou 😉 tak ja letim jdu se oblect musim na poštu zatim pa 😵

asus
10. zář 2010

@alienka24 tak to je super cenna 😉

alice35
10. zář 2010

@alienka24 tak to je super, to jsi krásně vychytala 😉 . Mně utekly dvě krásný kombinezky na mmb. Odepsala jsem jako první na inzerát a nikdo se mi neozval, pak jsem se dívala jestli jsou ještě v nabídce a už nebyly, tak jsem byla celkem vytočená. Je fakt že jsem nebyla reg,, ale doteď jsem tam kupovla věci normálně a bez problému ☹

alice35
10. zář 2010

tak papa, jdu pracovat...budu načuhovat 😀

alienka24
10. zář 2010

tak já vylezu do města a hned likvidace prodejny alpine pro, slevy 50% na vše, no je to normální? takhle v životě neušetřim 😝

tereza1980
10. zář 2010

ali, nesmíš chodit ven 😀 😀 😀 na takové jako ty je to nachystané 😉 neboj, za chvíli začneš kupovat jen těhu věci a pro mimi, zjistíš, že kupovat si něco "normálního " na sebe nemá cenu, člověk nikdy neví, jak bude po porodu vypadat 😅
nebudeš chtít koupit těhu rifle a tříčtvrťáky černé šusťáky z CA s tím nástavcem na bříško???? já už se do těch svých vel. 38 nevejdu 😕 😕 přes prdílku 😀 a ty si hubeňourka, v prvním těhu jsem je nosila až do konce, ale teď mám břicho dvakrát takové, můžu ti poslat fotky, jestli chceš.

alienka24
10. zář 2010

uff, tak jsem dovymalovala zdi na záchodě co ještě zbývalo a uklidila tam, omyla dlaždičky a i dveře a už nemakám 😝 že my musíme mít všechno tak veliký to je děs

alienka24
10. zář 2010

@tereza1980 no kalhoty asi nechci, já mám fakt velikej zadek a boky takže kalhoty nosím tak 40- 42 jak kde takže 38 si asi netroufnu 😅 a já si koupila akorát tričko který bude vhodný pak na pupek ( jestli nějakej budu mít) a jinak matějovi triko na kolo a tátovi dvě trika 😉

darkwitch
10. zář 2010

ahoj holky hlasim, ze na laparku zatim nemusim a jdu do KET 😀

asus
11. zář 2010

Dobré ránko holky 🙂

alienka24
11. zář 2010

dobré ránko

@darkwitch ....jeee a hned? tak to jsem ráda že nemusíš na laparku 😉