• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
@koblizek.janinka no mam to zaškrtle v prukajdě a doktor mě na to upozornoval tak nevim :wink:
17. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no teda si davaš dobroty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted musim vymyslet co si dam k snidani a co uvarim k obedu... k obedu mi me nic nenapada a u snidane jsem lina... ale hlad me za chvili premuze a zas je tu zima, budu muset zatopit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no tak ja se přemaham na nakup tak zatim papapa a vařit udělam dnes livance :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych mohla udelat palacinky treba na slano se spenatem, nebo s hraskem,mnam...
17. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aohj kočky
jé ahoj Dark, ty už se tady vyskytuješ skoro tak sporadicky jako já
já mám dneska volno, heč, to díky tomu děsivýmu stěhování... :fearful:
17. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam uz v sobe i svacinku :grinning: To ja zase co se tyce jidla lina nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Ale to vazeni pak ... to je fuj-fuj.... na to bych se nejradeji vykaslala :slight_smile: :dizzy_face:
17. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lich nahodou ted jsem tu tri dny byla :grinning: jinak ja se v praci nedostanu na net a vecer kdyz prijdu v sedm tak uz tu skoro nikdo neni...
17. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Dark ja mam na obed taky pacinku :dizzy_face: Sladkou :dizzy_face:
17. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave premyslim nad sladkou snidani, tak to by bylo asi moc i sladky obed, ale uvidime :grinning:
17. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou jo, mě zas v práci počítač odpojili, tak nic
na jídlo já taky bohužel líná nejsem a i když mě nikde neváží, tak hrůza.... :zipper_mouth:
17. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark tak ja mela sladkou snidani ,slanou svacinu tak si ted dam pro zmenu sladky obed :grinning: :grinning: :grinning: a pak uz asi prasknu :grinning: :grinning: :grinning:
Uz mam podle prukajdy od 2 mesice 9 kilo nahore ,ale ve skutecnosti je to od pocatku tehu je to 11kilo... ale nevadi,pak se to mooooozna podari zhodit.. no co,ze?! :wink: :sweat_smile:
17. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tam my marodíme, dcera chytla ve školce rýmu, včera se to rozjelo tak je dnes doma, a mě od večer bolí trochu v krku a občas pokašlávám a jsem nějaká utahaná, v noci mě bolelo břihco pod žebrama, je mi blbě, manžel mě furt tlačí, abychom někam jeli, tak asi dneska odpo zajedem do nemocnice na kontrolu, snad si mě tam nenechají :frowning2: už to fakt snad nedoklepu, přesto, že prakticky nejím, jsem celý den na sucharech, rohlíkách a čaji tak jsem přibrala skoro 2kila, tak aspoň že mimís roste :dizzy_face:
17. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak mě je taky blbě, mám strašněj kašel od kterýho mě všechno bolí, v lékárně mi dali jitrocelovej sirup tak sem si ho vzala tak mi to krapet zklidnil, no jdu si zas lehnout, pa
17. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky co blbnete ....odezente ty nemoci ale rychle pryc!!!! :angry:
17. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka no bylop mě řečeno po 30 týdnu že to mam mět a zaškrtle v prukajdě to taky bylo tak to mam a je klid :slight_smile:
17. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka no bylo mě řečeno po 30 týdnu že to mam mět a zaškrtle v prukajdě to taky bylo tak to mam a je klid :slight_smile:
17. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza1980 jejda Terez se drž to musíš doklepat máš ještě času dost na porod :confused:
17. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jojo ja jen ze mi to nedelali tak nevim jestli budou,vis.... ja jsi jdu ted lehnout a cist casopis co mi dali dnes v poradne :slight_smile:
17. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky
18. zář 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
18. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 jen proletavam máe u nas vepřově hody tak přeji krasný den :dizzy_face:
18. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím že už je mi krapet líp, sice v noci sem myslela že se ukašlu ale ted už dobrý, a medovník se mi mooooc povedl
19. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali si sikulka a je dobre ze je ti lepe a preju vse nej k narozeninkam :slight_smile:
19. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju dark, jsi moc hodná :slight_smile:
19. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
je tu nekdo?
ali jak si uzivas narozeninky? :grinning:
19. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem byla za matýskem v práci, pak na kafíčku u kamarádky a pak u druhé kamarádky v obchůdku s prádlem kde jsem si koupila dáreček :slight_smile: a po přeměření mám z původní velikosti 75B už 75D :sweat_smile:
19. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ma matysek urcite radost :grinning:
19. zář 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to má :slight_smile:
19. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
a co jinak? jak se vede?
19. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek