Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
1. říj 2010

@asus jojo porad dokola ,ze uz mam najednou mimi a ze ho kojim... kazdou noc,dnes se mi mimi ve snu narodilo neco kolem desate vecer,prubeh porodu se mi ale nezda je to vzdy sup a uz je mimi 😵 😵 😵

asus
1. říj 2010

@koblizek.janinka 😀 😀 😀 teda to sou sny

koblizek.janinka
1. říj 2010

Jen doufam, ze to neni predzvest dlouheho porodu,ja se asi tak v tech snech uklidnuji ... jeste ,ze se mi nezda o dlouhych porodech to by bylo horsi a pak bych se mozna taky bala 😔

koblizek.janinka
1. říj 2010

@asus Tobe se nic takoveho nezda?

asus
1. říj 2010

@koblizek.janinka mě furt někdy same desne sny strach obava a někdy sexualni 😀

koblizek.janinka
1. říj 2010

@asus 😀 😀 😀 joooo 😉

No nic jdu se dat do kupy a musim zajit pro listek na penize ,tak zatim papa

asus
1. říj 2010

@koblizek.janinka tak papap taky jdu letim na nakup 😉

alienka24
1. říj 2010

nikde nikdo?

mona12071
1. říj 2010

babule nezahlasujete mi na jednu fotecku?kliknite na dudel cislo 10 dakujeeeeme 😀

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=12449

darkwitch
1. říj 2010

ahoj ja si ted byla nakoupit 🙂 a je to sranda, dala jsem asi 150 za jidlo a 250 za caje 😀

alienka24
1. říj 2010

hi, já si dneska taky koupila čaje a i jako dárek pro mamku tak jsme na tom stejně 😀

darkwitch
1. říj 2010

🙂 ale ja do toho kramku moc casto nemuzu, protoze tam maji tak krasne hrnicky...

darkwitch
1. říj 2010

ja chci delat peceny caj a davat ho do malych sklenicek a pak to dat jako darek treba lidem z prace a tak...

darkwitch
1. říj 2010

tu mam pustene zpravy to je zas des, jsem to mela prepnout jako to delam vzdycky...

asus
1. říj 2010

@darkwitch ja to raděj ani nepouštim jsem dnes nijaka zmrzla utahana děs

darkwitch
1. říj 2010

ja si topim, ale dneska mi to dala zabrat, rano mi to vubec nechtelo horet, jsem to rozdelala az kolem poledne...

asus
1. říj 2010

@darkwitch no ja si netopim ale je to asi tim jak nemužu v noci spat tak sem pak zmrzla

asus
1. říj 2010

@darkwitch a jak jinak je?

darkwitch
1. říj 2010

as to znam, ja jsem teda zmrzla i kdyz v noci spim 🙂 ale ja jsem zas nastydla tak si radsi pritam, problem je ze jsem slamena vdova a nema mi kdo nanosit drivi, takze se pekne nabeham jak to taham po jednom klaciku 😀

darkwitch
1. říj 2010

jinak az na tu rymu je to fajn 🙂

asus
1. říj 2010

@darkwitch jejda to ti manža nenanosil? 😕

darkwitch
1. říj 2010

tak mi to nemame v byte kam dat, takze mame nanoseny max. na den... manza krapet nestihal... jinak poctive nosi 🙂

darkwitch
1. říj 2010

zitra bude nosit svagr 😀 douffam, ze mi taky udela trisky, jinak nezatopim... to zas bude kecu... je mu je porad teplo...

asus
1. říj 2010

@darkwitch no ale ty by si neměla nic tahat a odpočivat at se mimisek pořadně ubydluje

asus
1. říj 2010

@darkwitch 😀

darkwitch
1. říj 2010

taky proto si to nosim po jednom polinku 🙂

asus
1. říj 2010

@darkwitch jsi ted na neschopence ju?

darkwitch
1. říj 2010

myslim, ze ta ryma da prckovi zabrat vic, porad kycham...

asus
1. říj 2010

@darkwitch 😀

darkwitch
1. říj 2010

jsem v praci mame 18 stupnu a vsichni jsou tak nervni, ze je mi blbe jenom se priblizim k budove