Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
6. říj 2010

jinak v pátek začínám 8. měsíc, doufala jsem, že už mi bude dobře, ale je to číl dál horší, navíc začínám mít nějaký nervy, jsem ze všeho už tak utahaná, skoro zralá na psychouše 😢 do toho je dcerka zase nemocná, asi jí budeme muset odvézt ke tchánům, já moc nechci, aby tam nebyla smutná a tak, ale asi nic jiného nezbyde, navíc to vypadá, že asi budu muset nakonec vyrazit na kontrolu do nemocnice dřív než mám poradnu 14.10. protože je mi hrozně blbě, špatně se mi dýchá, tlaky do žeber a tvrdne břicho a občas ty tupý bolesti v kříži, manžel má strach, aby se něco nedělo.

alienka24
6. říj 2010

@tereza1980 to jed ěsný s tebou, furt takový trápení ☹ no radši si tam zajeď at tě zkontrolují

asus
6. říj 2010

@tereza1980 no teeda ty si furt samej problemek to je sila taky si myslim honem k doktoru a at je vše ok

alienka24
6. říj 2010

tak jsem hodila fotku závěsů do alba, jsem je i na tajňačku pověsila 😅

alienka24
6. říj 2010

teda večer tady skoro nikdo není

eustoma
6. říj 2010

ja tu som, ale hladam stale gynekologa. no som zvedava koho najdem.

alienka24
6. říj 2010

držím palce abys našla 😉

eustoma
6. říj 2010

no je to pekne komplikovane. ale zistujem ze u dost lekarov sa plati. ono poplatok do 1.000 mi nevadi. ale zase 6.000 je vela. cez den som zavolala do dvoch, mali plno. ese som do par napisala mailika. tak uvidime, kto odpovie.

alienka24
6. říj 2010

a jakto že se platí? ty tady nemáš smlouvu s pojišťovnou?

eustoma
6. říj 2010

ale mam, ale nejak furt chcu peniazky. od 200-1.000 ako rocny prispevok.

alienka24
6. říj 2010

to je zajímavý teda 😠 😝

eustoma
6. říj 2010

no a nejak je vsade plno. zas prisla odpoved, ze plno. o myslim, ze to uz pojde hlavne cez znamosti. takze idem kontaktovat kamosky lekarky 😉. inak to snad ani nepojde.

alienka24
6. říj 2010

no to asi budeš mít nejlepší, ono k dobrýmu doktorovi se dostat bez známosti moc nejde no ☹

eustoma
6. říj 2010

ako este pochopim nejaky poplatok 1.000 kc, ale za co chcu 6.000 to nechapem, to uz ide mimo moje chapanie.

alienka24
6. říj 2010

no já teda nechápu ani těch 1000kč

eustoma
6. říj 2010

neviem, mozno aj by bolo rozumne hladat dr. mimo prahu 😉.

darkwitch
6. říj 2010

Eis ani mimo Prahu to není nic moc...
Jsem teď byla s manzou na pizze... A jeste nemam počítač, půjčila jsem manzovi notaska do hospůdky, aby mohli kouknout po fotkach z Francie a mohli vylet důkladně probrat

eustoma
6. říj 2010

no uvidime. ako asi mimo prahu moc nebudem hladat, to by muselo byt fakt po znamosti. som zvedava s cim sa mi ozvu kamosky.

asus
6. říj 2010

@eustoma no teda tak jinak doktorum neplatim nic na ženskem a když nemužeš najit doktora tvoje pojištovna je pov. ti ho najit sama a bez nijakeho placeni

tereza1980
6. říj 2010

já platila za vzetí do těhotenské poradny vstupní poplatek 300 Kč a od té doby už neplatím nic, neplatila jsem ani v gennetu za genetické ultrazvuky a odběry krví, ale je to síla někoho najít, já jezdím k dr. do kladna

tereza1980
6. říj 2010

dnes manžel odvezl dceru k jeho rodičům, nakonec jsme se tak dohodly, že to bude nejlepší, abych si mohla odpočinout a nabrat síly, i psychické, poslední dva dny fakt propadám do takových depko stavů, tak uvidím jak zítra, když tak vyrazíme do špitálu na kontrolu, třeba mi dají něco na nervy 😉

asus
6. říj 2010

@tereza1980 odpočin si a bude vše v pořadku neboj 😉

alienka24
7. říj 2010

dobré ráno vránky

alice35
7. říj 2010

Dobré ráno vránečky, hlásí se vorvaň 😀
včera poradna celkem ok, jen musím brát železo, příští kontrola zase za 14dní.
Fotky pupenda mám ve fotoalbu 😉

alienka24
7. říj 2010

@alice35 ahoooj 🙂 já snídám a chystám se umejt okno když teda jako mám nové závěsy 😅 😀

alice35
7. říj 2010

Jinak doktor mi nakázal teď dva týdny klid, že se mám šetřit a po dvou týdnech můžu klidně rodit, že od 36tt je prcík už v bříšku hotovej...vůbec by mi nevadilo, kdyby malá šla ven dřív 😅

alice35
7. říj 2010

@alienka24 ty jsi drak...no já jsem dnes v práci 🙂 a manža doma maluje 😀 a pak bude umývat okna on, já už nejsem vůbec k použití 😖
Jinak včera jsem si byli pro zbytek objednaných věcí, zavinovačka, pleny...atd a už mám vše. O víkendu nachystám tašku do porodku a mám klid.

asus
7. říj 2010

dobre ránko holky 🙂

asus
7. říj 2010

@alice35 ty jo šilený jak nam to uteklo 😅 😕

alice35
7. říj 2010

@asus jj připadá mi to jak včera, když jsem bulila, že se nezadařilo, že zase nejsem těhu 🙂