Vrány v žitě 😃

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic 😞 uzavřená kapitola :-N
darkwitch
8. říj 2010
as to nevim, jsem se rozhodla ze za to muze tehu 😃 a ze tudiz v pondeli najdu krasne tlustice a to mam jeste aft... skvela kombinace...
darkwitch
8. říj 2010
nepomuzou? tak to si je nemusim kupovat... ja myslela, ze aspon trosku urychli hojeni...
asus
8. říj 2010
@cell aha tak to jo no ja jim všechnu zeleninu i ovoce těhu vitamin jen jednou týdně protože si taky myslim že jsou na nic :-| no jinak to leti no zitra začinam 34 týden těhu a rodit už mužu prvni termin 9 listopadu :-N t+šim se ale zaroven bojim :-N 😃 ale to je asi normalni taky už je to zahul s tim břuchem se koukni do alba.a co ty jinak jak se máš??copak u tebe noveho?
asus
8. říj 2010
@darkwitch no jo to určo najdeš ti držime s Belinkou pěstičky x-) hned to sem v ponděli nahod budu nedočkava 🙂
cell
8. říj 2010
asu: pupendo máš moc hezký x-) u mě novýho nic ...... teda podlaháři už sjou zpátky a dávaj na tu podlahu něco smrdutýho :-|
darkwitch
8. říj 2010
as uvidim jestli to sem dam po testu nebo az po krvi...
asus
8. říj 2010
@darkwitch každopadně držim pěsti x-)
@cell co ti to tam dělaj ??
cell
8. říj 2010
@asus : novou podlahu v jídelně 😃
eustoma
8. říj 2010
@cell po b komplexe sa tlstne? ja ze s coho som taka gulicka 😉, papam ho s prestavkami tak 4 roky.
darkwitch
8. říj 2010
@cell a jak to vypada s ivf?
cell
8. říj 2010
@eustoma : a k čemu to?
dark: všechno teprve vypukne
darkwitch
8. říj 2010
cell aha ja myslela ze uz si v procesu...
alienka24
8. říj 2010
tak už jsem zpět, tvrdne mi břicho dneska a navíc mi kamarádka dovezla plnou tašku ořechů tak jsme to museli zkrátit tu prochajdu a je tam fakt krásně 😉 no chtěla jsem ještě žehlit ale jelikož mates dneska přijde bůhví kdy tak budu asi lenošit a louskat ořechy 😉
eustoma
8. říj 2010
mavala som casto kutiky a ked papam b komplex tak sa mi kutiky nerobia.
asus
8. říj 2010
@cell tak to jo 😉 aspon pěkný mužský to tam dělaj?
asus
8. říj 2010
@alienka24 taky mě dnes nijak tvrdne :-N
darkwitch
8. říj 2010
tak ja jdu na prochajdu 🙂
asus
8. říj 2010
@darkwitch tak si ji krásně užij x-)
asus
8. říj 2010
taky letim mějte se papapa
alienka24
8. říj 2010
já jsem tu, kdyby tu teda byl ještě někdo další 😃
darkwitch
8. říj 2010
ahoj ali zrovna jsem dosla z prochazky 🙂
alienka24
8. říj 2010
no já budu muset ještě se psem, ale už jen před barák, s ním nerada chodím takhle večer, ale matěj má inventuru v práci tak bůhví kdy přijde
darkwitch
8. říj 2010
se ti nedivim ja se psem sama skoro nechodim, protoze me poradne neposlouha a ja ho narozdil od manzi neudrzim... kdyz ja ty svoje chlapi nemuzu presvedcit, aby ho poradne vychovavali kdyz s nim jdou, oni vsechno berou na silu a kdyz pak dela neco co nechtej tak nadavaji, misto aby se tomu snazili vhodnyma povelama predchazet...
alienka24
8. říj 2010
no já spíš nerada chodím večer v pátek po městě, samej pobuda se tady vyskytuje :-p :-S
darkwitch
8. říj 2010
tak ja nastesti muzu psa jen vystrcit na dvur 😉
darkwitch
8. říj 2010
teda me ta prochazka dneska nejak zmohla a to jsem vetsinu casu stravila u nasich... asi si pujdu brzo lehnout...
alienka24
8. říj 2010
no sem tu, fakt bleskovka páč za mnou šel nějakej hnusák :-p sem si to přivolala
darkwitch
8. říj 2010
tak to byla fakt rychlovka
alienka24
8. říj 2010
10minut venku no
darkwitch
8. říj 2010
tak na vycurani to staci...

Začni psát odpověď...

Odešli