Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
9. říj 2010

@darkwitch a jak ti je???? vypadá to na mimíka? 🙂

darkwitch
9. říj 2010

@lichtakova me je normalne... ja nevim, ale verim, ze to dobre dopadlo 🙂 ja se teda nepozoruju, snazim se nepozorovat 😉

lichtakova
9. říj 2010

@darkwitch 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lichtakova
9. říj 2010

tak minule už jsi pomalu menstruovala, ne?

darkwitch
9. říj 2010

@lichtakova hele opar, aft a rymycka- to je jasne znameni, ze bude mimis 😀 jsem se rozhodla 😉

darkwitch
9. říj 2010

to jo ale minule jsem byla o pet dni pozdeji... protoze jsem tam mela 5 dni kultivace... ted byl rovnou KET...

lichtakova
9. říj 2010

@darkwitch jasan 😀

darkwitch
9. říj 2010

je treba udelat to spravne rozhodnuti...

darkwitch
9. říj 2010

ted cekam az mi vyjde dalsi dil meho cteni na pokracovani, snad to napise brzo... jsem myslela ze bude uz dnes, ale asi bude az zitra...

lichtakova
9. říj 2010

@darkwitch no, správný rozhodnutí, to je to, co bych teďka potřebovala....jak to udělat s prací a tak....kdyby člověk věděl, že za dva měsíce otěhotní, tak to nemusím hrotit... 😒

darkwitch
9. říj 2010

o praci mi radsi ani nemluv... snazim se na ni nemyslet 🙂 vyjde to a praci nebudu muset resit...
treba se zadarilo 😉 ty to ted mas jasne, ze se hned povede 😉

lichtakova
9. říj 2010

hmmm, já to právě vymýšlím, co když....taky nechápu, z čeho vychází ten můj dr., že do \vánoc to klapne..., kdyby jo, tak se nikam nepohrnu, ale teďka zrovna se mi naskytlo takové zajímavé místo...no ale když dám teďka výpověď do koncce října, tak má dvouměsíční výp.lhůtu, navíc tady taky chtějí až tak od ledna...a co bude, když se povede mezi tím...no nemáme to jako ženský jednoduchý...
navíc, já už mám bohužel prověřeno, že to nemusí být na dlouho......... ☹

darkwitch
9. říj 2010

@lichtakova ted to vyjde... a nemuzes s tou vypovedi jeste chvilinku pockat? jak rychle musis na novem miste oznamit ze to beres?
hlavne moje miminko nesmi mit pocit, ze ho chci jen kvuli praci, proto na praci nemyslim a ted ji neresim...

darkwitch
9. říj 2010

jojo mame to tezke je to pekne na houby, clovek si to nemuze naplanovat, teda muze, ale znas to clovek mini pan buh meni... ale zase kdyby si otehotnela tak by ti materskou platila, myslim, stara firma...

darkwitch
9. říj 2010

nevim proc ten utros polykam kdyz se mi pak tak strasne mota hlava...

lichtakova
9. říj 2010

no právě, že ne a navíc to chtějí vědět tak do týdne, jako zájem mají, ale asi aby se mohli ohlížet po někom jiném...
víš, jsem včera s mamkou řešila, jak to provést, co by kdyby, že se mi taky nakrásně může stát, že dám výpověď a otěhotním, takže mě na nové místo nevezmou, já budu doma a pak to dopadne jako posledně...
ale pak jsme si říkala, že když se to tak vezme, tak většina dává inzeráty před prázdninama, aby byl co největší výběr-že jako po prázdninách budou chtít ti, co chtějí změnit místo i absolventi, tak aby byl výběr, takže teďka už je jakoby mrtvo a i tak se celkem ozvali, takž bych snad něco splašila i tak...

darkwitch
9. říj 2010

tentokrat to dotahnes dokonce 😉 ale zase jestli se ti celkem rychle ozvali, tak mozna muzes zkusi zariskovat...
teda me ten utros dela cim dal hur, dneska se mi mota hlava i kdyz sedim, normalne mi nedela dobre jen kdyz vstanu...

lichtakova
9. říj 2010

tak nevstávej 😉 ...
já dám poradu se sestřičkou, protože to jediný je mi opravdu hooodně líto, že budu bez ní, to je moje beruška a uvidím a asi to možná i risknu, byla by to šance se naučit spoustu nových věcí a navíc to mám skoro za barákem

darkwitch
9. říj 2010

🙂 a treba ti to pomuze k miminku 😉
jasne sedim 🙂

lichtakova
9. říj 2010

tak si lehni, to je vždycky jistota 😉 😀

val123
autor
9. říj 2010

ahojky 😀

darkwitch
9. říj 2010

ahoj valinko
ono to za chvili prejde a treba to znamena, ze se zveda Hcg 😉

val123
autor
9. říj 2010

@darkwitch určo se zvedá, ale moc nad tím nepřemýšlej, poslední den čekání bývá nejhorší

darkwitch
9. říj 2010

snazim se nad tim nepremyslet bych se jinak asi zblaznila strachy...

val123
autor
9. říj 2010

@darkwitch jj to věřím

darkwitch
9. říj 2010

ale tak uz brzo budu vedet vysledek...

val123
autor
9. říj 2010

😉 dočkáš se a určo samé dobré zprávičky

darkwitch
9. říj 2010

snad jo 🙂
tak dala jsem si jablicko a je to lepsi uz se mi mota hlava mene...

val123
autor
9. říj 2010

já okukuji wellness pobyty 🙂 pro dva

darkwitch
9. říj 2010

to je super, ja bych si taky mela neco vybrat... jeste jsem neutratila penizky na dovolenou