• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
@lichtakova jojo uplne, minule jsem se radovala a doufala, ted ani nevim jestli se mam radovat...
12. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch achjo, teda tak to je děs, kéž by se to už neopakovalo
12. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch :frowning2: :frowning2: :frowning2: to snad neni mozne :cry: :cry: :cry:
12. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch darkulko nevesaj hlavu. kolko by malo byt HCG? pretoze ms nic neznamena. mozes byt ta z mala co maju ms aj ked su tehotne. neni to bezne ale stava sa to. a v najhorosom pripade hlavu hore kocko, viem takze je sa pozitivne naladit. ale ono sa mozno telicko potrebuje zregenerovat a mimis pride. ved vies ako u mna, sla som si pre injekcie a nasla som //. takze zazraky sa deju kocko, len nevesat hlavu.
12. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek.janinka nene netrva to dlouho objednanej je tento týden a ma dorazit do konce týdne :wink:
@darkwitch jak to :confused:
12. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
12. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
rozhodla jsem se ze hlavu veset nebudu a budu si uzivat, ze jsem tehu dokud tehu budu :wink:
12. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch neházej vránu do žita, určo to vyjde...moc ti to přeju!!!!! :sweat_smile:
Holky v albíčku mám vybraný věcičky v čem pojede prďolka z porodky, aby nám nezmrzla :sweat_smile: a fotečky koutku v ložnici, tak jukněte :wink:.
Jinak papa za chvíli razím do města a pak na info schůzku do porodky :slight_smile:.
12. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch držím palce, ať tentokrát HCG roste a neopakuje se to, co minule
12. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dekuju :slight_smile:
12. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mam vas pozdravovat od val :wink:
12. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch taky pozdravuj Val a kde se toula?
12. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
pracuje...
12. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch mala furt taky pracuje :confused: no ja si konečně sedla k obidku květakove placky brambor a tatarka namky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Valinka mi posilala taky mailika jeste jsem se ji ani neozvala musim to hned napravit... :sweat_smile:
@asus ja ted papkam taky :wink: :dizzy_face:
12. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zas tu, celá uplavaná :wink:
12. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 to je dobre ze jsi tady aspon tu nejsem sama :slight_smile: Ja ted nakukuji do albicek a hledam inspiraci :dizzy_face: Co jeste nakoupit a tak... :wink:
12. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek.janinka přípravy vrcholí viď?
12. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 nevim jestli vrcholi ,ale blizi se nemocenska,tak budu zase trosku utracet :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: Ale jo mas jinak pravdu ja uz jsem jak na trni nejradeji bych uz zbalila i tasku... to mi ale prijde jeste blbe, tak jsem si ji jen prozatim vyprala a ted ceka na naplneni :grinning:
12. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek.janinka a kdy ti chodí nemocenská? já právě čekám na svou první tak vůbec nevim kdy to čekat :sweat_smile:
12. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 ja bych sla hned taky plavat... skusim manzu premluvit na zitra,ale neco na neho lezlo pres vikend tak nevim jestli pujdeme.
12. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi ted budu chodit častějc, akorát musím vyrazit dřív páč po té 11 tam bylo už dost lidí , ale bylo to prima
12. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 vetsinou kolem 15-teho ale dvakrat uz prisla 20-teho,ted jsem ale schodou okolnosti s nima mluvila a rikali, ze ji uz poslali v patek 8. ,takze ted prijde zase driv :dizzy_face: Ale vlastne ted si vzpominam ,ze v prvnim mesici mi prisla na dvakrat... pul od zamestnavatele(stejne jak chodila vyplata) a pak druha pule od socialky po tom patnactem:wink:
12. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek.janinka no já si taky myslím že dřív jak 15týho to mít nebudu, ale děkuju :wink:
12. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 jeste k tomu plavani :dizzy_face: ja jdu sice jen obcas ,ale slysela jsem ze je to moc dobra vec....a mam takovou inspiraci... moje dobra kamaradka ,kdyz byla tehu chodila pravidelne plavat(tenkrat i parkrat se mnou) a vis jaky mela porod... prisla v deset vecer do porodky s tim ze se neco asik deje... do 23:00 vyplnovala papiry a ve 23:28 byl maly na svete.TO je parada co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek.janinka tak zda to je BPP tak tam mam napsano 81,1
12. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus dekuji :wink: a ja si rikala ze jiste mame vetsi hlavicku i kdyz dr nic nerikal ja teda tam mam BPD85 a pritom 30+4 ...takze to nechci videt ten porod....juj.. uz bojjiiim :pensive:
12. říj 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevite nektera co znamena zkratka PPH I.? :wink:
12. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek.janinka no jo to je sila ja to takhle neřešim neboj zvladnout se to musi at ma tolik nebo tolik. mě doktor řika zase o týden starši dle ultrazvuku tak sem zvědava zitra co mě povi i když ultrazvuk už nebude :frowning2: hlavně at sou m,mimi zdrava :wink:
12. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus presne tak at jsou zdrava to je hlavni,ale dr. ma pravdu ,ze jsem byla teprve 30+4 to mu vyslo uplne na chlup s tim dnem jak jsme mimi soupli do briska :dizzy_face: :wink: No jeste mi jinak chybi, aby melo to moje mimi ramena po tatinkovi a uz se jdu uplne nekam splachnout...... :sweat_smile: :wink:
12. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek