Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
12. říj 2010

@lichtakova jojo uplne, minule jsem se radovala a doufala, ted ani nevim jestli se mam radovat...

alienka24
12. říj 2010

@darkwitch achjo, teda tak to je děs, kéž by se to už neopakovalo

koblizek.janinka
12. říj 2010

@darkwitch ☹ ☹ ☹ to snad neni mozne 😢 😢 😢

eustoma
12. říj 2010

@darkwitch darkulko nevesaj hlavu. kolko by malo byt HCG? pretoze ms nic neznamena. mozes byt ta z mala co maju ms aj ked su tehotne. neni to bezne ale stava sa to. a v najhorosom pripade hlavu hore kocko, viem takze je sa pozitivne naladit. ale ono sa mozno telicko potrebuje zregenerovat a mimis pride. ved vies ako u mna, sla som si pre injekcie a nasla som //. takze zazraky sa deju kocko, len nevesat hlavu.

asus
12. říj 2010

@koblizek.janinka nene netrva to dlouho objednanej je tento týden a ma dorazit do konce týdne 😉
@darkwitch jak to 😕

asus
12. říj 2010

@darkwitch chjo 😔

darkwitch
12. říj 2010

rozhodla jsem se ze hlavu veset nebudu a budu si uzivat, ze jsem tehu dokud tehu budu 😉

alice35
12. říj 2010

@darkwitch neházej vránu do žita, určo to vyjde...moc ti to přeju!!!!! 😅
Holky v albíčku mám vybraný věcičky v čem pojede prďolka z porodky, aby nám nezmrzla 😅 a fotečky koutku v ložnici, tak jukněte 😉.
Jinak papa za chvíli razím do města a pak na info schůzku do porodky 🙂.

mirkf
12. říj 2010

@darkwitch držím palce, ať tentokrát HCG roste a neopakuje se to, co minule

darkwitch
12. říj 2010

holky dekuju 🙂

darkwitch
12. říj 2010

mam vas pozdravovat od val 😉

asus
12. říj 2010

@darkwitch taky pozdravuj Val a kde se toula?

darkwitch
12. říj 2010

pracuje...

asus
12. říj 2010

@darkwitch mala furt taky pracuje 😕 no ja si konečně sedla k obidku květakove placky brambor a tatarka namky 😝

koblizek.janinka
12. říj 2010

Valinka mi posilala taky mailika jeste jsem se ji ani neozvala musim to hned napravit... 😅
@asus ja ted papkam taky 😉 😵

alienka24
12. říj 2010

tak jsem zas tu, celá uplavaná 😉

koblizek.janinka
12. říj 2010

@alienka24 to je dobre ze jsi tady aspon tu nejsem sama 🙂 Ja ted nakukuji do albicek a hledam inspiraci 😵 Co jeste nakoupit a tak... 😉

alienka24
12. říj 2010

@koblizek.janinka přípravy vrcholí viď?

koblizek.janinka
12. říj 2010

@alienka24 nevim jestli vrcholi ,ale blizi se nemocenska,tak budu zase trosku utracet 😵 😵 😉 Ale jo mas jinak pravdu ja uz jsem jak na trni nejradeji bych uz zbalila i tasku... to mi ale prijde jeste blbe, tak jsem si ji jen prozatim vyprala a ted ceka na naplneni 😀

alienka24
12. říj 2010

@koblizek.janinka a kdy ti chodí nemocenská? já právě čekám na svou první tak vůbec nevim kdy to čekat 😅

koblizek.janinka
12. říj 2010

@alienka24 ja bych sla hned taky plavat... skusim manzu premluvit na zitra,ale neco na neho lezlo pres vikend tak nevim jestli pujdeme.

alienka24
12. říj 2010

no asi ted budu chodit častějc, akorát musím vyrazit dřív páč po té 11 tam bylo už dost lidí , ale bylo to prima

koblizek.janinka
12. říj 2010

@alienka24 vetsinou kolem 15-teho ale dvakrat uz prisla 20-teho,ted jsem ale schodou okolnosti s nima mluvila a rikali, ze ji uz poslali v patek 8. ,takze ted prijde zase driv 😵 Ale vlastne ted si vzpominam ,ze v prvnim mesici mi prisla na dvakrat... pul od zamestnavatele(stejne jak chodila vyplata) a pak druha pule od socialky po tom patnactem😉

alienka24
12. říj 2010

@koblizek.janinka no já si taky myslím že dřív jak 15týho to mít nebudu, ale děkuju 😉

koblizek.janinka
12. říj 2010

@alienka24 jeste k tomu plavani 😵 ja jdu sice jen obcas ,ale slysela jsem ze je to moc dobra vec....a mam takovou inspiraci... moje dobra kamaradka ,kdyz byla tehu chodila pravidelne plavat(tenkrat i parkrat se mnou) a vis jaky mela porod... prisla v deset vecer do porodky s tim ze se neco asik deje... do 23:00 vyplnovala papiry a ve 23:28 byl maly na svete.TO je parada co 😵 😵 😵

asus
12. říj 2010

@koblizek.janinka tak zda to je BPP tak tam mam napsano 81,1

koblizek.janinka
12. říj 2010

@asus dekuji 😉 a ja si rikala ze jiste mame vetsi hlavicku i kdyz dr nic nerikal ja teda tam mam BPD85 a pritom 30+4 ...takze to nechci videt ten porod....juj.. uz bojjiiim 😔

koblizek.janinka
12. říj 2010

Nevite nektera co znamena zkratka PPH I.? 😉

asus
12. říj 2010

@koblizek.janinka no jo to je sila ja to takhle neřešim neboj zvladnout se to musi at ma tolik nebo tolik. mě doktor řika zase o týden starši dle ultrazvuku tak sem zvědava zitra co mě povi i když ultrazvuk už nebude ☹ hlavně at sou m,mimi zdrava 😉

koblizek.janinka
12. říj 2010

@asus presne tak at jsou zdrava to je hlavni,ale dr. ma pravdu ,ze jsem byla teprve 30+4 to mu vyslo uplne na chlup s tim dnem jak jsme mimi soupli do briska 😵 😉 No jeste mi jinak chybi, aby melo to moje mimi ramena po tatinkovi a uz se jdu uplne nekam splachnout...... 😅 😉