• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
uz jsem si to dala do profilu...
15. říj 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch krásně to vypadá :wink:
15. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch mam radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: GRATULUJI!!!!
15. říj 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to jo vypada to hezky :slight_smile:
15. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám včera po kontrole v diabet. poradně, takže jsem na inzulínu (s č :unamused: ímž jsem tedy i počítala) - zatím "jen" před obědem a před večeří 3 jednotky. Navážili mně tam o 2,2 kg méně než minule, ale nemyslím si, že bych zhubla. . Pak jsem šla do rizikové poradny do porodnice, tak mimčo už zase odpovídá velikosti podle PM + 3 dny, takže nechápu, že min. týden u mé gyndařky bylo o týden mladší (ale myslím, že na tom UTZ stačí jen trochu špatně něco změřit a hned to ukazuje jiné hodnoty) a je vše v pořádku - nevykazuje žádné známky následků cukrovky. Jen tedy "vyhrožují", že si budu muset už v 38tt jít lehnout do porodnice až do porodu, což tedy nechci, zvlášť, když je to 14 dní před Vánoci. A chtěla jsem rodit v Rokycanech a takhle je prý "nutné", abych rodila ve FN v Plzni. Tak doufám, že mimčo bude tak splašené jako malá a narodí se dřív.

15. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf co vim od kamaradek s tehu cukrovkou tak jim porod vetsinou vyvolavaly kolem toho 38tt
15. říj 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdeme do kina, mám to jakože oslavu :wink:
15. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
na co jdete? tak si to uzijte...
15. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch scott pilgrim a něco něco něco :sweat_smile: :sweat_smile: nevim přesně :sweat_smile: :grinning:
15. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak už jen příští týden a pak ještě do středy a od 28.10. bych už měla být doma. Na MD sice nastupuju až 12.11., ale mám ještě 10 dní dovolené, tak si jí vyberu - snad mi jí nezruší, ale asi bych se na ně už vykašlala a šla už 8 týdnů před TP místo těch 6-ti týdnu a vyšlo by mi to stejně jako dovča. Tak už pak snad budu mít i víc času sem chodit. I když ještě musíme předělat celou ložnici a nemám ještě nic vypráno ani vyžehleno - aspoň, že jsem nemusela kupovat žádné oblečení - jen ještě nějaké jednorázové pleny do zásoby a kosmetiku a bude to.
16. říj 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky
@mirkf teda ty máš taky špeky koukam těhu cukrovka chjo :unamused:
16. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: copak to vidim???!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
OOOOOOOObbbbbrrrrooovvvssskkkkaaa gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A koukam, ze to bude cervnatko, jako to nase, tak moooc drzime palecky, aby vsechno bylo tak jak ma :dizzy_face:
16. říj 2010 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek dekuju a jak valcite?
16. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch my nevalcime, uzivame si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a planujeme adriance bratricka nebo sestricku :dizzy_face:
16. říj 2010 v 15:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek fakt?? dalši mimi už? :slight_smile:
16. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: téda Adi, Adrianka je úžasná :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jj, klidne hned :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2010 v 16:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jinak jste vybrali nadherne jmeno vasi princeznicce, je taky me oblibene :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 dik :wink: je to nas milacek :dizzy_face: tatka je z ni cely vyplacany :grinning:
16. říj 2010 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adisek to věřím, má nádherný kukadla :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky vidím, že pěkně užíváte sobotinku :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 ja se celou sobotu valim u tchanovcu u netu :grinning: uz jsme se pred 2 mesici prestehovali do naseho domecku, kde jeste nemame tv ani net, tak dneska mam vanoce :grinning: :grinning:
16. říj 2010 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adisek jůů téda, tak to si určo parádně užíváš :slight_smile: a jaké je bydleníčko?
Nám se dneska nechce vůbec nic, máme takovou lenivou :grinning:
16. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 bydlenicko je super, konecne ve svem a sami :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adisek jj to je nejlepší :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
ja mam taky dneska lenivou, jenom ted jsem byla na prochazce :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
je
@val123 ahojik taky ses ukazala :dizzy_face:
@adisek nám se taky moc zamlouva jmeno :dizzy_face: i když spousty lidi řikaji proč nedame klasik česke :confused:
@adisek tak to je fajn, ze si to uzivate a ze mate fajne bydlenicko :slight_smile: ty jo uz pomyslite na druhe ditko, vy jste rychlici :slight_smile:
@darkwitch lenivou jo se máš u nas byla sobota pracovni malovala se ložnice pro Belinku na žluto a spusty prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@asus ahojky já Tě zdravila na FB a ty si zmizela :unamused: Jj objevila, dneska máme lenivou, tak sem si sem vlezla :slight_smile: asi 2 hodiny se už nutím jít umýt vlásky a nic :grinning:
16. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek