• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
co planujete na vikend? my nic velke. budeme trosku pracovat, trosku sa ucit, trochu upratovat. to trochu je dost dolezite :wink:
19. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu zítra uklízet pak jdeme k tchýni na oběd a pak budeme odpočívat ...
19. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj obed. no to musim nieco vymysliet.

dnes sa mi bude dobre spinkat, som velmi unavena. joj dufam ze sa mi zase bude snivat o mimiskovi.
19. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevíš jak ti to přeju aby to vyšlo.... myslím že všechny budeme dobré mamky... když jsme si to tak vytoužily
19. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: urcite budeme! ako to budu vsetky vytuzene mimca.

som zvedava kedy naplanujete vy IVF. konzultaciu mate uz teraz v utorok, tak hned ako budes co, ako a kedy napis. aky zvolia postup a tak.

ake mavas cykly? myslim dlzko 28?
19. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj určitě jsem dám hnedka zprávu jak jsme se domluvili...

normálně mám cyklus 30-34 dní ale ted po ultrogestanu 28 . tento cyklus ale bude delší protože jdu na operaci se zubama tak si ho díky ultrogestanu prodloužím
19. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělali ti laparoskopii???
a tie zuby mas kedy?
příští týden v pátek
19. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie laparoskopiu mi nerobili. ale priechodnost mi zistovali plynom. a vsetko ok.
19. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se to dělá??
19. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre, ze budete mat schodzku pred koncom cyklu, lebo hned od zaciatku budete moct riesitnejaky postup a tak. takze to je dobre ze si ms predlzis.
19. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tym plynom to bolo jednoduche. ako vylezies si na tu ich stolicku, dovnutra ti fukne nejakou hadickou plyn a potom pocuva zvrchu sluchatkom (som to nazvala blbo, ale take to lekarske na pocuvanie) ci plyn prebublava. zakrok nie je vobec bolestivy, ja som nevedela do coho idem, ale tuna v nejakej diskusii holky pisali ze to neboli, tka som sa aspon nebala. potom vraj moze byt niekto trosku omameny. u mna nebolo nic, ale chvilku som este cakala v cakarni, ci nahodou mi nieco nebude.nastastie nebolo.
19. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj chtěla jsem to kvuli tomu tak udělal... byla možnost si ho i zkrátit ale zvolila jsem prodloužení.. bude to lepší

jak se dělá ta průchodnost plynem?
19. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je paráda... lepší než laparo.. to je aspon o jednu narkozu méně...
19. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako citis ze tam nieco ma, teda nejaky nastorj, a tiez citis, ked ti ten plyn fuknu.
19. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som sa docitala ze sa robi priechodnost pod rengenom, ale tu u aplinara nerobia. neviem ci sa este robi. ci to nie je nieco zastarale. to neviem. ani ako prebieha.
19. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se dá vydržet.. :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
o rentgenu jsem ještě neslyšela
19. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som predtym zistovala kde co a cim viacej clovek cita, ty viacej sa zacne vsetkeho bat. takze som citat prestala :wink:. a teraz dufam ze bud IUI alebo IVF vyjde. a teda ze vyjde hned prvykrat :wink:
19. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak jsem už přestala číst všelijaké diskuze a musím říct že se mi celkem ulevilo.. občas jsem z toho byla vynervovaná. ted se soustředím jen na příští úterý a těším se že začne snad už ta správná cesta ( doufám že krátká :wink: )
19. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tebe budu vysetrovat teraz este priechodnost? a viest este o niecom dalsom co vas caka?
19. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa strasne tesim az budem moct v praci povedat, ze uz som tehulka. tesim sa az to ze mi sefik pozera na brucho bude opravnene :wink:. teraz aj potom co som mu to povedala, tak stale to robi, az sa citim trapne.
19. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím zda mi budou vyšetřovat průchodnost ale většinou to dělají .. nevím co nás čeká. četla jsem že udělají komplet krevní testy, ale ty mám hotové a před IVF chtěji EKGa to mám též hotové tak doufám že už nasadíme léčbu :slight_smile: chci mít pod stromkem baby
19. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:. ja sa tiez na to chystam :wink:. myslim mimco pod stromcek :wink::wink::wink:.
takze teraz pekne postupne budeme tehotniet :wink:, vsetky zaradom :wink: :wink: :wink:
19. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi to se nedivim... :grinning: já bych si napsala cedulku a nosila bych jí .. ZATÍM NEJSEM TĚHU, AŽ BUDU PODÁM INFO :grinning:
19. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobra cedulka. rozmyslim ci nezrealizujem :wink:.
19. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco sa robi EKG?
19. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože se odběr vajíček provádí při anestezii a proto je nutné kompletní předoperační vyšetření. píší to na strankách www.iscare.cz jsou tam velmi dobré info
19. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek