Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
23. říj 2010

@darkwitch co ty, píďo? jak je?

alienka24
23. říj 2010

já tu furt načuhuju 🙂
ahoj lichtáčku 😉

lichtakova
23. říj 2010

@alienka24 nazdar matko 🙂

darkwitch
23. říj 2010

@lichtakova kracim v tvych slepejich... ne ze bych z toho mela uplne radost 😅
jsme sli nakupovat...

eustoma
23. říj 2010

ahoj vrany, tak moje brusko je krasne velike 😉

eustoma
23. říj 2010

mozte kuknut do alba, dala som tam foto. stiahnem to coskoro. ale teraz je fakt brusko velike. to by som neverila, ze koncim 10 tyzden. a teda normalne nemam brusko ploche, no rozhodne brusko sa mi zvecsilo teda poriadne. uz obleciem iba 3 trika. budem musiet na nakup 😉

eustoma
24. říj 2010

krasne ranko vrany, kdeze ste?

asus
24. říj 2010

Krasne ranko litame kolem vařeni 😉 jinak pupik už maš teda pořadnej 😉

eustoma
24. říj 2010

jj to mam 😉.
manza dnes zahlasil ze mame volny den a ze nebudeme varit. zatial to drzime. uvidime, co bude zachvilu 😉 ked pride hlad. zas budeme robit nieco narychlo 😉

darkwitch
24. říj 2010

dobre dopoledne

eustoma
24. říj 2010

krasne 😉

alienka24
24. říj 2010

ahoj holky 🙂
eust....pupík parádní 😉 myslím že si mě už asi předběhla 😅

já ted vrazila kuře do trouby, budeme ho mít ala kachna se zelím a br.knedlíkem
a jinak teda intenzivně vytváříme moje www stránky, tak nemám moc času a plně se tomu věnuju

eustoma
24. říj 2010

ja zacinam blaznit.... bojim sa ze co ked sa mimis prestal vyvyjat. kontrola je v stredu, ale mam strach. miula bola 13. bolo vsetko ok. ale co ked sa daco zvrtlo. ach joj. saliem. manza zakazal cokolvek na nete citat. az po kontrole. snad to ze brusko narastlo, znaci ze sa prcek vyvyja. uz nemam taky hlad ako som mala a uz mi nebyva zle, tak snad je vsetko na dobrej ceste.

eustoma
24. říj 2010

a s tym pupikom, nepocitam ze takym tempom porasite dalej, dufam ze zachvilku prestane sa tak zvecsovat 😉

darkwitch
24. říj 2010

ali kdy budou stranky?

alienka24
24. říj 2010

@eustoma neboj se, určitě je všechno v pořádku, musíš věřit že když se to povedlo tak se to nepovedlo jen proto aby to tak brzo skončilo, zvlášt když se to povedlo uplně přirozeně, miminko krásně roste uvidíš 😉

eustoma
24. říj 2010

@alienka24 dakujem
co za stranky vytvaras?

alienka24
24. říj 2010

@darkwitch no snažíme se snažíme, už je udělanej koncept, barevný rozložení, takže dneska tam napíšu nějaký informace a nahrajeme fotky do eshopu a bude to, no ale stejně ještě budem pak vychytávat nedostatky, zvláštní kolik to je práce a drobností co tě pak napadá že tam všechno musí být, nebo mělo by být 😅 😅

alienka24
24. říj 2010

@eustoma vytvářím si stránky s eshopem na malované hedvábí

eustoma
24. říj 2010

stranky chcu vela trpezlivosti ja sa o jedne staram a tym ze nemame moc casu, tak aktualizujeme iba dvakrat do roka. ale na druhu stranu su to prijemne starosti 😉.

alienka24
24. říj 2010

@eustoma no tak já se tomu chci věnovat hodně, pokud si tím chci i něco vydělat tak budu muset, ale ona to vytvoření je takový nejtěžší a pak už budu jen obměňovat produkty a novinky a podobně

eustoma
24. říj 2010

ali drzim peste.

darkwitch
24. říj 2010

ja chci aby ty knizky vychazeli casteji...

darkwitch
24. říj 2010

bych mela najit serii az kdyz vydavaji posledni knizku a pak si koupit celou serii... jenze to bych to zase strasne rychle precetla a byla bych zase v haji... zacnu si to kupovat v anglictine...

eustoma
24. říj 2010

konecne som si objednala nove podprsenky, skuska cez net, tak uvidime ako sadnu. snad budu sediet.

asus
25. říj 2010

Dobre ranko holky 😉

alienka24
25. říj 2010

dobré ráno 😉

asus
25. říj 2010

@alienka24 ahojik tak co kočička?

alienka24
25. říj 2010

@asus je u kocoura stále, čekám na zprávu od majitelky kocoura jak to vypadá

darkwitch
25. říj 2010

dobe ranko